» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 08.01.2013р. №9
Інформація
  • Переглядів: 2186
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-01-2013, 06:59
10-01-2013, 06:59

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 08.01.2013р. №9

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про стан роботи з цивільного
захисту Департаменту освіти і
науки, молоді та спорту
облдержадміністрації у 2012 році

Підготовка цивільного захисту навчальних закладів області у 2012 році була організована і спрямована на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1215-р «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту на 2012 рік», наказів Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 №814 «Про Положення про функціональну підсистему “Освіта і наука України” єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», від 30.12.2011 №1601 «Про основні заходи цивільного захисту на 2012 рік», розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації від16.12.2011 №879-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Чернівецької області на 2012 рік», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 26.12.2011 №709 «Про стан роботи з цивільного захисту Головного управління освіти і науки облдержадміністрації у 2011 році та основні завдання на 2012 рік».
Головним завданням штабу цивільного захисту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації (далі Департамент) було підтримання в готовності до сталого функціонування місцевих, районних підсистем, готовності до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу і працівників галузі при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення її системи з мирного на особливий період.
План основних заходів цивільного захисту Департаменту за 2012 рік навчальними закладами області виконано.
Навчання керівного складу, особового складу невоєнізованих формувань проводилося в навчальних групах та у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.
У 2012 році підвищилась якість підготовки учнів навчальних закладів до дій при виникненні надзвичайних ситуацій, покращилась навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку щодо питань безпеки життєдіяльності. Підготовка учнів загальноосвітніх, студентів професійно-технічних закладах освіти, ВНЗ-I-II р.а. з питань цивільного захисту проводилась відповідно до розділу «Основи цивільного захисту» програми предмету «Захист Вітчизни».
У квітні-травні 2012 року у всіх навчальних закладах було проведено «День цивільного захисту». З метою встановлення єдиної методики проведення заходу та обміну досвідом між керівним складом навчальних закладів було проведено показове заняття міським управлінням освіти Чернівецької міської ради на базі загальноосвітньої школи №31.
У травні 2012 року у дошкільних навчальних закладах був проведений «Тиждень безпеки дитини».
На виконання спільного наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної інспекції техногенної безпеки України від 25.04.2012 № 721/519/92 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх, закладах України» у закладах освіти у квітні-травні, листопаді-грудні було проведено Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності.
Відділом Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Управління Держтехногенбезпеки в Чернівецькій області проведені комплексні перевірки Заставнівського, Сокирянського, Кельменецького районів.
Актами перевірок відзначено, що планування заходів цивільного захисту, навчання у сфері цивільного захисту проводяться на відповідному рівні.
Разом з цим має місце ряд недоліків щодо організації і ведення цивільного захисту в системі управління освітою. Звітні документи управління освіти Глибоцької райдержадміністрації, відділів освіти Новоселицької, Хотинської, Сокирянської райдержадміністрацій не надсилаються своєчасно.
Плани дій органів управління освітою, молоді та спорту райдержадміністрацій, міських рад, сил і структурних підрозділів у режимах повсякденної діяльності, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації, надзвичайного стану, додатки до них у більшості перевірених закладів освіти не приведено у відповідність до вимог «Положення про функціональну підсистему "Освіта і наука України" єдиної державної системи цивільного захисту України», наказу Головного управління освіти та науки облдержадміністрації від 20.05.2010 №249 «Про заходи безпеки та координацію дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та стихійного лиха». Замовлення щодо навчання у сфері цивільного захисту керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту подаються несвоєчасно, більшість керівного складу та складу невоєнізованих формувань не пройшли курси з питань цивільного захисту. У більшості навчальних закладів відсутні куточки цивільного захисту.
Виходячи з вище зазначеного,

НАКАЗУЮ:

1.Довідку про стан роботи з цивільного захисту Департаменту у 2012 році, що додається, взяти до уваги.

2.Відзначити роботу начальників цивільного захисту:
-начальника управління освіти Чернівецької міської ради Малишевську В.С.;
-начальника управління освіти Новоселицького району Романчук Д.В;
-начальника відділу освіти Путильського району Гребенщикова В.О.;
- директора гімназії м.Сокиряни, Махібору Д.В.;
-директора Сторожинецького ліцею Козубовського Д.О.;
-директора Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» Касьянчук Л.В.;
-директора педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича Чернюха О.І,
-директора Малокучірівської ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району Яківчик Н.В.,
-директора ЗНЗ №2 м.Чернівці Покальську О.М.;
-директора ЗНЗ №31 м.Чернівці Палійчука І.О.;
-завідуючу ДНЗ №28 м.Чернівці Шандро М.М.
3.Вказати на недоліки в організації цивільного захисту структурних підрозділів: -начальнику управління освіти Сторожинецького района Багрію В.І. ;
-начальнику відділу освіти Сокирянського района Рябко Г.І.;
-в.о. начальника відділу освіти Заставнівського района Матейчук М.Г.;
-керівникам навчальних закладів: Марчуку М.В. – Чернівецький професійний машинобудівний ліцей, Кукульняк М.В. – Шубранецька ЗОШ І-ІІІст., Бойко Я.Д. – Вербовецький НВК Заставнівського району та вжити заходів щодо виконання листів та наказів Департаменту, звернути увагу на своєчасне подання звітної документації та повноту відпрацювання документів, що регламентують проведення заходів цивільного захисту у навчальних закладах.

4.Начальнику штабу цивільного захисту, заступнику директора Департаменту – начальнику управління фізичної культури і спорту Департаменту Швецю А.Ф.:
4.1.Посилити контроль щодо виконання чинного законодавства України, актів Кабінету Міністрів України і Міністра освіти і науки, молоді та спорту України з питань цивільного захисту посадовими особами структурних підрозділів галузі та закладів освіти, на які поширюється дія законів у сфері цивільного захисту.
4.2.Приділяти значну увагу під час проведення комплексних перевірок стану цивільного захисту на практичну готовність органів управління і керівного складу, об'єктових формувань і структурних підрозділів галузі до виконання завдань цивільного захисту, захисту та дій у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, екологічного та воєнного характеру.

5. Начальникам органів управлінь освітою, сім'єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад – начальникам цивільного захисту:
5.1.Довести до відома керівників навчальних закладів довідку: «Про стан роботи з цивільного захисту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації у 2012 році».
5.2.Вжити заходи щодо недопущення виявлених недоліків.

6.Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
6.1.Своєчасно надавати методичну допомогу органам управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій, міських рад, навчальним закладам з питань організації та проведення заходів цивільного захисту.
6.2.До 01.03.2013 розробити план основних заходів з підготовки органів управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій, міських рад до комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки в Чернівецькій області.

7. Начальникам органів управління освітою, сім'єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, керівникам закладів освіти обласного підпорядкування, директорам ПТНЗ, керівникам ВНЗ І-ІІ рівня акредитації про хід виконання наказу проінформувати Департамент до 10.06.2013, 20.10.2013 на електронну адресу konoplianko-m@meta.ua.

8.Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту.

9.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Директор Департамент, начальник цивільного захисту М.Й.Бауер

Додаток: dovidka_tsz_na_2013.doc [ b] (cкачувань: 59)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше