Інформація
  • Переглядів: 1358
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-01-2011, 09:54
26-01-2011, 09:54

Наказ ГУОН ОДА 21.01.2011 №24

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу
на кращий методичний матеріал
з туристсько-краєзнавчої тематики

Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Положення про Всеукраїнський конкурс на кращий методичний матеріал з туристсько-краєзнавчої тематики (лист Міністерства освіти і науки України від 21.12.2006 №1/9-784) обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (далі - ОЦТКЕУМ) в січні підвів підсумки обласного етапу конкурсу.
На конкурс представлено 23 роботи в трьох номінаціях: "Програми туристсько-краєзнавчих гуртків", "Методичні рекомендації з досвіду роботи", "Розробка туристських маршрутів".

Педагоги м. Новодністровська не представили роботи на конкурс.
Журі відмітило високий рівень і якість робіт педагогів ОЦТКЕУМ, Глибоцького Центру туризму краєзнавства спорту екскурсій учнівської молоді (далі - ЦТКСЕУМ) та Хотинського району, які щорічно беруть участь у конкурсі. Належного рівня роботи представили педагоги Сторожинецького, Кіцманського та Заставнівського районів.
Роботи педагогів Вижницького та Сокирянського районів не відповідають умовам конкурсу.

На підставі вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити протокол обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий методичний матеріал з туристсько-краєзнавчої тематики, що додається.

2. Нагородити дипломами І ступеня Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації переможців обласного етапу конкурсу за номінаціями:

Методичні рекомендації:
– Костенюк Л.В., вчителя Михальчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівника гуртка «Географічне краєзнавство» Сторожинецького ЦДЮТ, «Місцеві назви - усне джерело пам’яті народу», методичні рекомендації проведення топонімічних досліджень на регіональному (локальному) рівні.

Розробки туристських маршрутів:
– Дудку А.П., директора Глибоцького ЦТКСЕУМ, Меленко О.В., методиста Глибоцького ЦТКСЕУМ, «Зимова рапсодія».

Програми туристсько-краєзнавчих гуртків:
– Качуляк С.В., практичного психолога Чернівецького ОЦТКЕУМ, «Тренінгова програма збереження здоров’я засобами туризму «Ми – здорове покоління».

3. Нагородити дипломами ІІ ступеню Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації лауреатів обласного етапу конкурсу за номінаціями:

Методичні рекомендації:
– Ліщука Д.С., керівника гуртків Чернівецького ОЦТКЕУМ, ІІ місце, «Полковник Петро Болбочан. Видатні постаті в історії України». Методичний матеріал для використання у діяльності навчальних закладів;
– Коваля Ю.С., керівника гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ, ІІ місце, «Використання інтерактивних технологій у гуртковій роботі»;

Розробки туристських маршрутів:
– Ластюка В.Д., вчителя історії Погорілівської ЗОШ, керівника гуртків Заставнівського БДЮТ, Ластюк Т.М., вчителя української мови та літератури Погорілівської ЗОШ, керівника гуртків, ІІ місце, «Туристичні маршрути села Погорілівка»;

Програми туристсько-краєзнавчих гуртків:
– Лук’ян Н.І., керівника гуртка «Екологи-краєзнавці» Глибоцького ЦТКСЕУМ, ІІ місце, «Орієнтовна програма гуртка «Екологи-краєзнавці;
– Савчука Т.Д., вчителя географії Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №1 Кіцманського району, ІІІ місце «Авторська програма «Програма занять туристського гуртка» (1-й рік навчання).

4. Нагородити дипломами ІІІ ступеню Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації лауреатів обласного етапу конкурсу за номінаціями:

Методичні рекомендації:
– Коновалову Г.М., заступника директора з навчально-виховної роботи, Федорюк Г.О., завідуючу організаційно-масовим відділом Чернівецького ОЦТКЕУМ, ІІІ місце, «Організація та проведення обласних туристських зльотів педагогічних працівників»;
Розробки туристських маршрутів:
– Бойко О. О., вчителя географії Колінковецького НВК, керівника гуртків Хотинського БДУМ, Коновалова С.В., керівника гуртків Хотинського БДУМ, ІІІ місце, «Місцями легенд в Буковинських Карпатах »;
– Шевчука Д.О., вчителя історії та географії Хотинської ЗОШ №1, ІІІ місце, «Подорож довжиною в тисячоліття».

Програми туристсько-краєзнавчих гуртків:
– Савчука Т.Д., вчителя географії Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №1 Кіцманського району, ІІІ місце «Авторська програма «Програма занять туристського гуртка» (1-й рік навчання).

5. Начальнику відділу освіти Новодністровської міської ради вказати на неучасть педагогів міста у конкурсі та забезпечити участь у конкурсі робіт за 2011 рік.

6. Начальникам відділів освіти Вижницької та Сокирянської районної державної адміністрації посилити контроль за якістю матеріалів, які відправляються на обласний конкурс.

7. Обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Сінгаєвський В.М.):
7.1. Роботи переможців направити в Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.
7.2. Продовжити конкурс на кращий методичний матеріал з туристсько-краєзнавчої тематики у 2011 році відповідно до Умов (Лист Міністерства освіти і науки України від 21.12.06 №1/9-784).

8. Розмістити інформацію про результати конкурсу на сайті Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Головного управління освіти і науки – начальника управління фахової освіти Швеця А.Ф.

Начальник Головного управління М.Бауер

nak_-24.doc [274.5 Kb] (cкачувань: 19)dod_nak_-24.doc [57.5 Kb] (cкачувань: 15)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше