» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.11.2012 р. №385
Інформація
  • Переглядів: 3460
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-11-2012, 11:33
27-11-2012, 11:33

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.11.2012 р. №385

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення обласного семінару-практикуму
методистів РМК/ММК, керівників районних/міських
методичних об’єднань вчителів початкових класів
з проблеми «Підвищення педагогічної майстерності
вчителів початкових класів через організацію
проведення шкільних методичних об’єднань»


Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації 15 листопада 2012 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сторожинецького району проведено обласний семінар-практикум методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань вчителів початкових класів з проблеми «Підвищення педагогічної майстерності вчителів початкових класів через організацію проведення шкільних методичних об’єднань».
План роботи семінару виконано. У семінарі взяли участь М.І.Крилюк, заступник голови Сторожинецької РДА; С.М.Демчук, в.о. начальника управління освіти Сторожинецької РДА; О.Є.Гордійчук, кандидат педагогічних наук, викладач ЧНУ ім.Ю.Федьковича та 14 методистів РМК/ММК, 14 керівників районних/міських методичних об’єднань вчителів початкових класів.
У рамках обласного семінару-практикуму було висвітлено умови впровадження нового Державного стандарту в системі освіти Чернівецької області: стан та перспективи, проаналізовано рівень створення умов щодо розвитку комунікативних компетенцій школярів у Сторожинецькому районі.
У ході роботи круглого столу було визначено основні підходи до практичного формування компетентностей учнів, розглядалося питання розвитку комунікативних компетентностей через застосування сучасних технологій організації навчально-виховного процесу. Особливу увагу було приділено ролі шкільного методичного об’єднання у підвищенні педагогічної майстерності вчителя початкових класів.

За результатами роботи семінару розроблено рекомендації для методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань вчителів початкових класів, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. У зв’язку із вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласного семінару-практикуму методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань вчителів початкових класів з проблеми «Підвищення педагогічної майстерності вчителів початкових класів через організацію проведення шкільних методичних об’єднань», що додаються.

2. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
2.1. Спланувати на 2013 рік систему семінарів, майстер-класів, круглих столів щодо реалізації Державних стандартів у початковій школі.
2.2. Виявляти кращий досвід роботи районних методичних об’єднань вчителів початкових класів та пропагувати серед навчальних закладів області.
2.3. Систематично розробляти та оновлювати орієнтовну тематику роботи шкільних методичних об’єднань, яка розкриває освітні аспекти педагогічної майстерності вчителя початкових класів. Інформацію розміщувати на сайті ІППОЧО.
2.4. Інформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації до 25.12.2012 про виконання рекомендацій обласного семінару-практикуму.

3. Начальнику управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації (Багрій В.І.):
3.1. Відзначити роботу:
Демчук Стефанії Михайлівни, заступника начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації;
Погрібної Валентини Василівни, завідуючої методичним кабінетом управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації;
Безрук Галини Миколаївни, методиста початкового навчання управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації;
Гідори Ольги Петрівни, директора Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району.
3.2. Проаналізувати підсумки семінару на базі Кам’янської ЗОШ та відзначити працівників, які забезпечили належну організацію та проведення семінару.

4. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Тарангул Л.М.


Директор Департаменту М.Й. Бауер


Додаток: nakaz_pro-pidsumki-prov_seminaru_15_11.doc [ b] (cкачувань: 37)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше