Інформація
  • Переглядів: 1372
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-02-2011, 18:09
14-02-2011, 18:09

Наказ ГУОН ОДА 18.06.2010 №308

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про удосконалення
кадрової роботи в системі
освіти області

Керуючись cтаттями 21, 29 Кодексу Законів про працю України, пунктом 3 статті 54 Закону України «Про освіту», частиною 2 статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», Законом України «Про позашкільну освіту», частиною 2 статті 11 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказом МОНУ від 23.03.2005 № 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 964 (із змінами), Положенням про центральну та республіканську психолого-медико-педагогічну консультацію, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.07.2004 № 569, Положенням про спеціальну загальноосвітню школу (школу-інтернат) для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 15.09.2008 №852, розпорядженням голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 17.07.2008 № 369-р «Про затвердження Положення про Головне управління освіти обласної державної адміністрації» (із внесеними змінами), розпорядженням голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 15.04.2010 № 202-р «Про передачу функції Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації» рішенням колегії Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 31.03.2010 № 2/1 «Про якісний склад педагогічних працівників області, стан забезпечення ними закладів освіти та удосконалення кадрової політики», з метою удосконалення кадрової роботи в системі освіти області

НАКАЗУЮ:

1. Встановити, що начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації призначає і звільняє від займаних посад нижчезазначених працівників структурних підрозділів Головного управління, установ обласного підпорядкування та професійно-технічних навчальних закладів:
1.1. Директора Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;
1.2. Директорів професійно-технічних навчальних закладів області, окрім тих, що передбачені додатком до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.01.2010 №42-р;
1.3. Керівників позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування;
1.4. Заступників керівників позашкільних навчальних закладів за поданням керівника;
1.5. Директорів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування, директора Буковинського ліцею-інтернату та Оршовецького дитячого будинку;
1.6. Заступників директорів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування, Буковинського ліцею-інтернату та Оршовецького дитячого будинку за поданням директора;
1.7. Завідувача Чернівецької обласної психолого-медико-педагогічної консультації;
1.8. Начальника та заступника групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області;
1.9. Директора Чернівецького педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
1.10. Педагогічних працівників загальноосвітніх закладів обласного підпорядкування за поданням керівника.

2. Встановити перелік посад, на які призначення здійснюються за попереднім погодженням з Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації:
2.1. Начальники відділів освіти, Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, управлінь освіти Чернівецької, Кельменецької райдержадміністрації;
2.2. Заступники директора Чернівецького обласного інституту післядипломної освіти;
2.3. Заступники директора Чернівецького педагогічного училища Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича;
2.4. Керівники загальноосвітніх навчальних закладів області;
2.5. Працівники групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області.

3. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, відділу освіти Новодністровської міської ради, начальнику управління освіти Кельменецької райдержадміністрації, начальнику управління освіти Чернівецької міської ради:
3.1. Призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів погоджувати з Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації.
3.2. Призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів здійснювати виключно шляхом укладення контракту терміном на 1 рік, з подальшим переукладенням на 5 років та ознайомлювати під розпис з посадовою інструкцією.
3.3.Прийом на роботу молодих спеціалістів-випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням, проводити після отримання наказів щодо їхнього направлення у розпорядження відповідного органу освіти.
3.4.Заборонити прийом на педагогічну роботу осіб, які не мають відповідної фахової освіти.
3.5.Сприяти та створювати умови педагогічним працівникам для здобуття ними повної вищої освіти, зокрема вчителями початкових класів.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, відділу освіти Новодністровської міської ради, начальнику управління освіти Кельменецької райдержадміністрації, начальнику управління освіти Чернівецької міської ради, керівникам навчальних закладів і установ обласного підпорядкування, професійно-технічних навчальних закладів:
4.1. Посилити та удосконалити внутрішкільний контроль; забезпечити такі норми відвідування уроків (позашкільних виховних заходів): директорами (керівниками) зазначених вище навчальних закладів – 4, заступниками – не менше 6 годин на тиждень.
4.2. Відповідно до вимог чинного законодавства, проводити щорічні звіти керівників перед педагогічним колективом та громадськістю. Забезпечити їх прозорість, відкритість і демократичність.

5. Чернівецькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Білянін Г.І.):
5.1. Забезпечити якісну курсову перепідготовку педагогічних працівників, які викладають декілька предметів, в тому числі не за фахом.
5.2. Рекомендувати, з метою підвищення рівня викладання і фахової майстерності вчителів української мови та літератури шкіл з румунською мовою навчання провести у 2010/2011 навчальному році курси з проблеми «Урок української мови та літератури у ЗНЗ з румунською мовою навчання» (обмін досвідом), з подальшим використанням оцінки їх кваліфікаційного рівня під час проходження чергової атестації зазначеної категорії вчителів.
5.3. Рекомендувати, призначення працівників інституту здійснювати за попереднім погодженням з Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

6. Рекомендувати начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, відділу освіти Новодністровської міської ради, начальникам управління освіти Кельменецької райдержадміністрації, управління освіти Чернівецької міської ради призначення на педагогічну роботу осіб здійснювати за умови їх попередньої співбесіди з методистами РМК, ММК.

7. Сектору кадрової роботи та правового забезпечення Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (Марку Д.І.):
7.1. Сприяти цільовому прийому сільської молоді на педагогічні напрями (спеціальності) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 №1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості» з урахуванням потреб районів, забезпеченню більш дієвої системи формування резерву кадрів, особливо в сільських школах.
7.2. Спільно з вищими навчальними закладами проводити роботу щодо удосконалення механізму працевлаштування випускників-педагогів на основі укладення тристоронніх угод.
7.3. Розмістити цей наказ на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

8. Визнати таким, що втратив чинність наказ управління освіти і науки облдержадміністрацій від 06.02.2009 №41 «Про делегування повноважень».

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник Головного управління М.Бауер
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше