» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 17.01.2013 № 28
Інформація
  • Переглядів: 1149
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-02-2013, 05:07
5-02-2013, 05:07

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 17.01.2013 № 28

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки ІІІ (ІІ) та проведення
фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-
літературного конкурсу учнівської та студентської
молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.10.2012 № 1/9-732 «Про проведення ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», від 28.12.2012 № 1/9-930 «Про проведення фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 26.10.2012 № 275 «Про проведення ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні і в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, проведено І-ІІІ етапи конкурсу.
Понад 15 000 учнів та студентів змагалися на І етапі конкурсу за право бути серед учасників наступного. На ІІІ етап прибуло 119 учнів ЗНЗ і ПТНЗ та 31 студент ВНЗ. Творчі завдання конкурсанти виконували письмово, компетентне журі перевірило роботи та визначило переможців. Результати усіх учасників ІІІ (ІІ) етапу зазначено у відповідних протоколах, що дає можливість порівняти рівень підготовки команд районів та міст. Серед ЗНЗ найсильнішою виявилась команда учнів навчальних закладів управління освіти Чернівецької міської ради, добре виступили команди Хотинського, Сторожинецького, Кіцманського районів. У порівнянні з попередніми роками, покращили свої результати учні Герцаївського, Новоселицького та Путильського районів. Серед ПТНЗ найсильнішими виявились учні Чернівецького ВПУ № 3, серед ВНЗ І-ІІ р.а. – студенти Чернівецького комерційного технікуму та педколеджу ЧНУ ім. Ю.Федьковича, ІІІ-ІV р.а. – студенти факультету іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Буковинського державного медичного університету.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Рішення членів журі ІІІ (ІІ) етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.
1.2. Склад організаційного комітету фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.
1.3. Робочий план щодо підготовки фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.
1.4. Склад учасників фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.
1.4. Кошторис витрат на проведення фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.

2. Нагородити переможців ІІІ (ІІ) етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка цінними подарунками та дипломами:
2.1. І ступеня:
– Думитраш Еріку, ученицю 5 класу Острицької ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району;
– Генкул Юлію, ученицю 6 класу Путильської гімназії;
– Цуркана Івана, учня 7 класу Чернівецького ліцею № 3 Чернівецької міської ради;
– Унгурян Ольгу, ученицю 8 класу Чернівецької гімназії № 7 Чернівецької міської ради;
– Івончак Настасію, ученицю 9 класу Новобросковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Влайка Андрія, учня 10 класу Чернівецької гімназії № 2 Чернівецької міської ради;
– Борлодян Валентину, ученицю 11 класу Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради;
– Каралаш Людмилу, ученицю І курсу Кельменецького професійного ліцею;
– Кушнір Оксану, ученицю ІІ курсу Чернівецького вищого професійного училища № 3;
– Гошовську Ірину, студентку педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Харитон Марію, студентку Чернівецького державного комерційного технікуму;
– Петращук Ілону, студентку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Семенюк Ольгу, студентку Буковинського державного медичного університету.
2.2. ІІ ступеня:
– Зварич Олександру, ученицю 5 класу Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району;
– Козуб Анастасію, ученицю 5 класу Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;
– Жученко Анну, ученицю 6 класу Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;
– ХабулюДіану, ученицю 6 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
– Сікорську Діану, ученицю 7 класу Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Кравчишину Ольгу, ученицю 7 класу Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Олійник Діану, ученицю 8 класу Романковецької гімназії Сокирянського району;
– Ілащук Марину, ученицю 8 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
– Бак Аліну, ученицю 9 класу Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради;
– Пенюк Оксану, ученицю 9 класу Кіцманської районної гімназії;
– Козловську Тетяну, ученицю 10 класу Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Рябу Юлію, ученицю 10 класу Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Церу Євгенію, ученицю 11 класу Сторожинецького районного ліцею;
– Галицьку Юлію, ученицю 11 класу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
– Грубляк Анжелу, ученицю І курсу Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
– Томюк Тетяну, ученицю І курсу Глибоцького професійного ліцею;
– Осачука Олександра, учня ІІІ курсу Чернівецького професійного машинобудівного ліцею;
– Мицковську Олену, ученицю ІІ курсу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
– Гушилика Антона, студента Чернівецького кооперативно-економічного, правового коледжу;
– Матійчук Ярославу, студентку Буковинського університету;
– Лугову Богдану, студентку Буковинського державного фінансово-економічного університету;
– Забарило Наталію, студентку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
2.3. ІІІ ступеня:
– Яловегу Анастасію, ученицю 5 класу Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Лупу Аріну, ученицю 6 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
– Протасову Ірину, ученицю 6 класу Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради;
– Ісак Мар’яну, ученицю 7 класу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
– Кабюк Ольгу, ученицю 7 класу Сторожинецького ліцею;
– Косован Тетяну, ученицю 8 класу Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району;
– Мороз Аліну, ученицю 8 класу Чагорської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району;
– Банар Катерину, ученицю 9 класу Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Урядову Тетяну, ученицю 9 класу Романковецької гімназії Сокирянського району;
– Білокучму Юлію, ученицю 10 класу Кіцманської районної гімназії;
– Крапівіну Марію, ученицю 10 класу Заставнівської гімназії;
– Шевчук Анастасію, ученицю 11 класу Новоселицької гімназії;
– Лупуляк Марію, ученицю 11 класу Глибоцького ліцею;
– Боднар Юлію, ученицю 11 класу Неполоковецького ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Гальчук Олену, ученицю І курсу Чернівецького вищого професійного училища № 3;
– Бабич Тетяну, ученицю ІІ курсу Ставчанського професійного ліцею;
– Горняк Марію, ученицю ІІ курсу вищого професійного училища № 24 м. Заставна;
– Радощук Вікторію, студентку Вижницького коледжу прикладного мистецтва;
– Гільчук Христину, студентку Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу;
– Лугоша Юрія, студента коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Римлянського Андрія, студента Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Гордуну Олександру, студентку Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

3. Оголосити подяку за підготовку переможця ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
– Думитраш Олені Тодорівні, вчителю Острицької ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району;
– Попюк Світлані Олексіївні, вчителю Путильської гімназії;
– Попович Ганні Олексіївні, вчителю Чернівецького ліцею № 3 Чернівецької міської ради;
– Сащук Тетяні Михайлівні, вчителю Чернівецької гімназії № 7 Чернівецької міської ради;
– Демченко Ользі Миколаївні, вчителю Чернівецької гімназії № 7 Чернівецької міської ради;
– Григоряк Галині Броніславівні, вчителю Новобросковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Власюк Мирославі Зіновіївні, вчителю Чернівецької гімназії № 2 Чернівецької міської ради;
– Карп’як Аллі Володимирівні, вчителю Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради;
– Подлабуховій Аліні Анатоліївні, викладачу Кельменецького професійного ліцею;
– Максимюк Вікторії Петрівні, викладачу Чернівецького вищого професійного училища № 3;
– Помирляну Любові Олексіївні, викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
– Шутак Ларисі Богданівні, викладачу Буковинського державного медичного університету;
– Палій Наталії Теодорівні, викладачу педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Рульовій Наталії Іванівні, викладачу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

4. Оголосити подяку за належну підготовку, організацію та проведення ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
– Біляніну Григорію Івановичу, директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
– Руснак Наталії Іванівні, доктору філологічних наук, викладачу кафедри сучасної української мови філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Одайському Савелію Івановичу, директору Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

5. Провести урочисте нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу конкурсу 9 лютого 2013 року о 9 годині у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки (вул. Південно-Кільцева, 8).

6. Провести ІV (ІІІ) етап конкурсу 9 лютого 2013 року о 10 годині у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки (вул. Південно-Кільцева, 8).

7. Начальникам управлінь/відділів освіти міських рад та райдержадміністрацій, начальнику відділу фахової освіти, ліцензування та акредитації (Пономаренко О.М.), завідувачу сектора науки і координації діяльності ВНЗ (Павлюк М.Д.) забезпечити явку переможців ІІІ (ІІ) етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на церемонію нагородження та для участі у ІV (ІІІ) етапі Конкурсу 9 лютого 2013 року за рахунок сторони, що відряджає.

8. Начальнику відділу фахової освіти, ліцензування та акредитації (Пономаренко О.М.), директорам: Інституту післядипломної педагогічної освіти (Білянін Г.І.), Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (Одайський С.І.), Обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» (Касьянчук Л.В.) забезпечити:
8.1. Належні умови для проведення ІV етапу та урочистого нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
8.2. Фінансування витрат на проведення ІV етапу та урочистого нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відповідно до затвердженого кошторису.

9. Наказ розмістити на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту Тарангул Л.М.


Директор Департаменту Бауер М.Й.

Додаток: iii-iv-konk.-im-shevchenka-1.doc [ b] (cкачувань: 28)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше