Інформація
  • Переглядів: 1267
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-03-2012, 11:19
5-03-2012, 11:19

Наказ ГУОН ОДА від 28.02.2012р. №128

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення регіональної
науково-практичної конференції
«Морально-духовне виховання
як основа гармонійного розвитку
особистості»

На виконання наказу Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 03.02.2012 № 73 «Про проведення регіональної науково-практичної конференції «Морально-духовне виховання як основа гармонійного розвитку особистості» 24 лютого 2012 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено регіональну науково-практичну конференцію «Морально-духовне виховання як основа гармонійного розвитку особистості».
Метою конференції було обговорення питань щодо особливостей сучасного соціокультурного стану виховання дітей та учнівської молоді в Україні, передумов для оновлення змісту та технологій виховання, формування гуманістичних цінностей та зразків громадянської позиції, виконання освітою виховної, культурологічної місії.
У регіональній науково-практичній конференції взяли участь науковці з 58 вищих навчальних закладів та інститутів післядипломної педагогічної освіти України, 49 представників загальноосвітніх навчальних закладів, 5 – професійно-технічних навчальних закладів та 6 представників позашкільних навчальних закладів області, методисти РМК/ММК, директори ЗНЗ, заступники директорів з виховної роботи ЗНЗ та ПТНЗ, практичні психологи та педагоги-організатори.
Під час роботи конференції працювало п’ять секцій: «Формування моральних цінностей особистості», «Проблеми морально-духовного виховання в умовах інформаційного суспільства», «Сім’я як провідний чинник формування морально-духовної особистості», «Моральне виховання учнів як складова шкільного навчально-виховного процесу», «Психологічний супровід морального та духовного розвитку учнівської молоді». На секціях обговорено важливі проблеми державної виховної політики.
Підкреслена особлива роль морально-етичних підходів у оцінюванні навчальних досягнень молодших школярів та особливості реалізації даних підходів у навчальній діяльності учнів сучасної школи, визначені шляхи формування духовності учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Учасники конференції відзначили особливу роль релігії у виховному процесі, що має вплив на свідомість людини і є засобом доведення необхідної інформації до глибин підсвідомості. У зв’язку з цим доцільно продовжити викладання курсу «Християнська етика» з метою формування моральних цінностей вихованців.
За результатами роботи регіональної науково-практичної конференції прийнято рекомендації.
У зв’язку з вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації регіональної науково-практичної конференції «Морально-духовне виховання як основа гармонійного розвитку особистості», що додаються.

2. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
2.1. До 01.05.2012 опублікувати в науково-методичному журналі ІППО Чернівецької області «Освітній простір» подані статті з проблеми конференції.
2.2. Створити організаційно-управлінські умови з метою впровадження ефективних моделей морально-духовного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області відповідно до «Регіональної Концепції виховної діяльності навчальних закладів Чернівецької області на 2011-2015 роки».
2.3. Забезпечити створення сприятливих умов для взаємодії та спільної роботи навчальних закладів регіону з питань полікультурного виховання і шанобливого ставлення до культурної спадщини, традицій і звичаїв етнічних меншин регіону.
2.4. Організувати належне висвітлення на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників області питань, пов’язаних з морально-духовним вихованням учнівської молоді.
2.5. Інформувати ГУОН до 06.06 та до 06.12.2012 про виконання рекомендацій.

3. Директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відзначити роботу працівників за успішне проведення конференції.

4. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.

Начальник Головного управління М.Й. Бауер

Додаток: n_guon_pro-pidsumki_koferenciyimoral1.doc [313 Kb] (cкачувань: 30)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше