» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 04.03.2013 р. №195
Інформація
  • Переглядів: 1052
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-03-2013, 15:55
6-03-2013, 15:55

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 04.03.2013 р. №195

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про організацію тренувальних зборів
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
у 2012/2013 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.02.2013 № 183 «Про проведення ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2012/2013 навчальному році» та з метою підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, результативної участі команди області на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

НАКАЗУЮ:

1. Провести з 04.03. по 18.03.2013 року тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української, російської, німецької, французької, англійської мов, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, географії, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, правознавства, педагогіки і психології, фізичної культури.

2. Затвердити:
2.1. Графік проведення тренувальних зборів, що додається.
2.2. Склад учасників тренувальних зборів, що додається.
2.3. Кошторис витрат на проведення тренувальних зборів, що додається.

3. Інституту післядипломної педагогічної освіти:
3.1. Забезпечити належний організаційний та науково-методичний супровід проведення тренувальних зборів відповідно до складених програм проведення тренувальних зборів з проблеми підготовки команди Чернівецької області до участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української, російської, німецької, французької, англійської мов, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, географії, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, правознавства, педагогіки і психології та фізичної культури.
3.2. Відповідальність за підготовку учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін покласти на методистів Інституту післядипломної педагогічної освіти: з української мови - Пінтяк Я.І., з російської мови – Іванову Л.І., методистів НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін; з німецької мови – Блажевську Н.В., викладача кафедри методики викладання філологічних дисциплін; з французької та англійської мови – Куриш С.М., завідувача кафедри методики викладання філологічних дисциплін; з математики – Біляніну О.Я., завідувача НМЦ природничо-математичних дисциплін; з фізики та астрономії – Андруха А.П., з хімії – Ротар І.М., з біології – Чорну І.В., з географії – Рибчинського В.М., інформатики та інформаційних технологій – Скрипську Г.В., з трудового навчання – Воскобойника Ю.М., методистів НМЦ природничо-математичних дисциплін; з правознавства – Семенюка І.В., методиста НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін; з педагогіки і психології – Ілащук О.В., методиста НМЦ практичної психології та соціальної роботи; з фізичної культури – Гавлюка В.В., методиста НМЦ виховної роботи.
3.3.Бухгалтерії ІППО Чернівецької області профінансувати витрати на оплату праці викладачам, що здійснюють підготовку учнів в період тренувальних зборів.

4. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад:
4.1. Звільнити від занять учасників тренувальних зборів відповідно до графіка.
4.2. Забезпечити:
4.2.1. Участь педагогів (відповідно до програми тренувальних зборів) у проведенні занять з учасниками ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, зберегти за ними заробітну плату за основним місцем роботи.
4.2.2. Супровід учасників тренувальних зборів до місць проведення занять.
4.3.2.Відповідальність за життя і здоров’я школярів покласти на осіб, визначених наказами відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міських рад.

5. Витрати на відрядження учасників тренувальних зборів та осіб, що їх супроводжують покласти на сторону, що відряджає.

6. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спору облдержадміністрації Л.М.Тарангул.


Директор Департаменту М.Й. Бауер

Додаток: nakaz_pro_trenuvalni_zbori.doc [ b] (cкачувань: 85)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (100)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше