» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 22.02.2013 р. №155
Інформація
  • Переглядів: 1353
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2013, 16:51
26-02-2013, 16:51

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 22.02.2013 р. №155

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення ІІ туру
Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2013»

На виконання Указу Президента України від 29.06.1995 №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 11.08.1995 №638, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.10.2012 №1143 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013», наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 21.01.2013 №46 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у 2012/2013 навчальному році», від 25.01.2013 №58 «Про забезпечення роботи фахових журі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» з 11 по 22 лютого 2013 року в області проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у номінаціях: «Іноземна мова. Французька», «Інформатика», «Фізика», «Музичне мистецтво», «Російська мова», в якому взяли участь 52 переможці І туру конкурсу із 11 районів області, міст Новодністровська та Чернівців.
До якісного складу учасників конкурсу «Учитель року – 2013» увійшли: 21 «спеціаліст вищої категорії» ( 2012 рік – 34), 11 – «спеціалістів першої категорії» (2012 рік – 16), 15 – «спеціалістів другої категорії» (2012 рік – 11) та п’ятеро «вчителів-спеціалістів» (2012 рік –2); зі званнями «старший вчитель» – 11 (2012 рік – 11) та «вчитель-методист» – 3 (2012 рік – 9) (додаток 1).
Належну організаційно-методичну роботу щодо відбору та підготовки учасників конкурсу здійснили відділи/управління освіти Вижницького, Герцаївського, Глибоцького, Сторожинецького, Сокирянського, Заставнівського, Кельменецького, Кіцманського, Новоселицького, Хотинського районів та міст Чернівців і Новоднстровська.
Умови конкурсу передбачали участь усіх конкурсантів у заочному етапі – підготовці конкурсних матеріалів; очному – виконанні фахового тестування, письмової та практичної робіт, проведенні ділової гри «Мої педагогічні знахідки», відкритих уроків.
Практичний етап конкурсу проходив на базі загальноосвітніх навчальних закладів Кіцманського, Новоселицького, Сокирянського, Сторожинецького районів та міста Чернівців.
Управліннями освіти Чернівецької міської ради (В.С.Малишевська), органами управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій Кіцманського (В.Ф.Колісник), Новоселицького (Д.В.Романчук), Сокирянського (Г.І.Рябко), Сторожинецького (С.М.Демчук) районів, Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Г.І.Білянін) здійснено належне організаційне забезпечення навчальних об’єктів для проведення конкурсу.
Фахове журі відзначило оригінальність поданих конкурсних матеріалів, нетрадиційність напрацювань вчителів: Самборської Л.Є. (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Мельник Л.М. (гімназія № 3 м.Чернівців) у номінації «Іноземна мова. Французька»; Блейбера Д.М. (Новоселицька гімназія), Щітки О.В., (Кострижівська ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району) – у номінації «Інформатика»; Каменюка В.К. (Старововчинецький ліцей Глибоцько району), Мерещука І.М. (Вижницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Борчі В.К. (Сторожинецька гімназія), Коблянської Ф.Г. (ЗОШ №1 І-ІІІ ст. м. Чернівців) – у номінації «Фізика»; Орлецького Ю.Г. (Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району), Понича М.І. (Снячівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецього району), Амоші І.Д. (Турятський НВК Глибоцького району) – у номінації «Музичне мистецтво»; Женерет О.В. (Колінковецька ЗОШ I-III ст. Хотинського району), Іванової М.В. (Путильська ЗОШ I-III ст.) – у номінації «Російська мова».
Ділова гра «Мої педагогічні знахідки» продемонструвала належну підготовку до такого виду змагань, володіння сучасною методикою викладання навчальних дисциплін, використання інноваційних форм і методів у роботі конкурсантів: Мурару А.Г. (Байраківська ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району), Руссу А.В. (Новоселицький районний ліцей) ¬– «Іноземна мова. Французька»; Рейкало Д.П. (Киселицька ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району), Томаша О.М. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шишківці Сокирянського району), Романчук Т.М. (Чернівецька гімназія №7), Щітки О.В. (Кострижівська ЗОШ І-ІІІст. Заставнівського району), Жукотинського А.Д. (Стрілецькокутський ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району) – «Інформатика»; Чевки А.В. (Маршанецький НВК Новоселицького району), Кушніра О.М. (Корманський НВК Сокирянського району), Дроника Ю.Д. (Васловівський НВК Заставнівського району), Коблянської Ф.Г (ЗОШ №1 І-ІІІ ст. м.Чернівців) – «Фізика»; Орлецького Ю.Г. (Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району), Доманчука І.Г. (Перковецький НВК Кельменецького району), Понича М.І. (Снячівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецього району) – «Музичне мистецтво»; Жуковської Е.М. (гімназія №2 м.Чернівців), Комендат М.І. (Стрілецькокутська ЗОШ I-III ст. Кіцманського району), Радишевської А.Л. (ЗОШ I-III ст. с.Грубна Сокирянського району) – «Російська мова».
Найвищими балами фахові журі оцінили конкурсні уроки вчителів французької мови – Мельник Л.М. (гімназія № 3 м.Чернівців), Жижиян Р.Я. (Димківський НВК Глибоцького району), Руссу А.В. (Новоселицький ліцей); інформатики – Романчук Т.М. (Чернівецька гімназія №7), Томаша О.М. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шишківці Сокирянського району), Муляр З.І. (Новодністровська гімназія), Кузика О.Т. (Міліївська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району), Блейбера Д.М. (Новоселицька гімназія); фізики – Борчі В.К. (Сторожинецька гімназія), Мерещук І.М. (Вижницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Каменюк В.К. (Старововчинецький ліцей Глибоцького району); музичного мистецтва – Орлецького Ю.Г. (Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району), Павлишина М.М. (Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. Путильського району); російської мови – Жуковська Е.М. (гімназія №2 м.Чернівців), Радишевська А.Л. (ЗОШ I-III ст. с.Грубна Сокирянського району), Женерет О.В. (Колінковецька ЗОШ I-III ст. Хотинського району).
У порівнянні з 2012 роком краще виступили педагоги Глибоцького (у 2012 році призових місць – 1, 2013 рік –4), Путильського районів (2012 рік –1, 2013 рік –3) районів, м.Новодністровська (2012 рік – відсутні призові місця, 2013 рік –1). Порівняно нижчі результати показали педагоги Заставнівського, Кіцманського, Хотинського районів. Стабільною є результативність команд освітян Вижницького, Герцаївського, Кельменецького, Новоселицького, Сокирянського, Сторожинецького, м.Чернівців (додаток 2).
Низькою є результативність виступу вчителів Хотинського району у номінації «Інформатика»; Путильського та Герцаївського районів – у номінації «Фізика»; Кіцманського району – у номінації «Іноземна мова. Французька» та «Російська мова», Герцаївського району – у номінації «Музичне мистецтво».
На підставі вищевикладеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити результати участі педагогів області в конкурсі «Учитель року – 2013», що додаються.

2. Нагородити дипломом І ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
– Мельник Любов Михайлівну, вчителя французької мови Чернівецької гімназії № 3 Чернівецької міської ради, спеціаліста вищої категорії, старшого учителя.
– Мерещука Ігоря Миколайовича, вчителя фізики Вижницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
– Романчук Тетяну Миколаївну, вчителя інформатики Чернівецької гімназії № 7, спеціаліста І категорії.
– Жуковську Еліну Миколаївну, вчителя російської мови Чернівецької гімназії №2 Чернівецької міської ради, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
– Орлецького Юрія Григоровича, вчителя музичного мистецтва Шипинського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста ІІ категорії.

3. Нагородити дипломом ІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
– Руссу Аліну Валеріївну, вчителя французької мови Новоселицького районного ліцею, спеціаліста І категорії.
– Жижиян Родіку Яношівну, вчителя французької мови Димківського навчально-виховного комплексу Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії.
– Каменюка Василя Костянтиновича, вчителя фізики Старововчинецького ліцею Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
– Борчу Віталія Костянтиновича, вчителя фізики Сторожинецької гімназії, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
– Блейбера Дмитра Мотійовича, вчителя інформатики Новоселицької гімназії, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
– Томаша Олега Миколайовича, вчителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шишківці Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії.
– Радишевську Антоніну Лаврентіївну, вчителя російської мови та літератури загальноосвітньої школи I-III ст. села Грубна Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
– Женерет Світлану Володимирівну, вчителя російської мови Колінковецького загальноосвітнього навчального закладу I-III ст. Хотинського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
– Амоші Ірину Дмитрівну, вчителя музичного мистецтва Турятського навчально-виховного комплексу Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії.
– Понича Миколу Івановича, вчителя музичного мистецтва Снячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району, спеціаліста ІІ категорії.

4. Нагородити дипломом ІІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
– Мурару Аркадія Георгійовича, вчителя французької мови Байраківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Герцаївського району, спеціаліста.
– Лесько Валентину Валеріївну, вчителя французької мови середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Подвір’ївка Кельменецького району, спеціаліста І категорії.
– Дроника Юрія Дмитровича, вчителя фізики Васловівського навчально-виховного комплексу Заставнівського району, спеціаліста ІІ категорії.
– Руснака Віктора Васильовича, вчителя фізики Росошанівського навчально-виховного комплексу Кельменецького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
– Чевку Аліну Семенівну, вчителя фізики Маршинецького навчально-виховного комплексу Новоселицького району, спеціаліста І категорії.
– Коблянську Фаїну Григорівну, вчителя фізики Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 управління освіти Чернівецької міської ради, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
– Муляр Зою Іванівну, вчителя інформатики Новодністровської гімназії, спеціаліста ІІ категорії.
– Рейкало Дмитра Петровича, вчителя інформатики Киселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста вищої категорії.
– Бабинчука Андрія Вікторовича, вчителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. с.Подвір’ївка Кельменецького району, спеціаліста ІІ категорії.
– Кузика Олександра Танасійовича, вчителя інформатики Міліївської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста ІІ категорії.
– Білоус Інну Василівну, вчителя інформатики Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліста вищої категорії.
– Буряк Олену Іванівну, вчителя російської мови Кельменецького ліцею, спеціаліста вищої категорії.
– Іванову Марію Василівну, вчителя російської мови Путильської загальноосвітньої школи I-III ст., спеціаліста II категорії.
– Доманчука Ігоря В’ячеславовича, вчителя музичного мистецтва Перковецького навчально-виховного комплексу «загальношкільний навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Кельменецького району, спеціаліста.
– Придолоб Тетяну Іванівну, вчителя музичного мистецтва Зеленогайської загальноосвітньої школи Новоселицького району, спеціаліста ІІ категорії.
– Павлишина Михайла Михайловича, вчителя музичного мистецтва Селятинської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста вищої категорії.
– Шевчука Віктора Павловича, вчителя музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Михалкове Сокирянського району, спеціаліста, «старший вчитель».
– Кушнір Олену Зіновіївну, вчителя музичного мистецтва Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5, спеціаліста ІІ категорії.

5. Нагородити дипломами учасників та цінними подарунками педагогів, які брали участь у конкурсі:
– Берізку Надію Петрівну, учителя інформатики Старобросковецького НВК Сторожинецького району, спеціаліста І категорії.
– Блохіна Олексія Борисовича, учителя музичного мистецтва Грозинецького навчально-виховного комплексу Хотинського району, спеціаліста І категорії.
– Богданюк Любов Миколаївну, вчителя французької мови Кіцманського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст., спеціаліста вищої категорії.
– Власюк Наталію Петрівну, вчителя музичного мистецтва Новодністровської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ст., спеціаліста ІІ категорії.
– Жукотинського Андрія Дмитровича, вчителя інформатики Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста ІІ категорії.
– Капру Анжелу Іллівну, вчителя інформатики Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліста ІІ категорії.
– Комендат Марію Іванівну, вчителя російської мови Стрілецькокутського загальноосвітнього навчального закладу I-III ст. Кіцманського району, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
– Кушніра Олександра Івановича, вчителя фізики Корманського навчально-виховного комплексу Сокирянського району, спеціаліста.
– Лупашка Харлампія Харлампійовича, вчителя музичного мистецтва Горбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Герцаївського району, спеціаліста, «старший вчитель».
– Маланку Валерія Михайловича, вчителя фізики Мольницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Герцаївського району, спеціаліста І категорії.
– Манкиша Василя Івановича, вчителя фізики Драчинецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста ІІ категорії.
– Мотреску Ромену Андріянівну, вчителя французької мови Чудейської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району, спеціаліста ІІ категорії.
– Ревуцьку Ларису Дмитрівну, вчителя фізики Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста І категорії.
– Романюк Уляну Любомирівну, вчителя музичного мистецтва Виженської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Вижницького району, спеціаліста І категорії.
– Савицького Романа Анатолійовича, вчителя інформатики Грозинецького НВК Хотинського району, спеціаліста ІІ категорії.
– Самборську Ларису Євстафіївну, вчителя французької мови Хотинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, спеціаліста вищої категорії.
– Слободян Галину Іванівну, вчителя фізики Клішковецької гімназії Хотинського району, спеціаліста вищої категорії.
– Смаглій Надію Іванівну, вчителя музичного мистецтва Веренчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Ірини Вільде Заставнівського району, спеціаліста І категорії.
– Щітку Олександра Васильовича, вчителя інформатики Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району, спеціаліста І категорії.

6. За плідну роботу та сприяння у проведенні конкурсу оголосити подяку із занесенням до трудової книжки керівникам навчальних закладів:
- Мінаковій Тетяні Георгіївні – директору Чернівецької гімназії №5 Чернівецької міської ради;
- Ігнату Івану Ауреловичу – директору Чернівецької гімназії №6 Чернівецької міської ради;
- Попадюк Оксані Володимирівні – директору Чернівецької гімназії №3 Чернівецької міської ради;
- Кінащук Наталії Леонідівні – директору Чернівецького ліцею №1 Чернівецької міської ради;
- Зегрюку Миколі Еммануїловичу – директору Чернівецького міського ліцею №3 медичного профілю Чернівецької міської ради;
- Дурицькій Тетяні Федорівні – директору Чернівецької гімназії №2 Чернівецької міської ради;
- Тивоняку Івану Ярославовичу – директору Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Чернівецької міської ради;
- Яворській Любові Іванівні – директору Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22 Чернівецької міської ради;
- Присакар Альоні Вікторівні – директору Ванчиковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоселицького району;
- Рошко Зірці Дмитрівні – директору Реваківського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Кіцманського району;
- Куриш Оксані Іллівні – в.о. директора Лужанського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Кіцманського району;
- Гідорі Ользі Петрівні – директору Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сторожинецького району;
- Тарасовій Ірині Прокопівні – директору загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Грубна Сокирянського району;
- Цвіріньку Роману Степановичу – директору Чернівецького професійно-технічного училища №8;
- Цимбал Орисі Василівні – директору Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
- Касьянчук Ладі Василівні – директору Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»;
- Плешку Петру Денисовичу – директору обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
- Головченко Людмилі Юріївні – директору обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
- Біляніну Григорію Івановичу – директору ІППО ЧО.

7. Директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Біляніну Г.І.) відзначити працівників, які забезпечили належне проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».

8. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
8.1. Організувати підготовку та вчасне надсилання матеріалів переможців ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2013» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.10.2012 № 1143 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».
8.2. Провести з 11 березня по 15 березня 2013 року тренувальні збори учасників ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».
8.3. Подати до 10.06.2013 пропозиції щодо удосконалення Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року».
8.4. Удосконалити до 20.09.2013 банк тестових завдань з педагогіки і психології, методики викладання предметів для проведення фахового тестування учасників конкурсу.
8.5. Поповнити банк даних учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
8.6. Передбачити навчальними планами курсової перепідготовки педагогів області зустрічі з учасниками конкурсу, проведення ними авторських курсів.

9. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад:
9.1. Проаналізувати результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».
9.2. Протягом 2013 року провести «майстер-класи» на базі навчальних закладів, де працюють переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».
9.3. У жовтні 2013 року провести семінар-навчання керівників загально-освітніх навчальних закладів, методичних служб щодо ознайомлення з умовами та критеріями оцінювання фахової майстерності учасників конкурсу «Учитель року – 2014».
9.4. Зарахувати всім учасникам конкурсу відповідну залікову оцінку щодо підвищення фахової майстерності за кредитно-модульною системою.

10. Наказ розмістити на інформаційний сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Л.М.Тарангул.


Директор Департаменту М.Й.Бауер

Додаток: nakaz_pro_pidsumki_konkurcu_uchitel_roku_2012.doc [ b] (cкачувань: 58)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше