Інформація
  • Переглядів: 1323
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-11-2011, 10:16
28-11-2011, 10:16

Наказ ГУОН ОДА від 22.11.2011 № 621

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки засідання Школи
управлінської майстерності для новопризначених
директорів загальноосвітніх навчальних
закладів з проблеми «Управлінська
діяльність керівника навчального закладу»Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації 10 листопада 2011 року на базі Реваківського загальноосвітнього навчального закладу Кіцманського району проведено засідання Школи управлінської майстерності для новопризначених директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області з проблеми «Управлінська діяльність керівника навчального закладу».
План роботи засідання виконано у повному обсязі.
У засіданні взяли участь начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації М.Й. Бауер, начальник відділу освіти Кіцманської райдержадміністрацій В.Ф. Колісник, заступник директора з методичної роботи та моніторингу якості освіти ІППОЧО Т.С. Богачик, завідуюча НМЦМО Л.І.Пархомова, методиста ІППОЧО з проектування розвитку сільської школи Н.К. Куриш, новопризначені директори шкіл Чернівецької області, директори загальноосвітніх навчальних закладів Кіцманського району.
У рамках роботи Школи управлінської майстерності розглядались сучасні орієнтири змісту управлінської компетентності керівників, напрямки їх професіональної діяльності відповідно до запитів суспільства в галузі освіти.
Учасників засідання ознайомили з основними аспектами діяльності директора школи, зразками аналізів уроків, виховних заходів, засідань методичних об’єднань, організацією та проведенням педагогічної ради у формі ділової гри. Презентовано досвід роботи Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст. з планування роботи школи як однієї із найважливіших функцій управління та організацією навчально-методичної роботи у навчальному закладі.
У ході роботи круглого столу розглядались питання організації науково-методичної роботи та моніторингу управлінської діяльності, сучасні проблеми внутрішкільного контролю керівника. Новопризначені директори акцентували увагу на актуальних проблемах адаптації молодого керівника, організації співпраці з органами місцевого самоврядування та батьківською громадськістю.
За результатами роботи семінару розроблено рекомендації для начальників відділів (управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та завідуючих районними (міськими) методичними кабінетами, педагогічних колективів. У зв’язку з вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації засідання Школи управлінської майстерності для новопризначених директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області на базі Реваківського ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району з проблеми «Управлінська діяльність керівника навчального закладу», що додаються.
2. Відзначити роботу щодо успішного проведення засідання Школи управлінської майстерності та оголосити подяку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації:
 Коліснику Віктору Федоровичу – начальнику відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації;
 Гладчук Вірі Вікторівні – голові Кіцманського районного комітету профспілки працівників освіти.
 Рошко Зірці Дмитрівні – директору Реваківського ЗНЗ І-ІІІст.;
 Булезі Борису Миколайовичу –директору Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст.
 Абрамовичу Віктору Овідійовичу – директору Шипинецького ЗНЗ І-ІІІст.;
 Зеліскові Василю Степановичу – директору Неполоковецького ЗНЗ І-ІІІст.;
 Артименко Галині Іванівні – директору Новодрачинецького ЗНЗ І-ІІст.;
 Сюрісь Оксані Василівні – вчителю української мови і літератури Реваківського ЗНЗ І-ІІІст.;
 Мажар Ользі Іванівні – заступнику директора з виховної роботи Реваківського ЗНЗ;
 Купчанко Марії Василівні – вчителю математики Реваківського ЗНЗ І-ІІІст.
3. Начальнику відділу освіти Кіцманської райдержадміністрації Коліснику В.Ф. відзначити керівників та педагогічні колективи навчальних закладів, які брали участь у проведенні семінару.
4. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.
Начальник Головного
управління освіти і науки М.Й.Бауер

Додаток: nakaz-621.doc [43.5 Kb] (cкачувань: 22)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше