Інформація
  • Переглядів: 1441
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2012, 15:21
21-02-2012, 15:21

Наказ ГУОН ОДА від 16.02.2012р. №99

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного конкурсу
фахової майстерності серед учнів
професійно-технічних навчальних
закладів з професії
«Агент з організації туризму»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.11.2011 № 1292 «Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2011/2012 навчальному році», наказу Головного управління освіти і науки від 06.01.2012.№ 10 «Про організацію обласних конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з робітничих професій у 2012 році» з метою покращення рівня професійної підготовки робітничих кадрів, удосконалення організації та змісту виробничого навчання, впровадження і поширення в навчальний процес інноваційних прийомів та методів праці, упродовж 09-10 лютого 2012 року на базі Професійно-технічного училища №8 м.Чернівці Чернівецьким обласним навчально-методичним центром професійно-технічної освіти організовано і проведено конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Агент з організації туризму».
Обласним навчально-методичним центром професійно-технічної освіти проведена відповідна організаційна та методична робота з підготовки конкурсу: розроблено й сформовано тестові завдання для теоретичного туру, критерії оцінювання практичного туру конкурсу, розроблена і підготовлена інструкційно-методична документація.
Адміністрацією професійно-технічного училища №8 м.Чернівці на належному рівні підготовлено матеріально-технічну базу для проведення конкурсу, створено безпечні умови праці.
У конкурсі взяло участь 8 переможців І етапу конкурсу з двох професійно-технічних навчальних закладів: професійно-технічного училища №8 м.Чернівці та Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.
Конкурс фахової майстерності проходив упродовж двох днів у два тури і передбачав виконання учасниками теоретичних й практичних завдань, зміст яких відповідає вимогам навчальних планів і програм та кваліфікаційній характеристиці Державного стандарту професійно-технічної освіти «Агент з організації туризму».
Програма конкурсу передбачала виконання домашнього завдання у вигляді візитної картки-презентації «Я і моя професія», яка оцінювалася за критеріями: зміст презентації, оформлення; виклад учасниками матеріалу, зовнішній вигляд учасників.
Високий рівень теоретичних знань продемонстрували учасники конкурсу – учні професійно-технічного училища №8 м.Чернівці Штифюк Іван, Бучацький Дмитро, Мацишин Марія, Плегуца Інна.
Кращими у практичному турі стали Плегуца Інна, Мацишин Марія, Штифюк Іван (професійно-технічне училище №8 м.Чернівці).
Всі учасники конкурсу справились із завданнями. Високі професійні вміння показали конкурсанти Плегуца Інна, Мацишин Марія, Штифюк Іван, Бучацький Дмитро (професійно-технічне училище №8 м.Чернівці).
Учасниця конкурсу Слижук Оксана (Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету) спільним рішенням Оргкомітету та Журі була позбавлена права продовжувати участь у конкурсі у зв’язку із використанням раніше заготовленого матеріалу на електронному носії.
Виходячи з вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити результати обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Агент з організації туризму», що додаються.

2. Визнати переможцями конкурсу та нагородити дипломами:

І місце (диплом І ступеня) – Плегуцу Інну, ученицю професійно-технічного училища №8 м.Чернівці
ІІ місце (диплом ІІ ступеня) – Штифюка Івана, учня професійно-технічного училища №8 м.Чернівці
ІІІ місце (диплом ІІІ ступеня) – Мацишин Марію, ученицю професійно-технічного училища №8 м.Чернівці

3. Учасників конкурсу Бучацького Дмитра (професійно-технічне училище №8 м.Чернівці), Богайчука Ярослава, Рибюка Максима, Задорожну Анастасію (Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету) нагородити дипломами учасника конкурсу.

4. Директору професійно-технічного училища №8 м.Чернівці Цвірінько Р.С. відзначити переможців конкурсу, педагогічних працівників і осіб, причетних до підготовки матеріально-технічної бази закладу та якісної підготовки учнів до участі у конкурсі.

5. Чернівецькому обласному навчально-методичному центру професійно-технічної освіти (Купчик О.П.) забезпечити якісну підготовку та участь учениці Плегуци Інни у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Агент з організації туризму», який відбудеться на базі Івано-Франківського вищого професійного училища готельного сервісу і туризму 12-16 березня 2012 року.

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника, начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації А.Ф. Швеця.


Начальник Головного управління
освіти і науки облдержадміністрації М.Й. Бауер

Додаток: dodatok.doc [62.5 Kb] (cкачувань: 15)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше