Інформація
  • Переглядів: 1349
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-11-2011, 16:14
23-11-2011, 16:14

Наказ ГУОН ОДА від 16.11.2011р. №609

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про результати ревізії
Вищого професійного
художнього училища №5

Контрольно-ревізійним управлінням в Чернівецькій області в ІІІ кварталі 2011 року проведено ревізію фінансово - господаської діяльності Вищого професійного художнього училища №5 (надалі - Училище).
Контрольними заходами було охоплено період квітень-грудень 2009, 2010 рік та січень-серпень 2011 року. Встановлено непоодинокі порушення вимог чинного законодавства.
Ревізією виявлено фінансових порушень на загальну суму 2417,1 тис. грн., з яких недоотримання фінансових ресурсів в сумі 16,4 тис. грн., порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 249,5 тис. грн., інших порушень фінансової дисципліни на 2151,2 тис. грн..
За допущені порушення законодавства з фінансових питань 6 посадових осіб Училища притягнуто до адміністративної відповідальності.
Директору установи надіслано вимоги щодо усунення порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. До установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
Матеріали ревізії передано в прокуратуру Чернівецької області.
Керуючись Положенням про Головне управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 17.07.08 № 369-р, враховуючи вищезазначене, з метою підвищення ефективності керівництва Ліцеєм, повного усунення недоліків, здійснення контролю за дотриманням законодавства з питань фінансово-господарської діяльності закладу

Н А К А З У Ю:

1. Попередити директора Вищого професійного художнього училища №5 (Андрусяка В.Д.) про недопущення в подальшому порушень з питань фінансово-господарської діяльності, послаблення контролю за фінансово-господарською діяльністю закладу та не належне забезпечення ефективності використання бюджетних коштів.

2. Директора Вищого професійного художнього училища №5 (Андрусяка В.Д.) позбавити всіх стимулюючих виплат до усунення порушень виявлених КРУ в Чернівецькій області.

3. Директору Вищого професійного художнього училища №5 (Андрусяку В.Д.):
3.1.За допущені фінансові порушення притягнути до дисциплінарної відповідальності головного бухгалтера (Продан О.Є.), копію наказу до 25.11.2011р. подати Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації.
3.2. Вжити заходи щодо повного усунення порушень, виявлених ревізією відповідно до пред’явлених вимог контрольно-ревізійним управлінням в Чернівецькій області.
3.3. Провести моніторинг виконання посадовими особами своїх службових обов’язків та притягнути до відповідальності осіб, винних у допущенні порушень.
3.4. Забезпечити дієвий контроль за дотриманням фінансово-господарської дисципліни, проводити аналіз та обговорювати матеріали контрольних заходів на засіданнях педагогічних рад.
3.5. Взяти під особистий контроль та персональну відповідальність раціональне та цілеспрямоване використання бюджетних коштів, .
3.6. Про результати виконання цього наказу інформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації до 01.12. 2011 року.

4.Завідувачу сектору кадрової роботи та правового забезпечення Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (Марку Д.І.) за неналежний контроль фінансово-господарської діяльності та незабезпечення ефективності використання бюджетних коштів підготувати клопотання на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України про притягнення до дисциплінарної відповідальності директора Вищого професійного художнього училища №5 Андрусяка В.Д.

5. Начальнику відділу бухгалтерського обліку, звітності та діловодства Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (Гринчук М.В.):
5.1. До 08.12.2011 року інформувати Контрольно-ревізійне управління в Чернівецькій області про проведену роботу.
5.3. Довести цей наказ до відома керівників закладів освіти області, розмістивши його на інформаційному сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Начальнику відділу економіки та соціального розвитку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (Петихачна Ф.М.):
6.1. Врахувати наслідки ревізій та виконання цього наказу при підготовці наказів Головного управління освіти і науки облдержадміністрації щодо встановлення стимулюючих надбавок і премій директору та заступникам директора Училища.
6.2. Постійно надавати консультативно-методичну та практичну допомогу з фінансових питань.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника – начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Швеця А.Ф.

Начальник Головного управління М.Й.Бауер скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше