Error: Incorrect password!
Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 04.03.2013 р. №201 » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 04.03.2013 р. №201
Інформація
  • Переглядів: 1372
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-03-2013, 10:02
12-03-2013, 10:02

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 04.03.2013 р. №201

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

 

Про підсумки ІІІ етапу

Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості

 

На виконання статті 3 Указу Президента України від 22.03.2002 № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 №585/529/875 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської молоді», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09.09.2003 № 779/8100, листа МОНМС України від  05.11.2012 № 1/9-803«Про проведення ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», спільного наказу Управління культури та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 27.11.2012 № 414/224«Про проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», з метою популяризації творчої спадщини Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій, проведена відповідна організаційно-методична робота в загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладах області.

На  ІІІ етап  конкурсу було подано  40 учнівських робіт у номінації «Література» та 33 – у номінації «Історія України та державотворення» з усіх адміністративно-територіальних одиниць області, що на  шість робіт більше , ніж у 2012 році.  Учасники  конкурсу  представляли всі типи загальноосвітніх навчальних закладів та   Чернівецький  професійний  ліцей сфери послуг.

Журі розглянуло та оцінило подані на конкурс роботи і твори.

Учні, учасники конкурсу, під керівництвом своїх наставників продемонстрували відповідальний  та грамотний підхід  до вибору тем своїх   досліджень,  обґрунтування їхньої  актуальності, дотримання  критеріїв науковості, новизни та самостійності дослідження, повноти  та  оригінальності розкриття змісту через залучення  додаткової літератури  та інших джерел. 

Відзначено, що конкурсні роботи засвідчили  широту наукового  та  громадянського кругозору його учасників,  розуміння ними   актуальних  проблем  новітнього українського державотворення, історії як науки та навчальної дисципліни,  зростаючий  інтерес юних дослідників до так званої «малої історії»  –  історії рідного населеного пункту, життєвого шляху  відомих та маловідомих земляків,  наших  сучасників, історичних пам’яток  місцевого значення та малодосліджених аспектів родинної історії.

Якісний відбір переможців ІІ етапу конкурсу проведений   управлінням освіти Чернівецької міської ради, управліннями  освіти, молоді та спорту Глибоцької,  Кельменецької, Хотинської райдержадміністрацій, відділами освіти  Вижницької та Путильської райдержадміністрацій.  Роботи учасників саме цих територій були  визнані  переможцями. 

Разом з тим, жодного призера ІІІ етапу Конкурсу не мають  Герцаївський та Заставнівський райони. 

Виходячи з вищезазначеного,

 

Н  А  К  А  З  У  Ю  :

 

1. Затвердити:

1.1  протокол засідання журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література», що додається;

1.2 протокол засідання журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення», що додається.

 

2. Нагородити:

 

2.1 дипломами І ступеня та цінними подарунками:

 

2.1.1 у номінації «Література»:

Васюк Аллу, ученицю І курсу Чернівецького юридичного коледжуНаціонального університету «Одеська юридична академія»;

Хмелик Вероніку, ученицю 11 класу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 5;

Жижиян Анастасію-Міхаелу, ученицю 11 класу Димківського НВК Глибоцького району;

Шемберко Тетяну,  ученицю  11 класу  Путильської гімназії;

Рєпіну Анастасію, ученицю 5 класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

2.1.2 у номінації «Історія України і державотворення»:

 

Чокалюк Богдану, ученицю 11 класу  Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 41  Чернівецької міської ради;

Постевку Дану-Маріану, ученицю 11 класу Димківського НВК Глибоцького району;

Пападопоулу  Ніколетту, ученицю 8 класу Вижницької гімназії;

Ілащук Марину, ученицю 8 класу Колінковецького НВК  Хотинського району;

Банар Аріну, ученицю 10 класу Колінковецького НВК  Хотинського району;

Ткач Анастасію, ученицю  10 класу  Ленковецького НВК Кельменецького району.

 

2.2 дипломами ІІ ступеня:

 

Заплітну Ангеліну, ученицю 6 класу Данковецького НВК Хотинського району;

Боднар Юлію, ученицю 11 класу Неполоковецького  ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Брябін Тетяну, ученицю 8 класу Черленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;

Ярославську Маріанну-Елізабет, ученицю 9 класу Сторожинецького районного ліцею;

Ярославську Розалію-Софі, ученицю 7 класу Сторожинецького районного ліцею;

Хаїнську Ірину, ученицю 11 класу Чернівецького ліцею №2 Чернівецької міської ради;

Руссу Анастасію, ученицю 10 класу Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради;

Хутурну Крістіну, ученицю 11 класу Черленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;

Шапку Володимира,  учня 6 класу Оршовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Войцишену Богдану, ученицю  11 класу Данковецького НВК Хотинського району;

Фочук Ольгу, ученицю 11 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.  Сторожинецького району.

 

2.3 дипломами ІІІ ступеня:

Лупу Аріну, ученицю 6 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

Паращук Катерину, ученицю 6 класу Малинецького НВК Хотинського району;

Ткач Мар’яну, ученицю 8 класу Коболчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району;

Равлюк Руслану, ученицю 8 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.     № 24 Чернівецької міської ради;

Бабюка Михайла, учня 9 класу Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст.  Вижницького району;

Влайка Андрія, учня 10 класу Чернівецької гімназії № 2 Чернівецької міської ради;

Шпак Анастасію, ученицю 11  класу Глибоцького ліцею;

Федоряк Сільвію,  ученицю 10 класу Ставчанського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Ільчук Олесю, ученицю  9  класу Чернівецького ліцею № 1 Чернівецької міської ради;

Долинну Аліну, ученицю 11 класу, Новодністровської гімназії;

Мормуль Олесю, ученицю 11 класу Новодністровської гімназії;

Прокопець Наталію, ученицю 10 класу Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Кушнір Мар’яну, ученицю  8 класу Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Гульпака Валеріана, учня 11 класу Динівецького НВК  Новоселицького  району;

Манюка Дениса, учня 11 класу Недобоївського НВК Хотинського району.

 

3. Нагородити грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації і цінними подарунками викладачів, учителів, які підготували переможців (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:

Киселицю Івана Васильовича, викладача Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»;

Пелішенко Олександру Романівну, викладача Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»;

Шишковську Марію Іванівну, вчителя Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Колежук Ганну Ярославівну, вчителя Путильської гімназії;

Гладкову Віру Аурелівну, вчителя Димківського НВК Глибоцького району;

Романюк Надію Петрівну, вчителя Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Герасим Наталію Павлівну, вчителя Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 41 Чернівецької міської ради;

Постевку  Даріну Дмитрівну, вчителя  Димківського НВК Глибоцького району;

Черкач Наталію Іллівну, вчителя Вижницької гімназії;

Ілащук  Ольгу Григорівну, вчителя  Колінковецького НВК Хотинського району;

Дєдова Ігоря Никаноровича, вчителя Ленковецького НВК Кельменецького району.

 

 

4. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.) забезпечити фінансування видатків на відзначення переможців ІІІ етапу Конкурсу за рахунок асигнувань, передбачених у кошторисі.

 

5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

 

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту Тарангул Л.М.

 

 

Директор  Департаменту                                      Бауер М.Й. 

 

Додаток:-PDS-uchn_tv-2013.doc [ b] (cкачувань: 60)

 

 

             

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!