» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 05.12.2012 р. №439
Інформація
  • Переглядів: 1092
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-12-2012, 12:20
6-12-2012, 12:20

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 05.12.2012 р. №439

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного
семінару-практикуму керівників
гуртків декоративно-ужиткового
та образотворчого мистецтва

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 8 жовтня 2012 року № 193 «Про проведення обласного семінару-практикуму керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва» та плану роботи Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" на 2012 рік, з метою підвищення професійного рівня керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 27 листопада 2012 року на базі Сокирянського районного центру творчості дітей та юнацтва проведено обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Шляхи підвищення рівня розвитку особистості засобами позашкільної освіти в гуртках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва» (далі-Семінар-практикум). План роботи виконано повністю.
На Семінар-практикум прибуло 25 керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва з усіх районів області (крім представників Вижницького району).
У роботі Семінару-практикуму взяли участь: Бойко О.С. – перший заступник голови Сокирянської райдержадміністрації, Рябко Г.І. – начальник відділу освіти райдержадміністрації Полонка А.В. – голова райкому профспілки працівників освіти, Танас М.Ф. – завідувач районним методкабінетом відділу освіти райдержадміністрації, Касьянчук Л.В. – директор Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини". У рамках Семінару-практикуму окреслено стан та перспективи розвитку позашкільної освіти області, зокрема по виявленню та підтримці обдарованих дітей, проведено майстер-класи та екскурсію в музей гончарства в с.Коболчин.
Всі учасники взяли активну участь у роботі круглого столу за підсумками обласного Семінару-практикуму. За його наслідками напрацьовано рекомендації органам управління освітою, молоддю та спортом, інституту післядипломної педагогічної освіти, директорам загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.
Враховуючи вищезазначене,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації за підсумками обласного семінару-практикуму керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Шляхи підвищення рівня розвитку особистості засобами позашкільної освіти в гуртках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва», що додаються.

2. Начальнику відділу освіти Сокирянської райдержадміністрації
Рябко Г.І. відзначити працівників, які брали участь у підготовці та проведенні Семінару-практикуму.

3. Чернівецькому обласному центру естетичного виховання «Юність Буковини» проінформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації про виконання рекомендацій, затверджених пунктом 1 цього наказу до 01.03.2013 та до 01.09.2013.

4. Розмістити наказ на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

5. Контроль за виконання наказу покласти на начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Куриша Ю.М.В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Л.Тарангул

Додаток: rekomendac_yi.doc [ b] (cкачувань: 25)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше