» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 19.02.2013 р. №144
Інформація
  • Переглядів: 1397
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2013, 17:37
21-02-2013, 17:37

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 19.02.2013 р. №144

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про проведення конкурсу
на заміщення вакантної посади

Керуючись Законом України «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», Порядком організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 №33/2012, постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації:

2. Відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань (Марку Д.І.):
2.1. Організувати роботу щодо розміщення на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та опублікування оголошення в інформаційно-методичній газета «Освіта Буковини» такого змісту:
«1. Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
головного спеціаліста відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства управління сім’ї, молоді та з гендерних питань.
2. На посаду головного спеціаліста відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства до участі в конкурсі допускаються особи:
2.1.Які є громадянами України, вільно володіють українською мовою, комп’ютером, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю «Правознавство».

3. Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі на ім’я директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації із зазначенням щодо ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС)
- дві фотокартки;
- автобіографію;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
- копію документа, який посвідчує особу;
- медичну довідку про стан здоров’я;
- письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;
- довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності);
- копію військового квитка (у разі його наявності);
- заяву про надання згоди на обробку персональних даних;
- рекомендації та інші документи на розсуд претендента.
Термін подання заяв – протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. Документи приймаються за адресою 58010, м. Чернівці, вул. Грушевського 1, каб. 458 (відділ кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства Департаменту), тел. 55-26-57.»
2.2. За результатами проведеного конкурсу підготувати та направити до органів влади, визначених у пункті 7 Порядку організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Порядок), запит та необхідний пакет матеріалів для проведення спеціальної перевірки кандидата на зайняття вакантної посади державного службовця.
2.3. За результатами проведеної спеціальної перевірки підготувати довідку про спеціальну перевірку відповідно до форми 3 Указу Президента України від 25.01.2012 №33/2012 (із змінами).

3. Конкурсній комісії на заміщення вищезазначених вакантних посад Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації:
3.1. Приймати, реєструвати та перевіряти на відповідність вимогам оголошення документи, подані претендентами на участь у конкурсі.
3.2. Повідомити претендентів на участь у конкурсі про час та місце проведення конкурсу.
3.3. Провести конкурс на заміщення вищезазначених вакантних посад та визначити їх переможців.
3.4. Після проведеного конкурсу оформити та подати на затвердження директору Департаменту протокол засідання конкурсної комісії.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту Тарангул Л.М.


Директор Департаменту М. Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше