Інформація
  • Переглядів: 3783
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2011, 13:46
20-12-2011, 13:46

Наказ ГУОН ОДА від 19.12.11р. №693

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про проведення роботи
з реєстрації баз персональних
даних системи освіти області


На виконання Законів України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» від 02.06.2011 № 3454-VI, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення» від 25.05.2011 № 616, з метою приведення процедури обробки персональних даних Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), закладів обласного підпорядкування, професійно-технічних навчальних закладів області у відповідність до Закону України «Про захист персональних даних»

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальними працівниками за ведення баз персональних даних в Головному управлінні освіти і науки облдержадміністрації Гринчук М.В., начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та діловодства, Марку Д.І., завідувача сектору кадрової роботи та правового забезпечення, Антонюк М.А., головного спеціаліста сектору кадрової роботи та правового забезпечення.

2. Відповідальним працівникам за ведення баз персональних даних Головного управління освіти і науки облдержадміністрації:
2.1. Довести до відома суб’єкта персональних даних (працівників установи) мету обробки персональних даних.
2.2. Проводити періодичну та поточну оцінку ефективності системи управління персональними даними та забезпечити належне наповнення та підтримку баз персональних даних, відповідно до покладених на них цілей.
2.3. Забезпечити удосконалення системи управління персональними даними.
2.4. Взяти до уваги, що Законом України «Про захист персональних даних» передбачено, що порушення законодавства про захист персональних даних тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, встановлену законом.
2.5. Забезпечити отримання від працівників Головного управління попередню письмову згоду про обробку персональних даних, що можуть здійснюватися в майбутньому.
2.6. Відповідно до вимог статті 24 Закону України «Про захист персональних даних» забезпечити захист персональних даних від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них.
2.7. До 25.12.2011 забезпечити направлення заяви про реєстрацію баз персональних даних Головного управління в паперовій формі на адресу Державної служби України з питань захисту персональних даних.

3. Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), керівникам закладів обласного підпорядкування, директорам професійно-технічних навчальних закладів області в термін до 23 грудня 2011 року:
3.1. Провести внутрішній аудит з метою визначення кількості баз персональних даних, що сформовані в установі, мети обробки цих даних, їх змісту і обсягу, а також процедури обробки, переліку процесів обробки персональних даних, визначення статусу суб’єкта обробки персональних даних: володілець або розпорядник бази персональних даних.
3.2. Довести до відома суб’єкта персональних даних (працівників установи) мету обробки персональних даних.
3.3. Отримати від працівників попередню письмову згоду про обробку персональних даних, що можуть здійснюватися в майбутньому (зразок заяви додається).
3.4. Призначити відповідального працівника, який працюватиме з базою персональних даних з метою недопущення зловживання такими даними.
3.5. Впровадити чітку структуру наявності баз персональних даних та методи управління такою структурою відповідно до законодавства.
3.6. Проводити періодичну та поточну оцінку ефективності системи управління персональними даними та забезпечити належне наповнення та підтримку баз персональних даних, відповідно до покладених на них цілей.
3.7. Забезпечити удосконалення системи управління персональними даними.
3.8 . Взяти до уваги, що Законом України «Про захист персональних даних» передбачено, що порушення законодавства про захист персональних даних тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, встановлену законом.
3.9. До 25.12.2011 забезпечити направлення заяви про реєстрацію баз персональних даних установи в паперовій формі на адресу Державної служби України з питань захисту персональних даних (зразок заяви додається).

4. Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад):
4.1. Довести до відома керівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області інформацію про необхідність проведення реєстрації баз персональних даних.
4.2. Зобов’язати керівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області до 25.12.2011 року провести реєстрацію баз персональних даних при їх наявності.

5. Завідувачу сектора науки та координації діяльності вищих навчальних закладів (Павлюку М.Д.) довести до відома керівників вищих навчальних закладів області інформацію про необхідність проведення реєстрації баз персональних даних.
6. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Головного управління М.Бауер

Додаток: dodatok-do-nakazu-693.docx [41.15 Kb] (cкачувань: 237)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше