» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 15.10.2012 р. №234
Інформація
  • Переглядів: 1459
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-10-2012, 14:00
16-10-2012, 14:00

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 15.10.2012 р. №234

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про посилення контролю
та безпеки організації
харчування у дошкільних,
загальноосвітніх, професійно-технічних
навчальних закладах області

Відповідно до вимог “Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ”, затвердженими постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 №63, Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 02.02.2011 №116, Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2005 №242/329, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 №298/227, спільного наказу МОН України та МОЗ України від 15.08. 2006 №620/563 “Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах ”

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів області посилити контроль за організацією харчування у частині:
1.1. Дотримання фінансової дисципліни в питаннях організації харчування учнів (вихованців) закладів освіти;
1.2. Надходження продуктів харчування та продовольчої сировини, реєстрації супровідних документів, що свідчать про їх якість та походження.
1.3. Забезпечення додержання вимог санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних правил, дотримання особистої гігієни працівників, які пов’язані з організацією харчування дітей, санітарно-гігієнічного режиму на харчоблоках та в їдальнях.
1.4. Виконання натуральних норм харчування (наборів продуктів);
1.5. Заборони використання у їдальнях навчально-виховних закладів м’яса та яєць водоплаваючої птиці, м’яса, яке не пройшло ветеринарного контролю, м’ясних обрізків, субпродуктів (діафрагми, крові, легенів, нирок, голови тощо, за винятком печінки та язика), свинини жирної, річкової та копченої риби, вершково-рослинних масел та масел з додаванням будь-якої іншої сировини (риби, морепродуктів тощо), низькосортних м’ясних виробів (нижче І сорту), студнів, зельців, фаршмаків, грибів, молока-самоквасу, сметани, фляжного молока та сиру м’якого без термічної обробки, консервів непромислового виготовлення, солодких газованих напоїв, нарізних салатів з майонезом, оцтом, сметаною.
1.6. Заборони реалізації у шкільних буфетах: кондитерських виробів з кремами, морозива, солодких газованих напоїв, квасу, натуральної кави, грибів, соусів, перцю, майонезу, виробів у фритюрі, у тому числі чіпсів, сухариків, виробів швидкого приготування, продуктів, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувачі, підсилювачі смаку, консерванти, продуктів, які не містять у своєму складі необхідних для організму дитини корисних речовин.
1.7. Дотримання умов і термінів зберігання продуктів харчування;
1.8. Заборони реалізації та вживання несертифікованої продукції рослинництва, що надходить до навчальних закладів без відповідного сертифіката або результатів дослідження хімлабораторії СЕС на вміст залишків нітратів та отрутохімікатів та продуктів харчування, термін придатності яких закінчився;
1.9. Заборони виготовлення овочевих, фруктових та інших консервів в умовах навчально-виховних закладів;
1.10. Активізації просвітницько-роз’яснювальної роботи серед дітей та батьків з питань раціонального харчування, профілактики кишково-шлункових інфекцій та додержання правил особистої гігієни.

2. Групі моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області (Прінько С.І.) здійснювати постійний моніторинг організації харчування у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів області.

3. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Л.Тарангулскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше