» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 17.04.2013 р. №400
Інформація
  • Переглядів: 976
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-04-2013, 22:23
23-04-2013, 22:23

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 17.04.2013 р. №400

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

 

Про  підсумки   обласного семінару

«Здоров’язбереження як домінантний

аспект освітньої діяльності навчальних

закладів»

 

На  виконання наказу Департаменту  освіти і науки, молоді та спорту  Чернівецької обласної державної адміністрації від 27.03.2013 № 301 «Про проведення обласного семінару «Здоров’язбереження як домінантний  аспект освітньої діяльності навчальних закладів 12 квітня 2013 року на базі навчальних закладів Сокирянського району проведено семінар начальників органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з питання «Здоров’язбереження як домінантний  аспект освітньої діяльності навчальних закладів».

У роботі семінару взяли участь: директор Департаменту освіти і науки, молоді  та спорту М.Й. Бауер,  голова Сокирянської районної державної адміністрації Василь Козак, заступник голови районної ради Сергій Горн.

У рамках семінару висвітлено актуальні аспекти формування здоров’язбережувальної компетентності особистості як стратегічного завдання навчальних закладів Чернівеччини, результати співпраці з органами виконавчої влади та  місцевого самоврядування з питань реалізації освітньої політики щодо збереження та зміцнення здоров’я дітей в області та Сокирянському районі зокрема.

У ході роботи учасники ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням Вашківецького  ЗНЗ, Романківецької  гімназії, Романківецького  ДНЗ та Романківецької  КДСШ, а також з   використанням  сучасних здоров’язбережувальних технологій  у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу, результатами впровадження проекту «Школа здоров’я». Практичні фрагменти роботи представлено  з учнями початкової школи та вихованцями КДСШ і РЦТДЮ.

Відзначено організаційно-методичне забезпечення фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ № 2 м. Сокиряни та Сербичанському НВК, зокрема  використання нетрадиційних оздоровчих технологій в умовах дошкільного закладу та  організацію динамічних перерв, уроків здоров’я, курсу за вибором «Школа проти СНІДу» в умовах школи.

Презентовано результати співпраці адміністрації та профспілкового комітету у забезпеченні якісного супроводу навчально-виховного процесу Шебутинецького ЗНЗ, забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах діяльності Лопатівського НВК.

На засіданні круглого столу акцентовано на науково-методичному супроводі функціонування Шкіл сприяння здоров’ю в  навчальних закладах області та  напрямках діяльності, спрямованих на   збереження здоров’я  учнів школи. Учасники обмінялися досвідом роботи щодо ролі школи у забезпеченні повноцінного фізичного розвитку  та зміцненні здоров’я учнів.

Програму семінару виконано у повному обсязі.

Всі заходи проведено на належному  організаційному та науково-методичному рівні.

За результатами семінару розроблено рекомендації для начальників відділів (управлінь) освіти міських рад райдержадміністрацій,  Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, завідувачів районними (міськими) методичними кабінетами, голів районних (міських) комітетів профспілки

 

У зв’язку з вищезазначеним,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити рекомендації обласного  семінару  начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Здоров’язбереження як домінантний  аспект освітньої діяльності навчальних закладів», що додаються.

 

2. Начальнику управління освіти, сім’ї, молоді та спорту  Сокирянської райдержадміністрації Рябко Галині Іванівні відзначити педагогічні колективи та керівників освітніх  навчальних закладів, які брали участь у проведенні семінару.

 

3. Про виконання, затверджених в п.1. цього наказу рекомендацій, поінформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації щоквартально до 10 числа місяця, що наступає за звітним періодом.

 

4. Наказ розмістити на інформаційних сайтах  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

 

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника  директора Департаменту   освіти   і   науки,   молоді  та    спорту    облдержадміністрації

Тарангул Л.М.

 

Директор Департаменту                                                                    М.Й.Бауер 


Додаток: -.docx [59.62 Kb] (cкачиваний: 32)

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (44)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ