Інформація
  • Переглядів: 964
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-06-2012, 12:33
15-06-2012, 12:33

Наказ ГУОН ОДА від 14.06.2012р. № 419

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки семінару начальників відділів
(управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій,
завідувачів районних (міських) методичних кабінетів,
голів районних (міських) комітетів профспілки
Чернівецької області з проблеми «Організація відпочинку
та оздоровлення дітей шкільного віку»

Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на 2012 рік 9 червня 2012 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Калинка» Новоселицького району проведено семінар начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Організація відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку».
У семінарі взяли участь начальники органів управління освітою міських рад, райдержадміністрацій, завідувачі районних (міських) методичних кабінетів, голови районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області, голови Новоселицької райдержадміністрації, районної ради, керівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів.
У рамках семінару висвітлено стан організації літнього відпочинку та оздоровлення Новоселицького району, результати співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань реалізації освітньої політики в районі.
Учасники обласного семінару працювали у трьох групах. У ході роботи вони ознайомилися із роботою пришкільних таборів з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах. Кожна група працювала за окремим планом.
Представники першої групи мали змогу ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням пришкільного табору з денним перебуванням «Сонечко» при Новоселицькій гімназії, стали учасниками виховного заходу «Таланти табору «Сонечко».
Друга група працювала на базі пришкільного табору з денним перебуванням «Сперанца» при Ванчиківецькій ЗОШ I-IIIст. Учасникам було презентовано виступ агітбригади «Ми – за здоровий спосіб життя», виступ хореографічного колективу «Сперанца», фрагмент виховного заходу «Свято здоров’я».
Учасників третьої групи ознайомились з роботою табору з денним перебуванням при Котелівському НВК. Педагогічний колектив представив роботу гуртків табору та фрагмент виховного заходу «Котелівський дивограй».
Для учасників семінару було проведено екскурсію у дитячому оздоровчому таборі «Калинка» та виховний захід «Таланти «Калинки».
На засіданні круглого столу з проблеми «Організація відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку» виступив Мазуряк Тарас Петрович, методист обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з презентацією Веб-проекту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області». Начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Швець В.Г. поділився досвідом організації дитячих наметових містечок. Завідувач науково-методичного центру виховної роботи ІППОЧО Старовойт П.С. надав інформацію про хід обласного-огляду конкурсу виховної роботи в літніх оздоровчих таборах.
Програму семінару виконано у повному обсязі.
Всі заходи проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.
За результатами семінару розроблено рекомендації для начальників відділів (управлінь) освіти міських рад райдержадміністрацій, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та завідуючих районними (міськими) методичними кабінетами, педагогічних колективів.
У зв’язку з вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласного семінару начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Організація відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку», що додаються.

2. Оголосити подяку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за організацію та проведення семінару:
- Романчук Діні Віссаріонівні – начальнику управління освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації;
- Обершт Оксані Іванівні - заступнику начальника управління освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації;
- Руснак Аделіні Іванівні – головному спеціалісту управління освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації;
- Дисар Яні Валентинівні – завідувачу районним методичним кабінетом управління освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації;
- Єримейко Лілії Іванівні - голові Новоселицького райкому профспілки працівників освіти і науки;
- Власову Сергію Анатолійовичу – методисту районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації;

3. Начальнику управління освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації Романчук Діні Віссаріонівні відзначити педагогічні колективи та керівників навчальних закладів, які брали участь у проведенні семінару

4. Про виконання, затверджених в п.1. цього наказу рекомендацій, інформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації та щоквартально до 10 числа місяця, що наступає за звітним періодом.

5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.Начальник Головного
управління освіти і науки М.Й.Бауер


Додаток: nakaz_419.doc [395 Kb] (cкачиваний: 28)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (44)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ