» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 25.03.2013 р. №287
Інформація
  • Переглядів: 1069
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-03-2013, 09:47
27-03-2013, 09:47

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 25.03.2013 р. №287

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення обласного семінару

заступників директорів шкіл-інтернатів з виховної

роботи з проблеми:  «Система позаурочної навчально-

виховної  роботи шкіл-інтернатів ─ важлива складова

формування творчої  особистості учня»

 

На виконання планів роботи Департаменту  освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації на 2013 рік, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2013 рік, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 04.03.2013 №196 «Про проведення обласногосемінару заступників директорів шкіл-інтернатів з виховної  роботи з проблеми: «Система позаурочної навчально-виховної  роботи шкіл-інтернатів ─важлива складова формування творчої особистості учня» та з метою висвітлення  досвіду позаурочної виховної діяльності шкіл-інтернатів області, організації змістовного дозвілля вихованців 21 березня 20123 року на базі комунального закладу «Чернівецька загальноосвітня  спеціальна школа №3» проведено обласний  семінар заступників директорів шкіл-інтернатів з виховної  роботи з проблеми: «Система позаурочної навчально-виховної роботи шкіл-інтернатів  ─  важлива складова формування творчої особистості учня».

У роботі обласного семінару брали участь начальник управління освіти  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації      Куриш Г.М., заступник  директора ІППОЧО з наукової роботи       Мельничук Г.Л., завідувач НМЦ виховної роботи Старовойт П.С., методист ІППОЧО Полюлях Н.І., 14 заступників директорів шкіл-інтернатів області з виховної роботи.

У практичній частині семінару презентовано виставку робіт гуртківців  закладу «Містечко дитячої творчості», звіт гуртків художньо-естетичного напрямку «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» (М’яновська Л.С., керівник гуртків «Веселий каблучок», «Сучасні ритми», Єрмілов О.В., керівник гуртка «Веселі нотки»),  заняття гуртків: «Виготовлення аплікації з паперу «Весняна квітка» (Кушнірик Н.В., вихователь 2 кл.), «Технічне моделювання з паперу «Лунохід-2» (Плотнікова І.Д., керівник гуртка початкового технічного моделювання Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді), настільного тенісу «Олімпійці серед нас» (Бурлака С.В., керівник гуртка «Чемпіон»), «Профілактика негативних наслідків взаємодії з кіберпростором» (Абрамова К.А.,керівник гуртка «Профілактика комп’ютерної залежності»).

Учасники семінару долучилися до виготовлення великодніх сувенірів під час проведення  майстер-класу з декупажу (ГавриленкоТ.М, вчитель математики), переглянули загальношкільний захід «Господиню Масляну зустрічаймо»  (Томчук В.Г., вихователь-методист 8-а кл.).

Педагоги закладу в практичній роботі з дітьми продемонстрували використання елементів інноваційних технологій: особистісно зорієнтованого підходу, виховання «успіхом», інформаційні, ігрові  технології. елементи розвивального навчання.

Під час проведення круглого столу заступники директорів шкіл-інтернатів  поділилися досвідом позаурочної гурткової роботи, організацією змістовного дозвілля вихованців, основними завданнями щодо формування творчої особистості учня,  висловили пропозиції до проекту рекомендацій семінару.

Семінар підготовлено та проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.    Програму семінару виконано в повному обсязі.

Обговоривши проблему семінару, учасники прийняли рекомендації. Виходячи із вищевикладеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Затвердити рекомендації обласного семінару заступників директорів шкіл-інтернатів з виховної роботиз проблеми:  «Система позаурочної навчально-виховної  роботи шкіл-інтернатів ─ важлива складова формування творчої особистості учня»,  що додаються.

 

2. Відзначити якісну роботу щодо підготовки та проведення семінару, оголосити подяку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації:

2.1.Добржанській Ользі Михайлівні, директору Чернівецької загальноосвітньої  спеціальної школи №3;

2.2. Бохонко Жанні  Омелянівні, заступнику директора з виховної роботи Чернівецької загальноосвітньої  спеціальної школи №3;

 

3. Директору Чернівецької загальноосвітньої спеціальної щколи №3 (Добржанська О.М.) відзначити педагогів закладу, які брали участь у проведенні семінару.

 

4. Інформувати про виконання затверджених в п.1. цього наказу рекомендацій Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області  щоквартально до 10 числа місяця, що наступає за звітним періодом упродовж  року.

 

5. Наказ розмістити на сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. 

 

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор Департаменту                                             М.Й.Бауер

 

Додаток: Pdsumki-nakaz-spec-3.doc [402 Kb] (cкачувань: 12)

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше