Інформація
  • Переглядів: 1830
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-03-2012, 17:48
21-03-2012, 17:48

Наказ ГУОН ОДА від 20.03.2012р. №185

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки
обласного фестивалю
дитячої та юнацької творчості
«Чисті роси»

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів» від 31.01.2012 № 64, керуючись Положенням про проведення обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, затвердженим наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 17.03.2008 №120, зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області від 14.04.2008 №38/1993 з 20 лютого по 15 березня 2012 року проходив обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінаціях: «Фольклорне мистецтво» та «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво».
У номінації «Фольклорне мистецтво» взяли участь 77 загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів області (1700 учасників) та близько півтори тисячі учнів у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво».
Фестиваль-конкурс засвідчив, що в області на належному рівні організовано роботу щодо збереження та розвитку народного мистецтва, фольклорної спадщини краю. Якісно зріс рівень пошукової роботи у вивченні та дослідженні місцевого автентичного матеріалу. Відзначається належна робота керівників та вихованців фольклорних колективів щодо збереження самобутності народної одягової культури Буковини.
У номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво» журі фестивалю відзначило, що юні майстри – вихованці загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області оволодівають традиційними та сучасними напрямками декоративно-прикладної творчості, розв’язують секрети орнаментальної символіки, вивчають різні техніки та розкривають творчий потенціалі у своїх роботах. Найбільшу кількість авторів було представлено у виставках Новоселицького (124), Сокирянського (118), Хотинського (110), Заставнівського (112), Сторожинецького (112) районах та м.Чернівці (110 учасників).

Виставка робіт продемонструвала художній смак, різноманітність творчої палітри виконаних робіт, майстерність виконавців, високий фаховий рівень керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва області.
Разом з тим , значна кількість творчих робіт не є авторськими, допускається копіювання, прослідковується значний вплив керівників на вибір теми та прийоми виконання. У багатьох творах образотворчого мистецтва відсутнє належне оформлення та паспортизація.
У номінації «Фольклорне мистецтво» не всі райони дотримувались встановленого регламенту щодо тривалості виступів фольклорних колективів та гуртів; використовувався сучасний пісенний матеріал, сучасна хореографія, літературні сценарії дійств.
Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Ухвалу журі про підсумки обласного фестивалю дитячої
та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, що додається.

2. Провести 25 березня 2012 року нагородження лауреатів обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», Гала-концерт та виставку творчих робіт.

3. Начальникам відділів освіти, управлінь освіти Глибоцької,
Кельменецької і Сторожинецької райдержадміністрацій, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад, директорам професійно-технічних навчальних закладів забезпечити участь переможців обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів відповідно до списку, що додається.

4. Чернівецькому обласному центру естетичного виховання «Юність
Буковини» забезпечити належну організацію проведення Гала-концерту.

5. Розмістити наказ на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника - начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Начальник Головного управління М. Бауер

Додатки: gala-koncert-25.03.12.doc [39 Kb] (cкачувань: 134), uxvala.chisti-rosi.doc [236.5 Kb] (cкачувань: 190)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше