Інформація
  • Переглядів: 1760
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-12-2011, 14:41
29-12-2011, 14:41

Наказ ГУОН ОДА від 19.12.11р. №694

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення обласного семінару
заступників директорів шкіл-інтернатів
з навчально-виховної роботи з проблеми:
«Впровадження інноваційних технологій у
навчально-виховний процес школи-інтернату»
на базі Хотинської спеціальної школи-інтернату №2

На виконання планів роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на 2011 рік, Інституту післядипломної педагогічної освіти на 2011 рік, наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 02.12. 2011 №644 «Про проведення обласного семінару заступників директорів шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи з проблеми: «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес школи-інтернату» та з метою вдосконалення фахової майстерності педагогів, підвищення результативності навчально-виховного процесу, впровадження нетрадиційних підходів до проведення уроків, створення умов для формування в учнів мотивації до навчання
15 грудня 2011 року на базі Хотинської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №2 проведено обласний семінар заступників директорів шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи з проблеми: «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес школи-інтернату».
У роботі обласного семінару брали участь заступник начальника Головного управління освіти і науки Швець А.Ф., заступник директора ІППОЧО
Климюк І.І., методист інтернатних закладів Полюлях Н.І., науковці Кам’янець-Подільського педагогічного університету ім. І.Огієнка Миронова С.П., завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор, Матвєєва М.П., кандидат психологічних наук, доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор, 13 заступників директорів шкіл-інтернатів області з навчально-виховної роботи.
У практичній частині семінару педагогами закладу презентовано 4 нетрадиційних уроки, логопедичне заняття. Вчителі Варварюк Г. М.(класовод 4 кл.), Корчинський М.О. (вчитель фізики), Пастушак Л. М. (класовод 3 кл.),
Соколюк М.Д. (вчитель української мови та літератури), Мельник З.М. (вчитель-логопед) продемонстрували використання різних елементів інноваційних технологій у практичній роботі з дітьми.
Під час проведення круглого столу науковці Кам’янець-Подільського університету ім. І. Огієнка Миронова М.П., Матвєєва С.П. висвітлили наукові засади впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес школи-інтернату. Заступники директорів шкіл-інтернатів поділилися досвідом роботи закладів з питань впровадження інноваційних технологій, висловили пропозиції до проекту рекомендацій семінару.
Семінар підготовлено та проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні. Програму семінару виконано в повному обсязі.
Обговоривши проблему семінару, учасники прийняли рекомендації. Виходячи із вищевикладеного


НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласного семінару заступників директорів шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи з проблеми: «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес школи-інтернату»,
що додаються.

2. Відзначити якісну роботу щодо підготовки та проведення семінару, оголосити подяку Головного управління освіти і науки:
2.1. Дідичу Гнату Миколайовичу, директору;
2.2. Пастушак Орисі Михайлівні, заступнику директора з навчально- виховної роботи;
2.3. Гураль Любові Степанівні, заступнику директора з виховної роботи.

3. Директору Хотинської загальноосвітньої спеціальної щколи-інтернату №2 (Дідич Г.М.) відзначити педагогів закладу, які брали участь у проведенні семінару.

4. Про виконання затверджених в п.1. цього наказу рекомендацій поінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області щоквартально до 5 числа місяця, що наступає за звітним періодом впродовж року.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М. Тарангул.

Начальник Головного управління освіти і науки М.Й.Бауер

Додаток: nakaz-694.doc [77.5 Kb] (cкачувань: 27)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше