Інформація
  • Переглядів: 1394
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-12-2011, 15:39
14-12-2011, 15:39

Наказ ГУОН ОДА від 14.12.11р. №676

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного семінару
методистів РМК/ММК, керівників
районних/міських методичних об’єднань
учителів інформатики «Розвиток творчих
здібностей на уроках інформатики»

На виконання плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на 2011 рік, Інституту післядипломної педагогічної освіти на 2011 рік та з метою удосконалення форм і методів розвитку творчих здібностей школярів при викладанні інформатики у базовій та середній школі відповідно до вимог Державного стандарту, наказу Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 28.11.2011 № 632 «Про проведення обласного семінару методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» на базі Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району 8 грудня 2011 року проведено семінар з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики» за участю методистів РМК/ММК, керівників районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики. План_роботи_семінару¬¬_виконано_повністю.
У роботі семінару взяли участь: Тарангул Л.М., заступник начальника –начальник управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, Тріска М.В., заступник начальника відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації, Романюк В.Р., заступник директора з наукової роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Біляніна О.Я. завідувач науково-методичним центром природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, Кошурба Г.Г., завідувач науково-методичним центром інформаційних технологій навчання, Завадський І.О., доцент Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка (в_онлайновому_режимі),_Скрипська Г.В., методист інформа-тики ІППОЧО, методисти РМК/ММК та керівники районних/міських методичних об’єднань учителів інформатики Чернівецької області, Рошко З.Д., директор Реваківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчителі інформатики Кіцманського району.
В рамках секцій відбулися три практичні заняття, проведені вчителями інформатики Домітращук Л.П. (Кіцманський ЗНЗ І-ІІІ ст.), Волощуком В.М. (Киселівський ЗНЗ І-ІІІ ст.), Жукотинським А.Д.(Стрілецькокутський НВК).
Тематична структура семінару побудована на досягненні максимального ефекту від взаємодоповнюючих компетенцій доповідачів. Учасники отримали системне, різностороннє і повноцінне розуміння проблеми удосконалення форм і методів розвитку творчих здібностей школярів при викладанні інформатики у базовій та середній школі в контексті вимог Державного стандарту.
Під час проведення вебінару на тему «Основи баз даних» із І.О.Завадським., доцентом Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, учасниками семінару були задані запитання щодо нововведеної олімпіади з інформаційних технологій.
Майстер-клас з теми «Мережеві технології як засіб розвитку творчих здібностей учнів» з демонстрацією використання інформаційних технологій в електронному освітньому середовищі «Щоденник.ua» провів Л.М.Гаврилюк.
У засіданні круглого столу учасниками семінару обговорено питання участі вчителів інформатики у Державній цільовій програмі «Сто відсотків» та у Національному пілотному проекті «Відкритий світ».
Враховуючи вищезазначене,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласного семінару з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках інформатики», що додаються.

2._Відзначити якісну роботу щодо підготовки та проведення семінару, оголосити_подяку_Головного_управління_освіти_і_науки:
2.1. Рошко Зірці Дмитрівні – директору Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
2.2. Гаврилюку Леоніду Михайловичу – вчителю інформатики Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району;
2.3. Волощуку Володимиру Миколайовичу – вчителю інформатики Киселівського_ЗНЗ_І-ІІІ_ст._Кіцманського_району;
2.4. Домітращук Людмилі Петрівні – вчителю інформатики Кіцманського ЗОШ І-ІІІ ст.;
2.5. Жукотинському Андрію Дмитровичу – вчителю інформатики Стріле¬цько¬кутського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району.

3. Коліснику Віктору Федоровичу, начальнику відділу освіти Кіцманської райдерж¬аміні¬стра¬ції відзначити працівників відділу освіти та Реваківської ЗОШ І-ІІІ ст., які брали участь в організації та проведенні обласного семінару.

4. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, начальникам управлінь_Кельменецької,_Глибоцької та Сторожинецької райдерж¬адмі¬ні-стра¬цій, начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад поінформувати Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області про виконання рекомендацій, затверджених у пункті 1 цього наказу до 01.03.2012, до 01.06.2012, 01.09.2012, 01.12.2012.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдерж¬адмі¬ністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л.М.Тарангул.


Начальник Головного управління М.Й. Бауер

Додаток:nakaz-676.doc [328.5 Kb] (cкачувань: 26)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (81)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше