» » » Спільний наказ ГУОН ОДА та УМВС України в Чернівецькій області від 14.12.11р. № 673/1030
Інформація
  • Переглядів: 1970
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-12-2011, 08:33
16-12-2011, 08:33

Спільний наказ ГУОН ОДА та УМВС України в Чернівецькій області від 14.12.11р. № 673/1030

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про проведення
профілактичних рейдів

З метою забезпечення реалізації ст.53 Конституції України, ст.3.6. Закону України «Про загальну середню освіту», п.2.3.Указу Президента України від 20.03.2008 №244/2008 «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства» щодо гарантованого права дітей на освіту, в межах заходів з виконання загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», рішення Чернівецької обласної ради від 12.05.2010 № 98-38/10 «Про заборону перебування дітей у закладах дозвілля, ресторанного господарства, комп'ютерних та інтерактивних клубах, на вулицях та інших громадських місцях Чернівецької області», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646, соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, профілактики правопорушень і злочинності, реалізації прав дітей на освіту, покращення їх правової освіти та виховання, активізації спільної роботи органів освіти та кримінальної міліції у справах дітей щодо проведення спільних рейдів «Діти вулиці», «Вечірнє дозвілля»

Н А К А З У Є М О:

1. Затвердити склад обласної рейдової групи з числа відповідальних працівників Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, УМВС України в Чернівецькій області, що додається .

2. Провести з 20 грудня 2011 року по 31 серпня 2012 року обласні рейди «Діти вулиці», «Вечірнє дозвілля» згідно з графіком, що додається.

3. Затвердити перелік об’єктів обласного рейду, що додаються.

4. Управлінням освіти Глибоцької, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрацій, відділам освіти райдержадміністрацій, рекомендувати управлінню освіти Чернівецької міської ради, відділу освіти Новодністровської міської ради, начальникам районних відділів УМВС України в Чернівецькій області:
4.1. До 23 грудня 2011 року створити в районах області, містах Чернівці та Новодністровську робочі групи з числа відповідальних працівників управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрації, відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської міської ради, кримінальної міліції у справах дітей (далі - КМСД), дільничних інспекторів міліції УМВС України в Чернівецькій області, державної служби боротьби з економічною злочинністю у Чернівецькій області.
4.2. Керівниками груп призначити відповідальних працівників управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрацій, відділів освіти Новодністроської міської ради та райдержадміністрацій.
4. 3. Забезпечити в період з 20 грудня 2011 року по 31 серпня 2012 року:
4.3.1. Належне проведення рейдів «Діти вулиці», «Вечірнє дозвілля» на підпорядкованих територіях.
4.3.2. Виїзди щомісяця, в останню середу, робочих груп у навчальні заклади для проведення інформаційно-просвітницької роботи з неповнолітніми та їхніми батьками.
4.4. Зобов’язати керівників загальноосвітніх навчальних закладів області:
4.4.1. Систематично надавати в районні, міські підрозділи КМСД інформацію про дітей, які тривалий час без поважних причин не відвідують школу, з відповідними документами про проведену роботу щодо залучення їх до навчання (витяги з наказів по школі, нарад при директорові, протоколів засідань батьківських комітетів, копії доповідних записок класних керівників, характеристики на учнів, акти обстеження матеріально-побутових умов тощо) для притягнення батьків до адміністративної відповідальності.
4.4.2. Здійснювати облік і контроль за поведінкою і навчанням неповнолітніх осіб, схильних до правопорушень, вживати дієві заходи для залучення їх до навчання; у разі тривалої відсутності на заняттях, організувати роботу з надання допомоги у засвоєнні навчального матеріалу.
4.4.3. Виявляти дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, сприяти їх вилученню із сім’ї при безпосередній загрозі життю і здоров’ю, вирішенню питання про тимчасове влаштування таких дітей.
4.4.4. Відстежувати динаміку кількості дітей із сімей трудових мігрантів. Спільно з представниками органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та батьківської громадськості вивчати соціально-побутові умови проживання, домагатися встановлення офіційного опікунства та забезпечувати соціальний супровід таких дітей.
4.5.5. Залучати до занять в гуртках, спортивних секціях дітей з малозабезпечених і неблагополучних сімей, дітей, схильних до правопорушень.
4.5. Про проведену роботу інформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації та УМВС України в Чернівецькій області на електронні адреси S_prinko@ukr.net та vkmsn@pol27.chernivci.ua згідно з графіком, що додається.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника - начальника управління змісту навчання та виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М. та заступника начальника УМВС України в Чернівецькій області – начальника міліції громадської безпеки Козака Я.О.


Начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації М.Й.Бауер
Начальник УМВС України в Чернівецькій області М.Д. Харабара

Додаток: spilnij-nakaz.doc [443.5 Kb] (cкачувань: 144)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше