Інформація
  • Переглядів: 2362
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-11-2011, 11:33
7-11-2011, 11:33

Наказ ГУОН ОДА 04.11.2011 № 571

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного семінару
відповідальних за туристсько-краєзнавчу
роботу в районах (містах) області

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 10.10.2011 № 489 «Про проведення обласного семінару відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в районах (містах) області» та плану роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації на 2011 рік, з метою покращення організації та розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в області 13 жовтня 2011 року був проведений обласний семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в районах (містах) області «Стан та перспективи розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти Чернівецької області». У роботі семінару взяли участь представники всіх районів, міст Чернівців та Новодністровська, всього – 19 учасників.
Учасникам семінару було представлено презентацію створення веб-проекту історико-краєзнавчого портрету області, наголошено на якості оформлення документації для присвоєння звання „Зразковий музей”.
На семінарі обговорено: участь гуртківців у Всеукраїнському конкурсі на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування “Мій рідний край”; в обласному етапі Чемпіонату України з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді; в особисто-командних змаганнях серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування “Парки Буковини”, роботу маршрутно-кваліфікаційної комісії закладів освіти Чернівецької області; проведення обласного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва; проведення обласної конференції Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна”.

На підставі вищезазначеного


НАКАЗУЮ:

1. Чернівецькому обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (в. о. директора Іващенко І. Г.):
1.1. Якісно організовувати та проводити обласні рейтингові очно-заочні масові заходи.
1.2. Розробити графік тематичних виїздів працівників ЧОЦТКЕУМ в районні позашкільні навчальні заклади для надання інструктивно-методичної допомоги.

2. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управлінню освіти Кельменецької райдержадміністрації, рекомендувати начальникам управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад:
2.1. Ввести в план роботи відділів (управлінь) освіти участь у тренувальних зборах з метою якісної рівня підготовки районних (міських) команд зі спортивного туризму та спортивного орієнтування.
2.2. Забезпечувати участь делегацій районів в обласних рейтингових очно-заочних туристсько-краєзнавчих заходах.
2.3. Покращити матеріальну базу позашкільних навчальних закладів туристсько-краєзнавчого напряму для якісного проведення районних та участі в обласних заходах (катамарани чотирьохмісні С-4 та двохмісні С-2, весла, рятувальні жилети; велосипеди, каски, велорюкзаки; мотузки, карабіни, страхувальні системи, гальмівні пристрої; палатки, килимки, рюкзаки, туристський посуд тощо).
2.4. Забезпечити проведення навчальними закладами ступеневих та категорійних походів з учнівською молоддю та представити звіти про здійснені походи на обласний етап Чемпіонату України зі туристських спортивних походів з учнівською та студентською молоддю.
2.5. Під час організації поїздок дотримуватися вимог чинного законодавства щодо організації перевезення організованих груп дітей на відпочинок та оздоровлення, у туристські подорожі та екскурсії.
2.6. Визначити відповідальними особами в районах (містах) за дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру «Сокіл» («Джура») Українського козацтва методистів районних методичних центрів, які відповідають за військово-патріотичну підготовку школярів, та подати список відповідальних осіб в обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

3. Розмістити цей наказ на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

4. Контроль за виконання наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Начальник Головного управління М.Бауер

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше