Error: Incorrect password!
Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 17.01.2013 № 30 » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 17.01.2013 № 30
Інформація
  • Переглядів: 1848
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-01-2013, 07:47
21-01-2013, 07:47

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 17.01.2013 № 30

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного
конкурсу
з радіоелектронного
конструювання

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 17.12.2012р. №481 «Про проведення обласного конкурсу з радіоелектронного конструювання», керуючись Положенням обласного конкурсу з радіоелектронного конструювання, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 26.12.2011 р. №711, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області від 19 січня 2012 р. №2/2328 та з метою виявлення обдарованих дітей та залучення їх до технічної творчості, 4 січня 2013 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс з радіоелектронного конструювання.
В Конкурсі брали участь 22 учасники – вихованців позашкільних закладів Чернівецької області, міст Чернівців та Новодністровська.
Згідно з Положенням про обласний конкурс з радіоелектронного конструювання, учасники працювали у двох вікових категоріях: І категорія – вік з 12 до 15 років; ІІ категорія – вік з 16 до 18 років. Конкурс проводився за двома формами: І форма – теоретичний залік, ІІ форма – монтаж та налагодження радіоелектронного пристрою.
Учасники під час теоретичного заліку (30хв.) відповідали на 20 теоретичних тестових питань з електро-, радіотехніки. Учасники молодшої групи монтували схему електронної сирени з 10 радіодеталей, а учасники старшої вікової групи – проводили монтаж діючого електронного пристрою “Пульсуюче серце” з 30 радіодеталей. Конкурсанти запускали готові плати та демонстрували їх журі, яке оцінювало якість монтажу радіодеталей на платі та якість пайки, швидкість, акуратність виконання завдання.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити Грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації:

Молодша вікова група (вік з 12 до 15 років)

за І місце – Руденка Віталія, вихованця гуртка радіоелектронного конструювання клубу юних техніків “Кварц” м.Чернівців. Керівники гуртків Ємельянов Микола Олексійович та Марянін Олексій Олександрович.
за ІІ місце – Коржука Владислава, вихованця гуртка радіотехнічного конструювання міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Чернівців. Керівник гуртка Куцак Іван Вікторович.
за ІІ місце – Титка Олександра, вихованця гуртка радіоелектронного конструювання клубу юних техніків “Кварц” м.Чернівців. Керівники гуртків Ємельянов Микола Олексійович та Марянін Олексій Олександрович.
за ІІ місце – Лункаша Володимира, вихованця гуртка “Юний фізик” Герцаївського будинку дитячої творчості. Керівник гуртка Падурару Василь Михайлович.
за ІІІ місце – Штефлюка Юрія, учня 9 класу Динівської ЗОШ Новоселицького району. Керівник гуртка Продан Віорел Іванович.
за ІІІ місце – Будяну Сергія, вихованця гуртка “Юний фізик” Герцаївського будинку дитячої творчості. Керівник гуртка Падурару Василь Михайлович.
за ІІІ місце – Гапея Артема, вихованця гуртка радіотехнічного конструювання міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Чернівців. Керівник гуртка Куцак Іван Вікторович.
за ІІІ місце – Заліска Олександра, вихованця гуртка радіотехнічного конструювання Неполоківської ЗОШ Кіцманського району. Керівник гуртка Танасійчук Василь Васильович.

Старша вікова група (вік з 16 до 18 років)

за І місце – Мельника Дмитра, вихованця гуртка радіотехнічного конструювання Хотинського будинку школяра та учнівської молоді. Керівник гуртка Бойко Василь Олексійович.
за ІІ місце – Боцула Василя, вихованця гуртка радіоелектронного конструювання обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Чернівців. Керівник гуртка Нікуліца Василь Георгійович.
за ІІ місце – Горду Дмитра, вихованця гуртка “Юний фізик” Герцаївського будинку дитячої творчості. Керівник гуртка Падурару Василь Михайлович.
за ІІІ місце – Корнута Станіслава, вихованця гуртка “Радіотехнічний” Сторожинецького центру дитячо-юнацької творчості. Керівник гуртка Драгомарецький Віктор Васильович.
за ІІІ місце – Балана Андрія, вихованця гуртка радіоелектронного конструювання клубу юних техніків “Кварц” м.Чернівців. Керівники гуртків Ємельянов Микола Олексійович та Марянін Олексій Олександрович.
за ІІІ місце – Тарнавського Дениса, вихованця гуртка радіоелектронного конструювання клубу юних техніків “Кварц” м.Чернівців. Керівники гуртків Ємельянов Микола Олексійович та Марянін Олексій Олександрович.
за ІІІ місце – Боту Сергія, вихованця гуртка радіотехнічного конструювання міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Чернівців. Керівник гуртка Куцак Іван Вікторович.


2. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад:
2.1. Довести до відома керівників навчальних закладів результати обласного конкурсу з радіоелектронного конструювання.
2.2. Рекомендувати завідувачам РМК/ММК активізувати роботу з проведення районних, міських етапів обласного конкурсу з радіоелектронного конструювання.

3. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собоюДиректор Департаменту М. Бауер
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!