Інформація
  • Переглядів: 1583
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-12-2011, 12:35
7-12-2011, 12:35

Наказ ГУОН ОДА від 05.12.2011 № 651

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного семінару
з питань організації харчування
в загальноосвітніх навчальних закладах
та школах-інтернатах області

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.11.2011. №622 «Про проведення обласного семінару з питань організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та школах-інтернатах області» та відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації на 2011 рік, з метою покращення організації харчування та підвищення професійного рівня відповідальних працівників управлінь, відділів освіти, керівників шкіл-інтернатів, працівників харчоблоків 29 листопада 2011 року н базі Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району проведено «Обласний семінар з питань організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та школах-інтернатах області». План роботи семінару виконано повністю.
У роботі семінару взяли участь: Бауер М.Й. – начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації; Богачик Т.С. – заступник директора з методичної роботи та моніторингу якості освіти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Борщевська О.Б. – завідувач відділом гігієни дітей та підлітків обласної санітарно-епідеміологічної служи Чернівецької області; Горяніна Н.В. – головний спеціаліст обласного управління у справах захисту прав споживачів.
У рамках семінару окреслено основні проблеми по організації харчування учнів та шляхи їх вирішення. Проведено майстер-клас та виставку хлібобулочних виробів працівників харчоблоків шкіл-інтернатів обласного підпорядкування, Оршовецького дитячого будинку та ЗНЗ Хотинського району.
Всі учасники семінару взяли активну участь у роботі круглого столу за підсумками обласного семінару.
За наслідками роботи обласного семінару напрацьовано рекомендації управлінням, відділам освіти, керівникам шкіл-інтернатів, інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
Враховуючи вищезазначене

НАКАЗУЮ

1. Затвердити рекомендації обласного семінару з питань організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та школах-інтернатах області, що додаються.

2. Відзначити роботу щодо підготовки та проведення семінару-практикуму, оголосити подяку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації:
- Шишковському С.І. – директору Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району;
- Баратинській Л.В. – спеціалісту з організації харчування відділу освіти Хотинської райдержадміністрації.

3. Начальнику відділу освіти Хотинської райдержадміністрації відзначити працівників Хотинського відділу освіти та Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст., які брали участь в організації і проведенні обласного семінару.

4. Розмістити наказ на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Л. М. Тарангул.Начальник Головного управління М.Бауер

Додаток: nakaz-651.docx [19.73 Kb] (cкачувань: 39)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше