Інформація
  • Переглядів: 1511
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-05-2012, 14:53
29-05-2012, 14:53

Наказ ГУОН ОДА від 28.05.2012р. №367

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про організацію та проведення
пересувного наметового табору
для вихованців туристсько-краєзнавчих
гуртків позашкільних навчальних
закладів Чернівецької області

На виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, наказу Головного управління освіти і науки від 25.04.2012 № 289 «Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів області влітку 2012 року», з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей улітку, створення належних умов для фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул

НАКАЗУЮ:

1. Організувати пересувний наметовий табір для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків позашкільних навчальних закладів Чернівецької області (далі табір) на базі пансіонату „Черемош” (м. Вижниця):
1.1. І зміну для вихованців гуртків пішохідного туризму з 11 по 24 червня 2012 року в кількості 130 чоловік;
1.2. ІІ зміну для вихованців гуртків водного та велосипедного туризму з 18 червня по 1 липня 2012 року в кількості 130 чоловік.

2. Відповідальність за організацію та проведення табору покласти на обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Сінгаєвський В.М.).

3. Начальником табору призначити директора обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Сінгаєвського В.М.

4. Начальнику відділу освіти Вижницької райдержадміністрацій надати допомогу в організації та проведенні табору.

5. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти Глибоцької, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрацій, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької міської ради та відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради забезпечити участь у:
5.1. І зміні – по 8 вихованців, що є учасниками очно-заочної школи спортивного туризму ОЦТКЕУМ «Мандрівник Буковини», керівника та заступника керівника (тренера);
5.2. ІІ зміні – по 10 вихованців (5 – з гуртків водного туризму, 5 – велосипедного туризму), що є учасниками очно-заочної школи спортивного туризму ОЦТКЕУМ «Мандрівник Буковини», 2 керівників та 1 заступника керівника (тренера).

6. Рекомендувати начальнику управління освіти Чернівецької міської ради направити на І зміну одну додаткову команду у складі 8 вихованців, керівника та заступника керівника (тренера), яка є переможцем 55 обласних змагань з пішохідного туризму у 2011 році.

7. Начальнику управлінню освіти Глибоцької райдержадміністрації, направити:
7.1. На І зміну одну додаткову команду у складі 8 вихованців, керівника та заступника керівника (тренера), яка є призером 55 обласних змагань з пішохідного туризму у 2011 році;
7.2. На ІІ зміну одну додаткову команду у складі 5 вихованців та керівника, які є переможцем 9 обласних змагань з водного туризму у 2011 році.

8. Начальнику відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації направити на ІІ зміну одну додаткову команду у складі 5 вихованців та керівника, яка є призером 9 обласних змагань з водного туризму.

9. Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді направити:
9.1. На І зміну одну команду у складі 10 вихованців, керівника та заступника керівника (тренера);
9.2. На ІІ зміну одну команду у складі 5 вихованців і керівника для участі у змаганнях з водного туризму та одну команду у складі 5 вихованців, керівника і заступника керівника (тренера) для участі у змаганнях з велосипедного туризму.

10. Начальнику табору провести інструктажі з працівниками табору та керівниками команд з питань безпеки життєдіяльності, контролювати їх виконання.

11. Покласти на керівників команд відповідальність за життя і здоров’я вихованців у таборі та під час переїзду.

12. Керівникам команд провести інструктаж з питань безпеки життєдіяльності та забезпечувати його виконання.

13. Виконуючим обов’язки директора ОЦТКЕУМ на час проведення наметового табору призначити завідуючого відділом краєзнавства та методичної роботи Дудника В. В.
14. Під час роботи табору провести з вихованцями 56 обласні змагання з пішохідного туризму, 10 обласні змагання з водного туризму, 9 обласні змагання з велосипедного туризму та обласні змагання за програмою «Школа безпеки» спільно з науково-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області.

15. Витрати на організацію та проведення наметового табору, харчування учасників здійснити за рахунок бюджетних коштів, затверджених обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

16. Відділу економіки та соціального розвитку (Петихачна Ф.М.), профінансувати зазначені кошти ОЦТКЕУМ.

17. Витрати на проїзд, на відрядження керівників та заступників керівників команд здійснюються за рахунок відділів і управлінь освіти.

18. Розмістити наказ на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

19. Контроль за виконання наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Начальник Головного управління М.Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше