» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 23.01.2013 №48
Інформація
  • Переглядів: 1529
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-01-2013, 11:52
23-01-2013, 11:52

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 23.01.2013 №48

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення
перевірки органів управління
освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад,
районних державних адміністрацій,
з питань попередження
насильства в сім’ї в 2012 році

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 23.10.2012 № 226 «Про організацію проведення перевірки органів управління освітою, сім’ї, молоді та спортом районних державних адміністрацій, Чернівецької, Новодністровської міських рад з питань попередження насильства в сім’ї» з 20 по 29 листопада 2012 року працівниками Департаменту (Довганич О.В. - керівник перевірки – заступник директора Департаменту - начальник управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Куриш Г.М. – начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Марку Д.І. – заступник начальника управління сім’ї, молоді та з гендерних питань-начальник відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Тищук Р.Д. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та з гендерних питань управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Бабин Е.П. - начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти управління Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Ісопенко І.Ю., Дорогова Е.Г., Немеш В.В., Остафій О.Р., Аннин С.І., Боднарчук Х.В., Данилків А.О. - головні спеціалісти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації) здійснено перевірку щодо реалізацію напрямку попередження насильства в сім’ї органами управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом районних державних адміністрацій, Чернівецької, Новодністровської міських рад.
Перевіркою було охоплено органи управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом Новоселицької, Сторожинецької, Герцаївської, Кельменецької, Сокирянської, Заставнівської, Кіцманської районних державних адміністрацій, Чернівецької та Новодністровської міських рад. У ході перевірки було виявлено наступне. В усіх охоплених перевіркою органах управління освітою, сім’ї, молоді та спорту не вистачає кадрів.
Напрямком роботи попередження насильства в сім’ї займається спеціаліст, до обов’язків якого належать такі напрямки, як організація оздоровлення та відпочинку дітей, робота з багатодітними сім’ями, протидія торгівлі людьми, впровадження гендерної рівності, патріотичне виховання, розвиток фізичної культури та спорту, впровадження здорового способу життя та інше. Об’єм роботи перенасичений для одного спеціаліста.
Виходячи з вищевикладеного, з метою вдосконалення реалізації державної політики з питань попередження насильства в сім’ї

НАКАЗУЮ:

1. Органам управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад, районних державних адміністрацій:
1.1. Взяти до відома інформаційну довідку «Про наслідки перевірки органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом міських рад, районних державних адміністрацій з питань попередження насильства в сім’ї в 2012 році».
1.2. Спланувати роботу з питань попередження насильства в сім’ї на 2013 рік.
1.2. В рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» в 2013 році проводити заходи в молодіжному середовищі.
1.4. Налагодити обмін статистичними даних в напрямку попередження насильства в сім’ї із службою у справах дітей, ЦСССДМ, УМВС, соціальними інспекторами.
1.5. Постійно інформувати про виявлені факти або загрозу насильства в сім’ї структури дотичні до згаданого напрямку роботи.
1.6. Щоквартально до 5 числа наступного місяця за звітним періодом подавати інформацію управлінню сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації на виконання наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 07.09.2009 № 3131/386 «Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім’ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї».
1.7. Розробити клопотання до міських рад, районних державних адміністрацій щодо змін в розпорядження щодо складу дорадчого органу з питань попередження насильства в сім’ї.
1.8. В посадових обов’язках чітко вказати обов’язки спеціалістів, зокрема додати повноваження щодо протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, впровадження гендерної рівності та інші. Розглянути можливість додати штатні одиниці на зазначені напрямки.
1.9. Привести ділову документацію у відповідність до вимог діловодства.
1.10. Ведення журналу обліку заяв та повідомлень про вчинення насильства в сім’ї або реальну загрозу його вчинення, привести до вимог норм наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 07.09.2009 № 3131/386 «Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім’ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї».
1.12. З метою інформаційно-проствітницької роботи, продовжувати публікувати статті, довідки тематики попередження насильства в сім’ї в місцевих засобах масової інформації.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту - начальника управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Довганича О.В.


Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації М. Бауер

p_dsumkovij-nakaz-nasilstvo.docx [ b] (cкачувань: 51)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше