Інформація
  • Переглядів: 985
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-06-2012, 13:31
15-06-2012, 13:31

Наказ ГУОН ОДА від 13.06.2012р. № 417

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки семінару начальників відділів
(управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій,
завідувачів районних (міських) методичних кабінетів,
голів районних (міських) комітетів профспілки
Чернівецької області з проблеми «Діяльність навчально-
виховного комплексу у складі освітнього округу»


Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації 8 червня 2012 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів Заставнівського району проведено семінар начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Діяльність навчально-виховного комплексу у складі освітнього округу».
У семінарі взяли участь начальники органів управління освітою міських рад, райдержадміністрацій, завідувачі районних (міських) методичних кабінетів, голови районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області, голови Заставнівської райдержадміністрації, районної ради, керівники дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та дитячо-юнацької спортивної школи.
У рамках семінару висвітлено стан та перспективи розвитку освіти Заставнівського району, результати співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань реалізації освітньої політики в районі, зокрема, створення та функціонування навчально-виховних комплексів у т.ч. в складі освітніх округів.
Учасники обласного семінару працювали у трьох групах. У ході роботи вони ознайомилися із візитними картками навчальних закладів, які є суб’єктами освітніх округів. Кожна група працювала за окремим планом.
Представники першої групи мали змогу ознайомитися із управлінською діяльністю Кострижівського освітнього округу та Дорошовецького НВК, організацією системи наступності між Кострижівською ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ. Взяли участь у засіданні ради даного округу з проблеми «Пошуково-дослідницька робота з історичного краєзнавства та робота з обдарованими дітьми».
Друга група працювала на базі Вікнянської та Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ст. Учасникам було презентовано ефективні форми навчання та виховання з обдарованими дітьми в умовах навчально-виховного комплексу, роботу з розвитку музейної справи, продемонстровано три пристендових уроки.
Учасників третьої групи гостинно зустріли педагогічний та учнівський колективи Товтрівської ЗОШ І-ІІІ ст. на святі вшанування діяльності ветеранів педагогічної праці та молодих вчителів школи. Педагогічний колектив Чунківського НВК І-ІІІ ст. представив роботу по забезпеченню умов праці та підвищенні ролі педагога в якісному супроводі навчально-виховного процесу та фрагмент засідання профспілкового комітету.
Засідання круглого столу з проблеми «Діяльність навчально-виховного комплексу у складі освітнього округу» проведено на базі Заставнівської гімназії. У ході роботи даного засідання було презентовано досвід роботи відділів (управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з напрацювання нормативно-правової бази, організаційного, методичного та психологічного супроводу діяльності навчально-виховних комплексів у складі освітніх округів.
Програму семінару виконано у повному обсязі.
Всі заходи проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.
За результатами семінару розроблено рекомендації для начальників відділів (управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та завідуючих районними (міськими) методичними кабінетами, педагогічних колективів.
У зв’язку з вищезазначеним

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласного семінару начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Діяльність навчально-виховного комплексу у складі освітнього округу», що додаються.

2. Оголосити подяку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за організацію та проведення семінару:
- Ткачуку Миколі Манолійовичу, начальнику відділу освіти Заставнівської РДА, Матейчук Марії Георгіївні, заступнику начальника відділу освіти Заставнівської РДА, Січковській Орисі Танасіївні, завідуючій райметодкабінетом відділу освіти Заставнівської РДА, Воловському Володимиру Михайловичу, голові профспілки працівників освіти і науки;
- Васильєвій Олександрі Василівні, директору Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Павлик Одарці Василівні, директору Дорошовецького НВК;
- Верстюк Тетяні Іванівні, директору Вікнянської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Пітик Марії Федорівні, директору Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Шкварчук Наталії Степанівні, директору Товтрівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Бузинській Марії Василівні, директору Чунківського НВК І-ІІІ ст.;
- Мартинюк Світлані Василівні, директору Заставнівської гімназії;
- Скибінській Інні Вікторівні, директору дитячо-юнацької спортивної школи м. Заставна.

3. Начальнику відділу освіти Заставнівської райдержадміністрації Ткачуку Миколі Манолійовичу відзначити педагогічні колективи навчальних закладів, які брали участь у проведенні семінару.

4. Про виконання затверджених в п.1. цього наказу рекомендацій поінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області щоквартально до 10 числа місяця, що наступає за звітним періодом, упродовж року.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Начальник Головного
управління освіти і науки М.Й.Бауер


Додаток: nakaz_417.rar [53.64 Kb] (cкачиваний: 18)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (44)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ