» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 15.03.2013 р. №245
Інформація
  • Переглядів: 1042
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-03-2013, 12:34
19-03-2013, 12:34

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 15.03.2013 р. №245

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного

семінару-практикуму керівників

гуртків  оркестрового жанру

 

На виконання наказу Департаменту  освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 13 лютого 2013 року  № 127  «Про проведення обласного семінару-практикуму керівників гуртків оркестрового жанру» та  плану роботи Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини"  на 2013 рік, з метою підвищення професійного рівня керівників гуртків  оркестрового жанру 6 березня 2013 року на базі Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості проведено обласний семінар-практикум керівників гуртків  оркестрового жанру «Розвиток музичних здібностей та активізація мистецького спілкування і самовираження дітей засобами музичного мистецтва в позашкільних навчальних закладах» (далі - Семінар-практикум).

На Семінар-практикум прибуло 17 керівників гуртків оркестрового жанру з усіх районів області (крім представників Кельменецького  району  та               м. Новодністровська).

У роботі Семінару-практикуму взяли участь: Тарангул Л.М. - заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Демчук С.М. - заступник  начальника, начальник відділу загальної, середньої та дошкільної освіти управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької  райдержадміністрації,  Гакман А.І. - головний спеціаліст управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької  райдержадміністрації,  Паладій О.М. - заступник директора Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості.

У рамках Семінару-практикуму окреслено стан та перспективи розвитку оркестрового жанру в  позашкільних навчальних закладах, проведено відкриті заняття, майстер-класи, презентації  інструментальних колективів.  План роботи  семінару-практикуму  виконано повністю.  

Учасники Семінару-практикуму взяли активну участь у роботі Круглого столу, на якому обговорили проблему забезпечення належного функціонування дитячих оркестрів в позашкільних навчальних закладах, популяризації народного інструментального мистецтва, обмінялись досвідом роботи. За його наслідками  напрацьовані рекомендації органам управління освітою, молоддю та спортом,  директорам  позашкільних  навчальних закладів.

Враховуючи вищезазначене,

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Рекомендації за підсумками обласного семінару-практикуму керівників гуртків оркестрового жанру «Розвиток музичних здібностей та активізація мистецького спілкування і самовираження дітей засобами музичного мистецтва в позашкільних навчальних закладах», що додаються.

 

2. Заступнику  начальника, начальнику відділу загальної, середньої та дошкільної освіти управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької  райдержадміністрації  Демчук С.М.  відзначити працівників, які брали участь у підготовці та проведенні Семінару-практикуму.

 

3. Чернівецькому обласному центру естетичного виховання «Юність Буковини» проінформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації про виконання рекомендацій, затверджених  п.1  цього наказу.

 

4. Розмістити наказ на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  облдержадміністрації  Л.М.Тарангул.

 

 

Директор Департаменту                                                         М.Й. Бауер

 

 Додаток: 1.doc [ b] (cкачувань: 15)

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше