Інформація
  • Переглядів: 1606
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2011, 13:48
20-12-2011, 13:48

Наказ ГУОН ОДА від 15.12.11р. №689

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення семінару
методистів-психологів РМК/ММК
з проблеми «Соціально-психологічні
основи подолання шкільної дезадаптації»

На виконання наказу Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 28.11.2011 № 631 «Про проведення семінару методистів-психологів РМК/ММК з проблеми «Соціально-психологічні основи подолання шкільної дезадаптації» та з метою оновлення удосконалення форм і методів профілактично-корекційної роботи працівників психологічної служби 14.12.2011 на базі закладів освіти Заставнівського району Чернівецької області проведено семінар методистів-психологів РМК/ММК з проблеми «Соціально-психологічні основи подолання шкільної дезадаптації».
План роботи семінару виконано повністю.
У роботі семінару взяли участь: Тарангул Л.М., заступник начальника-начальник управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; Романюк В.Р., заступник директора з наукової роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Ливаніна Марина Степанівна, керівник апарату Заставнівської райдержадміністрації; Ткачук Микола Манолійович, начальник відділу освіти Заставнівської райдержадміністрації; Романовська Д.Д., завідувач науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти; Ілащук О.В., методист-психолог науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи; Драпака А.В., викладач кафедри базових дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти; Коміссарова С.М., завідувач обласної психолого-медико-педагогічної комісії; методисти-психологи РМК/ММК відділів та управлінь освіти Чернівецької області; практичні психологи Чернівецького державного комерційного технікуму, педагогічного коледжу ЧНУ ім. Юрія Федьковича; працівники психологічної служби Заставнівського району.
У рамках роботи семінару розглядалися концептуальні основи соціально-психологічного супроводу процесу соціалізації та шкільної адаптації школярів, проблеми удосконалення форм і методів соціально-психологічної профілактики та корекції особистісної дезадаптованості школярів.
На семінарі представлено досвід роботи працівників психологічної служби Заставнівського району (Семенко Ю.В., Гнідан М.В., Приймак І.Л., Василович О.В.). У гімназії відбувся практичний блок занять за профілактично-оздоровчим маршрутом практичного психолога. У Кострижівській загальноосвітній школі проведені практичні заняття за програмою формування морально-етичних цінностей школярів.
У ході роботи Інтерактивної дискусійної платформи розглядались питання оновлення змісту діяльності практичних психологів та соціальних педагогів. Науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області презентовано методичний посібник «Соціально-психологічні основи подолання шкільної дезадаптації» та визначено ефективні стратегії професійної діяльності працівників психологічної служби з формування адаптивних властивостей особистості учня. Під час проведення майстер-класу «Використання символічного змісту писанки як форми роботи працівника психологічної служби у процесі супроводу особистісного становлення учня» учасники оволоділи технологіями арттерапевтичної роботи.
За результатами роботи семінару розроблено рекомендації для начальників відділів/управлінь освіти міських рад, райдержадміністрацій, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та завідуючих районними/міськими методичними кабінетами. У зв’язку з вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації семінару методистів-психологів РМК/ММК з проблеми «Соціально-психологічні основи подолання шкільної дезадаптації», що додаються.

2. Відзначити якісну роботу щодо підготовки та проведення семінару та оголосити подяку Головного управління освіти і науки:
2.1. Мартинюк Світлані Василівні – директору Заставнівської гімназії;
2.2. Васильєвій Олександрі Василівні – директору Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
2.2. Гнідан Марії Василівні – практичному психологу Заставнівської гімназії;
2.3. Приймак Ірині Леонідіївні – соціальному педагогу Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
2.4. Василович Оксані Василівні – практичному психологу Звенячинського НВК.

3. Начальнику відділу освіти Заставнівської райдержадміністрації відзначити працівників відділу освіти, гімназії та Кострижівської ЗОШ, які брали участь в організації та проведенні обласного семінару.

4. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
4.1. До 01.01.2012 узагальнити досвід роботи працівників психологічної служби Заставнівського району та розмістити на сайтах Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
4.2. До 01.02.2012 розробити методичні рекомендації щодо роз’яснення та розмежування функціональних обов’язків практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів, розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

5. Про виконання затверджених в п.1. цього наказу рекомендацій поінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області до 05.04.2012, 05.07.2012, 05.09.2012, 05.12.2012.

6.Наказ розмістити на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Начальник Головного управління М.Й.Бауер

Додаток: nakaz-689.doc [311 Kb] (cкачувань: 50)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше