Інформація
  • Переглядів: 945
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-07-2012, 18:58
19-07-2012, 18:58

Наказ ГУОН ОДА від 12.07.2012р. №461

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення творчого
звіту Чернівецької обласної дитячо-
юнацької спортивної школи

На виконання плану роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації на 2012 рік, 30.05.2012 був проведений творчий звіт Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
В заході взяли участь Л.М.Тарангул, заступник начальника, начальник управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; А.Ф.Швець, заступник начальника, начальник управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; директори позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування, працівники, а також тренери-викладачі, працівники, батьки, вихованці школи та представники засобів масової інформації.
В рамках заходу учасники заслухали інформацію про досягнення вихованців усіх відділень з видів спорту школи в 2011/2012 навчального року, виступи фахівців, батьків, учнів-спортсменів та випускників. Були організовані показові виступи учениць відділення художньої гімнастики: танцювальна композиція наймолодших гімнасток “Казкове літо”, спортивно-художні композиції “Лялечки” та “Іспанський танець”, спортивно-хореографічна композиція “Дружба народів світу”, майстер-класи з боротьби вільної, панкратіону та карате-до.
За активну участь в спортивному житті школи та високі спортивні досягнення були нагороджені подяками Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи та пам'ятними подарунками кращі вихованці школи та члени батьківських комітетів відділень - за активну участь в громадському житті школи. Також пам'ятними подарунками та подяками були відзначені випускники 2012 року.
Враховуючи вклад Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи в розвиток фізичної культури та спорту області, впровадження здорового способу життя

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації:
1.1. За вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури та спорту, виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм та відданість справі тренерів-викладачів з видів спорту:
Бутковську Людмилу Леопольдівну
Чорну Джульєтту Миколаївну
Корінець Оксану Сергіївну
Толмачову Анну Анатоліївну
Квітковську Наталію Миколаївну
Накоскіну Людмилу Іванівну
Пантю Віталія Олександровича
Рудика Ігоря Ярославовича
Кузнецова Миколу В'ячеславовича
Вілігорську Наталію Олександрівну
Костюхіна Юрія Олексійовича
1.2. За творчий підхід до організації і проведення спортивно-масових заходів, навчально-тренувального процесу, якісного здійснення методичної роботи з ДЮСШ системи освіти області інструкторів-методистів:
Удовенко Наталію Іванівну
Голосову Тетяну Олександрівну

2. За підготовку та проведення творчого звіту оголосити подяку директору Литвинчуку В.В., заступнику директора Безродному О.В.

3. Наказ розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.

Начальник Головного управління М.Й.Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше