» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 22.04.2013р. №410
Інформація
  • Переглядів: 1069
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-04-2013, 19:25
23-04-2013, 19:25

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 22.04.2013р. №410

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення обласної
наради-семінару з питань 
організації харчування  в 
навчальних закладах області

       Згідно з планом роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації на 2013 рік та з метою покращення організації харчування учнів, зміцнення матеріально-технічної бази харчоблоків  навчальних закладів області на базі Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району 18.04.2013 проведено обласну нараду-семінар з питань організації харчування  в загальноосвітніх навчальних закладах області, в якій взяло участь близько 60 учасників, в тому числі: представники обласного та районного управління організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Головного управління держсанепідслужби  у Чернівецькій області,  інженери-технологи з організації харчування школярів, головні спеціалісти, методисти РМК, ММК,  органів управлінь освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, директори шкіл-інтернатів, підприємці, які обслуговують Хотинський,  Вижницький, Кіцманський, Заставнівський та Глибоцький райони.
Під час  роботи  наради - семінару  окреслено стан організації харчування учнів в області та заходи щодо його покращання, проаналізовано рівень ефективності управлінської ланки навчальних закладів із організації харчування, розглянуто питання дотримання вимог охорони праці на харчоблоках та санітарних вимог щодо організації харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах та школах-інтернатах області, роль медичного працівника в навчальному закладі щодо організації  раціонального харчування дітей.
З метою підвищення якості роботи з питань організації харчування, популяризації здорового способу життя школярів, раціонального харчування та ї впровадженням до змісту освіти знань про здорове харчування, сприяння формуванню споживчої культури в учнів, батьків та педагогічної громадськості  презентовано навчально-методичний посібник з основ раціонального харчування для початкових класів «Здоров’я дитини - здорове харчування», який  складається з програми, календарно-тематичного планування. Зазначений посібник  є основою проведення уроків з основ здорового харчування в рамках курсу за вибором. Навчальні матеріали побудовані на інтерактивних, ігрових формах навчання, вміщують приклади уроків. 
Під час наради-семінару  учасники детально ознайомилися з матеріально-технічною базою харчоблоку навчального закладу, переглянули виставку хлібобулочних виробів шкіл-інтернатів, майстер-класи з приготування страв шеф-кухарями Сторожинецького району та майстер-клас з виготовлення прикрас для серветок, який провели гуртківці кулінарної студії «Смак», виступи агітбригад за здорове харчування та театрально-хореографічну композицію «Абетка здорового харчування». 
За результатами роботи наради-семінару розроблено відповідні рекомендації.
Враховуючи вищезазначене, 


НАКАЗУЮ:

1.Затвердити рекомендації обласної наради-семінару, що додаються.
2. Відзначити роботу щодо успішного проведення наради-семінару та оголосити подяку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації:
2.1. Жижій Ірині Прокопівні,  начальнику управління освіти, сім’ї , молоді та Сторожинецької райдержадміністрації.
2.2. Гідорі Ользі Петрівні, директору Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району.
2.3. Фіріч Елеонорі Іванівні,  інженеру-технологу господарської групи Сторожинецького райвідділу освіти.
2.4. Кирелець Світлані Вікторівні, дієтсестрі Оршівського дитячого будинку.
2.5. Прінько Світлані Іванівні,  начальнику групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області. 
2.6. Балацькому Петру Івановичу, провідному фахівцю з питань організації харчування Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області.
3. Начальнику управління освіти, сім’ї , молоді та Сторожинецької райдержадміністрації (Жижій І.П.) відзначити працівників та педагогічний колектив Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району, які брали участь у проведенні нараді-семінару.
4. Начальнику Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області (Прінько С.І.) забезпечити  контроль за виконанням рекомендацій обласної наради-семінару з питань організації харчування.  
5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації   Тарангул Л.М.

Директор  Департаменту освіти
і науки, молоді та спорту 
облдержадміністрації                                         М. Бауер

Додаток до наказу:Dodatok_22042013_410.doc [81 Kb] (cкачувань: 62)

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше