Інформація
  • Переглядів: 1576
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-02-2011, 11:30
8-02-2011, 11:30

Наказ ГУОН ОДА 03.03.2011 №50

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки ІІІ (ІІ) етапу
Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської
молоді імені Тараса Шевченка
у 2010/2011 навчальному році

На виконання Указу Президента від 30 вересня 2010 року № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти від 18 серпня 1998 року № 305, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 24.09.1998 № 598/3038», «Умов проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2010-2011 навчальному році», затверджених наказом МОН України від 26.10.2010 № 1011, наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 01.11.2010 № 505 «Про проведення І-ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2010/2011 навчальному році» та з метою піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, проведено І-ІІІ етапи конкурсу.

Більше 6 000 учнів змагалися на І етапі за право бути серед учасників наступного. На ІІІ етап прибуло 250 учнів ЗНЗ і ПТНЗ та студентів ВНЗ. Творчі завдання конкурсанти виконували письмово, компетентне журі перевірило роботи та визначило переможців. Результати усіх учасників ІІІ (ІІ) етапу зазначено у відповідних протоколах, що дає можливість порівняти рівень підготовки команд районів та міст. Серед ЗНЗ найсильнішою виявилась команда учнів навчальних закладів управління освіти Чернівецької міської ради, жодного призового місця не здобули учні Герцаївського, Новоселицького, Путильського районів і міста Новодністровська.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:
1.1. Рішення членів журі ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що додається.

2. Нагородити переможців ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка цінними подарунками та дипломами:
2.1. І ступеня:
– Цуркана Івана Михайловича, учня 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Чернівецької міської ради;
– Унгурян Ольгу Володимирівну, ученицю 6 класу гімназії № 7 Чернівецької міської ради;
– Паневську Наталію Ігорівну, ученицю 7 класу гімназії № 1 Чернівецької міської ради;
– Кульбабську Мар’яну Петрівну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Чернівецької міської ради;
– Онофрейчук Марію Іванівну, ученицю 9 класу Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району;
– Семенюк Ольгу Василівну, ученицю 10 класу Кіцманської районної гімназії;
– Іванчук Оксану Василівну, ученицю 11 класу гімназії № 1 Чернівецької міської ради;
– Базерко Юлію Михайлівну, ученицю І курсу Чернівецького вищого комерційного училища Київського торговельно-економічного університету;
– Джаман Марину Андріївну, ученицю ІІ курсу професійно-технічного училища № 8 м. Чернівців;
– Єлаш Лілію Юріївну, студентку IV курсу педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Харитон Марію Михайлівну, студентку І курсу Чернівецького державного комерційного технікуму;
– Мороз Ірину Миколаївну, студентку III курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Шекеряк Вікторію Андріївну, студентку І курсу Буковинської державної фінансової академії.
2.2. ІІ ступеня:
– Сікорську Діану Володимирівну, ученицю 5 класу Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Ілащук Марину Степанівну, ученицю 6 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
– Івончак Анастасію Дмитрівну, ученицю 7 класу Новобросковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;
– Рябу Юлію Олегівну, ученицю 8 класу Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району;
– Клєбан Юлію Олегівну, ученицю 9 класу Кіцманської районної гімназії;
– Вальчук Крістіну Євгенівну, ученицю 10 класу Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
– Половінкіну Крістіну Ігорівну, ученицю 11 класу гімназії № 2 Чернівецької міської ради;
– Кушнір Оксану Іванівну, ученицю І курсу вищого професійного училища
№3 м. Чернівців;
– Стойку Олену Анатоліївну, ученицю ІІ курсу Чернівецького вищого комерційного училища Київського торговельно-економічного університету;
– Маруняк Богдану, студентку ІІІ курсу педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Колінчук Юлію Миколаївну, студентку I курсу Чернівецького транспортного коледжу;
– Паршину Ірину, студентку III курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Пальчікову Яну Олегівну, студентку I курсу Буковинського державного медичного університету.
2.3. ІІІ ступеня:
– Токара Іллю Володимировича, учня 5 класу Коритненської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району;
– Дороша Марка Дмитровича, учня 6 класу гімназії № 4 Чернівецької міської ради;
– Кучеренко Валерію Володимирівну, ученицю 7 класу Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
– Гунчак Ярославу Миколаївну, ученицю 8 класу Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
– Боднар Юлію Іллівну, ученицю 9 класу Неполоковецького ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
– Климську Вероніку Анатоліївну, ученицю 10 класу ліцею № 4 Чернівецької міської ради;
– Роденко Марію Іванівну, ученицю 11 класу Берегометської гімназії Вижницького району;
– Іванчук Катерину Петрівну, ученицю І курсу професійно-технічного училища № 8 м. Чернівців;
– Федорак Наталю Василівну, ученицю ІІ курсу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
– Кордунян Олександру Едуардівну, студентку I курсу Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету;
– Піковську Любов, студентку III курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Туник Наталію Борисівну, студентку III курсу Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

3. Нагородити грамотою Головного управління освіти і науки за підготовку переможців ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
– Пенцакову Ліну Юріївну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Чернівецької міської ради;
– Сащук Тетяну Михайлівну, вчителя гімназії № 7 Чернівецької міської ради;
– Бендяк Галину Петрівну, вчителя гімназії № 7 Чернівецької міської ради;
– Слюсар Лілію Миколаївну, вчителя гімназії № 1 Чернівецької міської ради;
– Кульбабську Оксану Іванівну, вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Чернівецької міської ради;
– Руснак Леонору Василівну, вчителя-методиста Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району;
– Гончарук Оксану Іванівну, вчителя Кіцманської районної гімназії;
– Первій Зою Володимирівну, викладача Чернівецького вищого комерційного училища Київського торговельно-економічного університету;
– Дяконович Ганну Миронівну, викладача професійно-технічного училища № 8 м. Чернівців;
– Палій Наталію Теодорівну, викладача педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Помирляну Любов Олексіївну, викладача Чернівецького державного комерційного технікуму;
– Кульбабську Олену Валентинівну, викладача Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– Мороз Тетяну Василівну, викладача Буковинської державної фінансової академії.

4. Оголосити подяку за належну підготовку, організацію та проведення ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
– Швецю Анатолію Федоровичу, заступнику начальника Головного управління – начальнику управління фахової освіти;
– Пономаренко Олені Михайлівні, начальнику відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації управління фахової освіти;
– Біляніну Григорію Івановичу, директору інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
– Квітень Євгенії Дмитрівні, завідувачу науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін інституту післядипломної педагогічної освіти;
– Касьянчук Ладі Василівні, директору обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»;
– Одайському Савелію Івановичу, директору Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
– Попадюку Івану Дмитровичу, директору Чернівецького будівельного ліцею;
– Цвіріньку Роману Степановичу, директору Чернівецького професійно-технічного училища № 8.

5. Вказати на низький рівень підготовки команд до участі в конкурсі начальникам відділів освіти Герцаївської (Візітів М.І.), Новоселицької (Романчук Д.В.), Путильської (Гребєнщиков В.О.) райдержадміністрацій та Новодністровської міської ради (Лазаренко С.М.).

6. Провести урочисте нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу конкурсу та викладачів і вчителів, що їх підготували (І м.) 5 березня 2011 року о 14 годині у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки (вул. Південно-Кільцева, 8).

7. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти райдержадміністрацій, директору навчально-методичного центру ПТО (Купчик О.П.), завідувачу сектора науки і координації діяльності ВНЗ (Павлюк М.Д.) забезпечити явку переможців ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на церемонію нагородження 5 березня 2011 року за рахунок сторони, що відряджає.

8. Заступнику начальника Головного управління (Швець А.Ф.), директорам: інституту післядипломної педагогічної освіти (Білянін Г.І.), Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (Одайський С.І.), обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» (Касьянчук Л.В.) забезпечити:
8.1. Належні умови для проведення урочистого нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 5 березня 2011 року;
8.2. Фінансування витрат на проведення урочистого нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відповідно до затвердженого кошторису.

9.Цей наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник Головного управління М. Бауер

nak_50.doc [314.5 Kb] (cкачувань: 27)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (6)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше