Інформація
  • Переглядів: 1736
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-02-2011, 09:43
18-02-2011, 09:43

Наказ ГУОН ОДА 11.02.2011 №69

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення ІІ туру
Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року – 2011"

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідних Постанов Кабінету Міністрів України від 11серпня 1995 року № 638 та від 14 вересня 2005 року № 900, Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», схваленого рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 25 червня 2010 року (протокол № 6/1-19), наказів Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» від 3 листопада 2010 року № 1049, Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 25.11.2010 року №544 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» з 07 по 11 лютого 2011 року в м. Чернівцях проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» у номінаціях: «Початкові класи», «Світова література», «Історія», «Німецька мова», «Образотворче мистецтво», в якому взяли участь 59 переможців І туру конкурсу із 11 районів області, міст Новодністровська та Чернівців.
Якісний склад конкурсантів: 32 педагоги з кваліфікаційною категорією «спеціаліст вищої категорії» (2009р. – 33, 2010р. – 33), з них: зі званням «старший учитель» – 13 (2009р. – 11, 2010р. – 14), «вчитель-методист» – 5 (2009 р. – 6, 2010р. – 9), «спеціаліст І категорії» – 15 (2009р. – 19, 2010р. – 16), «спеціаліст ІІ категорії» – 10 (2009р. – 11, 2010р. – 8), «спеціаліст» – 2 (2009р. –8, 2010р. – 4) (додаток 1).
Належну організаційно-методичну роботу щодо відбору та підготовки учасників конкурсу здійснили відділи освіти Глибоцької, Герцаївської, Заставнівської, Кельменецької, Новоселицької, Сокирянської, Хотинської райдержадміністрацій, управління освіти Чернівецької міської ради (додаток 2).
Відповідно до наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 25.11.2010 року №544 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» умови конкурсу передбачали участь усіх конкурсантів у заочному етапі – поданні конкурсних матеріалів, очному – проведенні ділової гри «Мої педагогічні знахідки», виконанні письмової та практичної роботи, відкритих уроків.
Фіналісти (по 7-8 учасників вчительських змагань із кожної номінації) складали конспект уроку на задану тему та виконували фахове тестування.
Конкурсні випробування проходили на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, загальноосвітніх навчальних закладів м.Чернівців.
Управлінням освіти Чернівецької міської ради (Малишевська В.С.), адміністрацією Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.) здійснено належне організаційне забезпечення навчальних об’єктів для проведення конкурсу.

Фахові журі відзначили оригінальність поданих конкурсних матеріалів, нетрадиційність напрацювань вчителів м.Чернівців, Глибоцького, Герцаївського, Кельменецького районів у номінації «Початкове навчання»; м.Чернівці, Хотинського, Новоселицького, Сторожинецького – «Історія»; м.Чернівці, Сокирянського, Путильського, Хотинського районів – «Світова література»; м.Чернівці, Кіцманського, Хотинського районів – «Німецька мова»; м. Чернівців, Хотинського, Сокирянського – «Образотворче мистецтво».

Ділова гра «Мої педагогічні знахідки» продемонструвала належну підготовку до такого виду змагань, володіння сучасною методикою викладання навчальних дисциплін, використання інноваційних форм і методів у роботі педагогів м.Чернівців, Новоселицького, Кельменецького районів в номінації «Початкові класи»; м.Чернівців, Заставнівського, Путильського районів ¬– «Світова література»; м.Чернівців, Заставнівського, Сокирянського – «Німецька мова»; м.Чернівців, Новоселицького, Сокирянського, Хотинського – «Історія»; м.Чернівців, Сокирянського районів – «Образотворче мистецтво».

Найвищими балами фахові журі оцінили конкурсні уроки вчителів початкових класів Косован О.К. (Чернівецька спеціалізована школа №23), Озорович А.І. (Кельменецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Піцул Т.М. (Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району); світової літератури – Бачук Т.Г. (ЗОШ І-ІІІ ст. №16 м.Чернівців), Бурденюк Л.Д. (Хотинська гімназія), Тарасової І.П (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна Сокирянського району); німецької мови – Фисюк Р.Ф. (гімназія №1 м.Чернівців), Пелепяк Н.М. (Стрілецькокутський ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району), Білівської О.О (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст.№5); історії – Майданик О.Г. (Чернівецький міський ліцей №1), Бучачої Л.В. (Данковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району), Парпауц А.В. (Несвоянська ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району); образотворчого мистецтва – Ланівського М.Д. (Чернівецький ЗНЗ І-ІІІ ст. №39), Москалюк М.М. (Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району), Янчак Л.В. (Сокирянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1).

Згідно рішень журі до фінального етапу змагань увійшли 40 учасників, з них: у п’яти номінаціях – представники команди педагогів м.Чернівців, Кельменецького, Хотинського районів; чотирьох – Сокирянського, Кіцманського, Новоселицького; трьох – Глибоцького, Заставнівського, Сторожинецького районів.

За підсумками заочного та очного етапів конкурсу переможцями визначено команди вчителів м. Чернівців (5 дипломів, рейтинг – 5 балів), Хотинського (5 дипломів, рейтинг – 2,2 бала), Сокирянського (4 дипломи, рейтинг ¬– 1,7 балів), Кельменецького (5 дипломів, рейтинг – 1,4 бала) районів (додаток 3).
Успішним був виступ педагогів Заставнівського (3 дипломи, рейтинг – 0,8 бала), Глибоцького (2 дипломи, рейтинг – 1 бал).

У порівнянні з минулим роком зріс рейтинг участі педагогів Сокирянського, Хотинського районів. Протягом двох останніх років стабільною є результативність виступів команд учителів Кіцманського, Кельменецького районів та м. Чернівців (додаток 3).

Разом з тим, журі відзначають недостатній рівень підготовки до конкурсних змагань педагогів м. Новодністровська, які не вибороли жодного призового місця. Знизилася результативність виступу вчителів Герцаївського, Глибоцького, Новоселицького районів.

За підсумками двох етапів конкурсу найнижчими є результати учасників м.Новодністровська в номінації «Початкові класи» та «Історія», Герцаївського – «Світова література» та «Образотворче мистецтво», Вижницького – «Німецька мова».
На підставі вищевикладеного


НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломом І ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
- Косован Оксану Корніївну, вчителя початкових класів Чернівецької спеціалізованої школи І ст. № 23, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Бачук Тетяну Григорівну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №16 м.Чернівців, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Майданик Олену Геннадіївну, вчителя історії Чернівецького міського ліцею №1, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
- Фисюк Роману Флоріанівну, вчителя німецької мови Чернівецької гімназії №1, спеціаліста І категорії.
- Ланівського Миколу Дмитровича, вчителя образотворчого мистецтва Чернівецького ЗНЗ №39, спеціаліста вищої категорії.

2. Нагородити дипломом ІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
- Озорович Альону Іванівну, вчителя початкових класів Кельменецької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліста вищої категорії.
- Піцул Тетяну Михайлівну, вчителя початкових класів Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії.
- Бурденюк Людмилу Дмитрівну, вчителя світової літератури Хотинської гімназії, спеціаліста вищої категорії.
- Тарасову Ірину Прокопівну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Бучачу Людмилу Вікторівну, вчителя історії Данковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району, спеціаліста І категорії.
- Парпауц Ауріку Вікторівну, вчителя історії Несвоянської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району, спеціаліста вищої категорії.
- Білівську Оксану Олександрівну, вчителя німецької мови Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліста вищої категорії.
- Пелепяк Наталю Михайлівну, вчителя німецької мови Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста І категорії.
- Москалюк Майю Михайлівну, вчителя образотворчого мистецтва Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району, спеціаліста, старшого вчителя.
- Янчак Ларису Василівну, вчителя образотворчого мистецтва Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, спеціаліста І категорії.

3. Нагородити дипломом ІІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
- Бейлишину Валентину Василівну, вчителя початкових класів Колінковецького НВК Хотинського району, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
- Савчук Валентину Тимофіївну, вчителя початкових класів Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Вакарашу-Фортуну Олену Віорелівну, вчителя початкових класів Герцаївського ліцею, спеціаліста І категорії.
- Олару Катерину Миколаївну, вчителя світової літератури Чуньківського НВК Заставнівського району, спеціаліста І категорії.
- Мірчу Тамару Леонтіївну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Зелена Кельменецького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Скидан Наталію Миколаївну, вчителя світової літератури Мариничівського НВК Путильського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Мельник Олену Дмитрівну, вчителя історії Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Юрковську Наталю Сергіївну, вчителя історії Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, спеціаліста ІІ категорії.
- Зензюк Ірину Михайлівну, вчителя історії Бурдюзької ЗОШ І-ІІ ст. Кельменецького району, спеціаліста І категорії.
- Перепічку Олену Анатоліївну, вчителя німецької мови Лівинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району, спеціаліста вищої категорії.
- Дудку Віталія Дмитровича, вчителя німецької мови Баламутівського НВК І-ІІІ ст. Заставнівського району, спеціаліста І категорії.
- Кутєйнікову Світлану Геннадіївну, вчителя німецької мови Грубнянського ЗНЗ І-ІІІ ст. Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії.
- Мельничук Катерину Мирославівну, вчителя образотворчого мистецтва Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста І категорії.
- Калиняк Жанну Сергіївну, вчителя образотворчого мистецтва Колінковецького НВК Хотинського району, спеціаліста вищої категорії.
- Ласія Анатолія Івановича, вчителя образотворчого мистецтва Бузовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району, спеціаліста І категорії.

4. Нагородити дипломами учасників та цінними подарунками педагогів, які брали участь у конкурсі:
- Стринадко Олесю Іллівну, вчителя початкових класів Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Бальон Нонну Миколаївну, вчителя початкових класів Новоселицької гімназії, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
- Сливку Аллу Іванівну, вчителя початкових класів Новодністровської ЗОШ І ст., спеціаліста І категорії.
- Манзюк Марину Георгіївну, вчителя початкових класів Старобросківецького НВК Сторожинецького району, спеціаліста ІІ категорії.
- Кушнір Олену Іванівну, вчителя початкових класів Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії.
- Коман Орисю Миколаївну, вчителя початкових класів Яблуницької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Галіцьку Антоніну Петрівну, вчителя початкових класів Реваківського ЗНЗ Кіцманського району, спеціаліста ІІ категорії.
- Троєцьку Марію Олександрівну, вчителя світової літератури Турятського НВК Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії.
- Микайло Ларису Георгіївну, вчителя світової літератури Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Дідух-Бойчук Тетяну Георгіївну, вчителя світової літератури Новоселицької гімназії, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Коротчук Нелю Василівну, вчителя світової літератури Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
- Савку Віту Миколаївну, вчителя світової літератури Оршовецького НВК Кіцманського району, спеціаліста вищої категорії.
- Апетрі Олену Георгіївну, вчителя світової літератури Герцаївського ліцею, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.
- Мітріка Сергія Мірчовича, вчителя історії Нижньо-Петрівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії.
- Мегеру Івана Васильовича, вчителя історії Кіцманської районної гімназії, спеціаліста І категорії.
- Глібочану Тетяну Миколаївну, вчителя історії Годинівського НВК Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії.
- Ганича Дмитра Васильовича, вчителя історії Заставнівської гімназії, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.
- Фошку Любов Миколаївну, вчителя історії Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста ІІ категорії.
- Штефанюк Тетяну Петрівну, вчителя історії Замостянської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста ІІ категорії.
- Янчука Анатолія Васильовича, вчителя історії Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, спеціаліста ІІ категорії.
- Шуліку Олександра Георгійовича, вчителя німецької мови Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району, спеціаліста ІІ категорії.
- Нистирюка Руслана Георгійовича, вчителя німецької мови Мигівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста ІІ категорії.
- Михайлюк Євдокію Михайлівну, вчителя німецької мови Киселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста ІІ категорії.
- Клим Руслану Василівну, вчителя образотворчого мистецтва Путильської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліста ІІ категорії.
- Чимчинську Оксану Іванівну, вчителя образотворчого мистецтва Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, спеціаліста І категорії.
- Мандюк Наталю Модестівну, вчителя образотворчого мистецтва Мамаївської ЗНЗ І-ІІІ ст. №1 Кіцманського району, спеціаліста.
- Кукуляк Анжелу Георгіївну, вчителя образотворчого мистецтва Магалянської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району, спеціаліста І категорії.
- Палагнюк Тетяну Іванівну, вчителя образотворчого мистецтва Заставнівської гімназії, спеціаліста І категорії.
- Олару Олену Георгіївну, вчителя образотворчого мистецтва Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії.

5. За плідну роботу та сприяння у проведенні конкурсу оголосити подяку із занесенням до трудової книжки:
5.1. Головам журі в номінаціях:
- «Початкові класи» – Ксенніковій Лідії Василівні – головному спеціалісту відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи;
- «Світова література» – Зваричу Ігорю Михайловичу – декану факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, доктору філологічних наук, професору;
- «Історія» – Добржанському Олександру Володимировичу – декану факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, доктору історичних наук, професору;
- «Німецька мова» – Кушнерику Володимиру Івановичу – декану факультету іноземних мов ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доктору філологічних наук, професору;
- «Образотворче мистецтво» – Козубовському Дмитру Онуфрійовичу, директору Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка, заслуженому працівнику освіти України.
5.2. Працівникам ІППО Чернівецької області:
– Біляніну Г.І. – директору ІППО;
– Богачик Т.С. – заступнику директора ІППО;
– Коверзневу В.Г. – помічнику директора ІППО з адміністративно-господарських питань;
– Федораку В.Ф. – методисту ІППО;
– Івановій Л.І. – методисту ІППО;
– Микитюк С.М. – методисту ІППО;
– Одинак М.М.– методисту ІППО;
– Спіжавці В.Г. – методисту ІППО;
– Голику К.К. – методисту ІППО;
– Ткачук П.С. – методисту ІППО;
– Якименко Л.В. – завідувачу Центру моніторингу якості освіти ІППО;
– Квітень Є.Д. – завідувачу Центру суспільно-гуманітарних дисциплін ІППО;
– Моспанчук Є.Д. – методисту ІППО;
– Потаповій Н.М. – методисту ІППО;
– Семенюку І.В. – методисту ІППО;
– Воскобойнику Ю.М. – методисту ІППО;
– Мінченко Т.А. – методисту ІППО.
5.3. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:
– Сігітову А.І. – ліцею №2 м.Чернівців;
– Мінаковій Т.Г. – гімназії №5 м.Чернівців;
– Дурицькій Т.Ф. – гімназії №2 м.Чернівців;
– Галузинській М.Г. – ЗНЗ №1 м.Чернівців;
– Покальській О.М. – ЗНЗ №2 м.Чернівців;
– Жуковській С.В. – ЗНЗ №5 м.Чернівців;
– Рудько С.Г. – гімназії №7 м.Чернівців;
– Ігнату І.А. – гімназії №6 м.Чернівців;
– Шиманському В.М. – гімназії №1 м.Чернівців;
– Солтисіку І.Б. – гімназії №4 м.Чернівців;
– Легусовій У.І. – ЗНЗ №24 м.Чернівців;
– Мицьо П.А – ЗНЗ №33 м.Чернівців.

5.4. Швецю А.Ф. – заступнику начальника Головного управління, начальнику управління фахової освіти;
Головченко Л.Ю. – директору Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

5.5. Преміювати:
5.5.1. директора ПТНЗ №8 Цвірінька Р.С., працівників училища у розмірі одного посадового окладу з позабюджетного рахунку навчального закладу;
5.5.2. директора Чернівецького професійного будівельного ліцею Попадюка І.Д., працівників училища у розмірі одного посадового окладу з позабюджетного рахунку закладу;
5.5.3. директора ОЦЕВ «Юність Буковини» Касьянчук Л.В., працівників закладу у розмірі одного посадового окладу з позабюджетного рахунку закладу.

6. Затвердити результати (рейтинг) участі районних команд педагогів області у конкурсі «Учитель року – 2011», що додаються.

7. Відділам освіти райдержадміністрацій, управлінню освіти Кельменецької райдержадміністрації, рекомендувати управлінню освіти Чернівецької, відділу освіти Новодністровської міських рад:
7.1. Проаналізувати результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011».
7.2. Протягом 2011 року провести «майстер-класи» на базі навчальних закладів, де працюють переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011».
7.4. У жовтні 2011 року провести семінар-навчання керівників загально¬освітніх навчальних закладів, методичних служб щодо ознайомлення з умовами та критеріями оцінювання фахової майстерності учасників конкурсу «Учитель року – 2011».
7.5. Відповідальність за якість підготовки вчителів до участі у фахових змаганнях покласти на методичні служби районів, загальноосвітніх навчальних закладів.
7.6. Зарахувати всім учасникам конкурсу відповідну залікову оцінку щодо підвищення фахової майстерності за кредитно-модульною системою.

8. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (директор Білянін Г.І.):
8.1. Організувати підготовку та вчасне надсилання матеріалів переможців ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2011» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» від 3 листопада 2010 року № 1049.
8.2. Поповнити банк даних учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
8.3. Передбачити навчальними планами курсової перепідготовки педагогів області зустрічі з учасниками конкурсу, проведення ними авторських курсів.
8.4. Провести з 28 березня по 1 квітня 2011 року тренувальні збори учасників ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011».
8.5. У листопаді 2011 року провести семінар за участю завідувачів районних (міських) методичних кабінетів щодо інформаційно-методичного забезпечення проведення конкурсу «Учитель року – 2012».
8.6. Запровадити електронну базу методичних напрацювань учителів, які братимуть участь у конкурсі «Учитель року»
8.7. До 08.04.2011 року Центру моніторингу якості освіти та тестових технологій (Якименко Л.В.) узагальнити підсумки якості проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011», дати кваліметричну оцінку рівня результативності участі команд педагогів області в конкурсі.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник Головного управління М.Бауер

nak_69.doc [546.5 Kb] (cкачувань: 44)







скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше