Інформація
  • Переглядів: 1754
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-12-2011, 10:40
12-12-2011, 10:40

Наказ ГУОН ОДА від 08.12.2011 № 667

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення обласного
етапу Всеукраїнської дитячої
еколого-краєзнавчої експедиції
«Малі річки – життя України»

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України 18.01.2011 № 37 «Про затвердження Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік» та Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 01.02.2011 № 45 «Про проведення Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 21.12.2010 № 1/9-918 «Про проведення Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України», з метою залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості, дослідження стану місцевих річок і водойм України та проведення їх опису, комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з 01 лютого по 30 жовтня 2011 року було проведено І етап вищезазначеного заходу.
На розгляд журі обласного етапу Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України» було представлено 20 робіт учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Новоселицького, Заставнівського, Глибоцького, Путильського, Сторожинецького, Кельменецького та Сокирянського районів і м. Чернівців. Найбільше робіт було надіслано з м.Чернівців (35,6% - від загальної кількості), Новоселицького (15,7%) та Сторожинецького (15,7%) районів.
Учні вивчали фізико-географічні характеристики малих річок, ґрунтово-рослинні покриви басейнів цих річок, основні гідрографічні показники, водні режими, найбільш поширені рослини та тварини, значення малих річок в господарській діяльності людини, провели значну пошуково-краєзнавчу роботу. Для кращого висвітлення теми конкурсні роботи учні доповнювали фотосвітлинами, картосхемами, діаграмами, таблицями, віршами, легендами, переказами тощо.
Виходячи з підсумків обласного етапу Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України», на підставі рішення журіНАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації переможців обласного етапу Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України» за зайняте:
1.1. І місце:
- Філіпчук Ірину, ученицю 9 класу гімназії № 5 м. Чернівців;
- Еколого-краєзнавчий загін Іванівецької ЗОШ Кельменецького району.
1.2. ІІ місце:
- Щепетову Анну, ученицю 7-Б класу, Лютик Христину, ученицю 7-А класу, Бієна Дениса, учня 8 класу, Юрчака Василя, учня 9 класу ЗОШ № 12 м.Чернівців;
- Гурток «Юі лісівники-дендрологи» Глибоцького БТДЮ на базі Кам’янської ЗОШ.
1.3. ІІІ місце:
- Пошуково-краєзнавчий експедиційний загін спеціалізованої школи № 41 м.Чернівців;
- Курсеїтову Каріну, ученицю 8 класу, Мартинюка Назара, Лужняк Ганну, Лабінського Віктора, Щеткова Олександра, Савчука Дениса, Кочубей Ольгу, учнів 9 класу Чернівецького ліцею № 2.

2. Нагородити подяками Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за результативну роботу у справі виховання підростаючого покоління та залучення учнівської молоді до дослідницької і пошукової природоохоронної діяльності в рамках Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України»:
- Образцову Ірину Григорівну, вчителя географії гімназії № 5 м. Чернівців;
- Халявчук Валентину Василівну, вчителя географії Іванівецької ЗОШ Кельменецького району;
- Андрюк Наталію Василівну, вчителя географії ЗОШ № 12 м. Чернівців;
- Вінтоняк Ольгу Дмитрівну, вчителя біології та екології ЗОШ № 12 м. Чернівців;
- Кукурудзяк Катерину Василівну, вчителя географії Кам’янської ЗОШ, керівника гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Глибоцького БТДЮ;
- Мадей Галину Володимирівну, вчителя географії та економіки, керівника пошуково-краєзнавчого експедиційного загону спеціалізованої школи № 41 м. Чернівців;
- Голубенко Наталію Андріївну, вчителя біології ліцею № 2 м. Чернівців;
- Кончинську Антоніну Вікторівну, вчителя географії ліцею № 2 м. Чернівців.

3. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника– начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.Начальник Головного управління М.Й. Бауер
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше