» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 17.01.2013 № 32
Інформація
  • Переглядів: 1640
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-01-2013, 07:31
18-01-2013, 07:31

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 17.01.2013 № 32

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про проведення регіональної
науково-практичної конференції
лідерів учнівського самоврядування
«Проектні технології як засіб формування
життєвих компетентностей лідерів
учнівського самоврядування»

На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області на 2013 р. та з метою підтримки розвитку учнівського самоврядування, ознайомлення з успішною практикою проектної діяльності та обміну досвідом роботи між районними/міськими/шкільними органами самоврядування

НАКАЗУЮ:

1. Провести 30 січня 2013 року на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» регіональну науково-практичну конференцію лідерів учнівського самоврядування «Проектні технології як засіб формування життєвих компетентностей лідерів учнівського самоврядування» (реєстрація учасників з 9.30 до 10.00).

2. Затвердити:
2.1.Програму регіональної науково-практичної конференції лідерів учнівського самоврядування «Проектні технології як засіб формування життєвих компетентностей лідерів учнівського самоврядування», що додається.
2.2. Напрями роботи регіональної науково-практичної конференції лідерів учнівського самоврядування «Проектні технології як засіб формування життєвих компетентностей лідерів учнівського самоврядування», що додаються.
2.3. Склад організаційного комітету (далі – оргкомітет) для проведення регіональної науково-практичної конференції лідерів учнівського самоврядування «Проектні технології як засіб формування життєвих компетентностей лідерів учнівського самоврядування», що додається.
2.3. Список учасників регіональної науково-практичної конференції лідерів учнівського самоврядування «Проектні технології як засіб формування життєвих компетентностей лідерів учнівського самоврядування», що додається.

3. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, відділу фахової освіти, ліцензування та атестації (Пономаренко О.М.):
3.1.Забезпечити участь у роботі науково-практичної конференції лідерів учнівського самоврядування представництво у такому складі: два представники навчальних закладів районів/міст, три депутати районних/міських рад учнівського самоврядування та по одному координатору районної/міської рад учнівського самоврядування. Для ПТНЗ: по одному представнику учнівського самоврядування у супроводі заступника директора закладу з виховної роботи.
3.2. Покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час перевезення та перебування на конференції на координаторів районних/міських рад учнівського самоврядування.

4. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації – Тарангул Л.М.


Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту М.Бауер

Додаток: nakaz_uchnivska_konferentsiya.doc [ b] (cкачувань: 57)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (9)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше