Інформація
  • Переглядів: 1345
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-02-2011, 11:23
9-02-2011, 11:23

Наказ ГУОН ОДА 08.02.2011 №54

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ
з професії "верстатник широкого профілю"

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.10.10 №498 «Про організацію обласних конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з робітничих професій у 2011 році» та з метою підвищення рівня професійної підготовки, удосконалення організації та змісту виробничого навчання, впровадження і розповсюдження в навчальний процес передових прийомів та методів праці, 3 лютого 2011 року на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Чернівецьким обласним навчально-методичним центром професійно-технічної освіти було організовано і проведено конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії "верстатник широкого профілю".
Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти проведена підготовча робота: сформовані тестові завдання, розрахункові задачі та кросворд, а також критерії оцінювання теоретичної та практичної частини конкурсу, підготовлена необхідна інструкційно-технологічна документація.

Адміністрацією Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки підготовлено матеріально-технічну базу для проведення конкурсу, створено безпечні умови праці.

У конкурсі брали участь 6 переможців І етапу конкурсу з трьох навчальних закладів.
Конкурс фахової майстерності передбачав виконання учасниками теоретичних і практичних завдань, зміст яких відповідав вимогам навчальних програм і кваліфікаційній характеристиці верстатника широкого профілю ІІІ розряду.

Теоретична частина складалась з тестових завдань, кросворду та розрахункових задач і виконувалась конкурсантами з використанням комп’ютерного класу. Достатній рівень теоретичних знань показав учень Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту Шмургун Віктор та учень Глибоцького професійного ліцею Барак Олексій.

Практичне завдання передбачало виготовлення у токарній майстерні корисної продукції - пристрою для закріплення шліфувального кругу. Усі учасники конкурсу справились з завданням. Достатні професійні вміння при виготовленні виробу продемонстрували учні: Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки - Банар Іван та Васка Георгій, учень Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту – Шмургун Віктор та учень Глибоцького професійного ліцею Козачук Микола.

У зв'язку вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити результати конкурсу (протокол додається).

2. Визначити переможцями конкурсу та нагородити дипломами:
І місце (диплом І ступеня) - Шморгуна Віктора, учня Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту
II місце (диплом II ступеня) - Козачука Миколу, учня Глибоцького професійного ліцею
III місце (диплом III ступеня) – Банаря Івана, учня Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

3.Учасників конкурсу Васку Георгія (Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки), Маковія Василя (Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту) та Барака Олексія (Глибоцький професійний ліцей), нагородити дипломами учасника конкурсу.

4. Директорам Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту, Глибоцького професійного ліцею, преміювати переможців конкурсу та педпрацівників, які брали активну участь у підготовці та проведенні конкурсу.

5. За якісну підготовку матеріально-технічної бази директору Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Одайському С.І. оголосити подяку.

6. Чернівецькому обласному навчально-методичному центру профтехосвіти результати конкурсу обговорити на методичній секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о.начальника Головного управління А.Ф.Швець

nakaz__54_files.zip [310.78 Kb] (cкачувань: 13)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше