Інформація
  • Переглядів: 2294
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-07-2012, 17:37
2-07-2012, 17:37

Наказ ГУОН ОДА від 20.06.2012р. № 431

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про впровадження в освітнє середовище
області проекту «Кадр за кадром до
здорового майбутнього»

На виконання комплексної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД в Чернівецькій області на 2009-2013 роки, Концепції загальнодержавної цільової соціальної програми «Здорова нація» на 2009-2013 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.05.2008р. № 731-р., відповідно до угоди про співпрацю Мережі міждержавних установ та громадських організацій з первинної профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу у Чернівецькій області, яка створена 13.12.2010 під егідою Чернівецької обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Чернівецького міського благодійного фонду «Нова сім'я» і Чернівецької обласної громадської організації «Педагогічне товариство практичних психологів і соціальних педагогів» та з метою впровадження в діяльність працівників психологічної служби області сучасної психолого-педагогічної технології пропагування, формування здорового способу життя серед учнів з ризикованою поведінкою

НАКАЗУЮ:

1. Провести з 5 по 7 вересня 2012 року навчальний семінар-тренінг з первинної профілактики для працівників психологічної служби області, в рамках реалізації спільного німецько-українського проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього» з використанням програми Windows Movie Maker та техніки фотографування «Stop motion» на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

2. Відповідальним за впровадження проекту з первинної профілактики «Кадр за кадром до здорового майбутнього» за німецько-українським проектом призначити Романовську Діану Дорімедонтівну, завідувача науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
3. Затвердити список учасників проекту, фахівців психологічних служб навчальних закладів міста Чернівці, Глибоцького, Кіцманського та Сторожинецького районів, що додається.

4. Директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Біляніну Григорію Івановичу:
4.1. До 20.08.2012 розглянути заявки, резюме та провести співбесіди з учасниками проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього».
4.2. Забезпечити організацію та проведення навчального семінару-тренінгу.
4.3. Провести робочі зустрічі учасників-тренерів за проектом «Кадр за кадром до здорового майбутнього» 26.10.2012 та 23.11.2012.
4.4. У листопаді 2012 року здійснити моніторинг та оцінку діяльності тренерів, напрацювань творчих майстерень учнів в базових школах проекту.
4.5. У грудні 2012 року організувати та провести Круглий стіл із презентацією підсумків реалізації проекту.

5. Начальникам управлінь освіти Глибоцької, Сторожинецької райдержадміністрацій, відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації, рекомендувати начальнику управління освіти Чернівецької міської ради:
5.1. Забезпечити участь визначених фахівців у навчальному семінарі-тренінгу.
5.2. Створити у навчальних закладах належні умови для діяльності профілактичних творчих-майстерень учнів 4-8 класів протягом вересня – листопада 2012 року.
5.3. До 01.12.2012 провести презентації напрацювань творчих-майстерень на нарадах директорів шкіл районів, м. Чернівці.

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.


Начальник Головного управління М.Й. Бауер
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ Головного управління освіти і науки облдержадміністрації
__20.06.2012___ № 431

Список
учасників проекту
«Кадр за кадром до здорового майбутнього»

1. Шурубура Станіслава Тарасівна – методист-психолог науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

2. Тимофєєва Оксана Олександрівна – практичний психолог Чернівецького ліцею №1 Чернівецької міської ради, методист ЦППСР Управління освіти Чернівецької міської ради.

3. Шумиляк Тарас Павлович – практичний психолог Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради.

4. Твардовська Олена Іванівна – практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Чернівецької міської ради.

5. Курдидик Аліса Ярославівна – практичний психолог Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ст. №41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Чернівецької міської ради.

6. Низялик Юлія Орестівна – практичний психолог Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 Чернівецької міської ради.

7. Лєвіна Юлія Анатоліївна – соціальний педагог Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст.

8. Лучишина Настя Євгеніївна – практичний психолог Бобовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району.

9. Каменюк Віра Василівна – соціальний педагог Старововчинецького ліцею Глибоцького району.

10. Шапка Яна Іванівна – практичний психолог Реваківського загальноосвітнього навчального закладу Кіцманського району.

11. Макаревич Оксана Василівна – методист ЦППСР Управління освіти Чернівецької міської ради, тренер програми.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше