Інформація
  • Переглядів: 1170
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-11-2011, 15:22
1-11-2011, 15:22

Наказ ГУОН ОДА 26.10.2011 № 540

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення
обласного збору юних аграрників,
садівників, зоологів-тваринників,
квітникарів-дизайнерів

Відповідно до наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 18.10.2011 № 507 «Про проведення обласного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів», з метою якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної еколого-натуралістичної освіти учнівської молоді, пошуку та підтримки здібних, обдарованих дітей та молоді, а також їх залучення до дослідницько-експериментальної та практичної роботи в галузі аграрництва, зоології, тваринництва та квітництва, комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 26 жовтня 2011 року було проведено обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів.
В Зборі взяли участь понад 150 учнів і педагогів всіх районів області та м. Чернівці, а також фахівці і науковці Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Придністровської дослідної станції садівництва, Чернівецького краєзнавчого музею, представники громадських організацій.
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт проводився за 6-ма номінаціями: «Аграрництво», «Садівництво», «Зоологія», «Тваринництво», «Квітникарство» та «Фітодизайн».
Учні продемонстрували володіння практичними навичками в галузі сільського господарства та квітникарства, достатній рівень підготовки до виступів, представили наочні матеріали, висвітлили творчі здобутки об’єднань за рік, прийняли участь у конкурсно-розважальній програмі «Калейдоскоп талантів» та презентації повсякденних справ юннатів КЗ ЧОЦЕНТУМ.
Цікаву і змістовну дослідницьку роботу провели юннати Білоусівської ЗОШ Сокирянського району, Тарасівецької ЗОШ, Чорнівського НВК Новоселицького району, Димківського НВК Глибоцького району, Новобросковецької ЗОШ,

Банилів-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району, Горошовецького НВК Заставнівського району.
Розглянувши конкурсні матеріали учасників обласного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів, журі відмітило високий рівень виконання науково-дослідницьких робіт і підготовки їх захисту, порівняно з минулими роками.
Виходячи з підсумків обласного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів, на підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та пам’ятними медалями переможців Збору за зайняте І місце:
1.1. В номінації «Аграрництво»:
- Йолшину Тетяну, ученицю 7 класу Горошовецького НВК Заставнівського району.
1.2. В номінації «Садівництво»:
- Лупой Регіну, ученицю 7 класу Тарасівецької ЗОШ Новоселицького району;
- Дондюк Тетяну, ученицю 11 класу Новобросковецької ЗОШ, вихованку гуртка «Юні рослинники» Сторожинецького РЦЕНТУМ.
1.3. В номінації «Зоологія»:
- Робуляка Олександра, учня 9 класу, вихованця гуртка «Юний лісівник» Чорнівського НВК Новоселицького району;
- Селескерова Олександра, учня 11 класу Банилово-Підгірнівської гімназії, вихованця гуртка «Первоцвіт» Сторожинецького РЦЕНТУМ.
1.4. В номінації «Тваринництво»:
- Червоняка Максима, учня 9 класу Банилово-Підгірнівської гімназії, вихованця гуртка «Юні бджолярі» Сторожинецького РЦЕНТУМ.
1.5. В номінації «Квітникарство»:
- Рудь Ольгу, ученицю 11 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району.
1.6. В номінації «Фітодизайн»:
- Жижиян Анастасію, ученицю Димківського НВК, вихованку гуртка «Юні квітникарі» Глибоцького НВК.

2. Нагородити дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та пам’ятними медалями переможців Збору за зайняте ІІ місце:
2.1. В номінації «Аграрництво»:
- Рудь Ольгу, ученицю 11 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району;
- Малещук Христину, ученицю 9 класу Новобросковецької ЗОШ, вихованку гуртка «Юні рослинники» Сторожинецького РЦЕНТУМ.
2.2. В номінації «Садівництво»:
- Якубовську Антоніну, ученицю 8 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району;
- Якубовську Євгенію, ученицю 10 класу ліцею № 3 м. Чернівців, слухача очно-заочної біологічної школи.
2.3. В номінації «Зоологія»:
- Одайного Станіслава, учня 7 класу, члена клубу «Лелеченька» Рукшинської ЗОШ Хотинського району;
- Сумарюка Максима, учня 7 класу Зруб-Комарівської ЗОШ, вихованця гуртка «Юні екологи» Сторожинецького РЦЕНТУМ.
2.4. В номінації «Тваринництво»:
- Копчук Марію, ученицю 11 класу Репужинецького НВК Заставнівського району;
- Зайця Богдана, учня 8 класу Лужанської ЗОШ Кіцманського району;
- Чебан Яну, ученицю 9 класу Рингацького НВК Новоселицького району.
2.5. В номінації «Квітникарство»:
- Андріцьку Ольгу, ученицю 9 класу Стальнівецької ЗОШ Новоселицького району;
- Українець Оксану, ученицю 9 класу ЗОШ № 31 м. Чернівців, слухача очно-заочної біологічної школи;
- Кашталян Іванну, ученицю 8 класу Малокучурівського НВК Заставнівського району.
2.6. В номінації «Фітодизайн»:
- Кузик Анастасію, вихованку гуртка «Природа і фантазія» Новоселицького БДТ;
- Карлійчук Марію, ученицю 7 класу Сторожинецького районного ліцею, вихованку гуртка «Флористика» Сторожинецького РЦЕНТУМ.

3. Нагородити дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та пам’ятними медалями переможців Збору за зайняте ІІІ місце:
3.1. В номінації «Аграрництво»:
- Русу Христину, ученицю 11 класу Великобудського НВК Герцаївського району;
- Токаря Іллю, учня 6 класу Коритненської ЗОШ Вижницького району;
- Броску Світлану, ученицю 11 класу Старововчинецького ліцею, вихованку гуртка «Юні рослинники» Глибоцького БТДЮ.
3.2. В номінації «Садівництво»:
- Балана В’ячеслава, члена загону «Краса і довкілля» Колінковецького НВК Хотинського району;
- Темерівську Ольгу, ученицю 8 класу Кулівецького НВК Заставнівського району;
- Жижиян Анастасію, ученицю Димківського НВК, вихованку гуртка «Юні квітникарі» Глибоцького БТДЮ.
3.3. В номінації «Зоологія»:
- Мельник Ольгу, вихованку гуртка «Юний еколог» Хотинського БДУМ;
- Гладку Анастасію, вихованку Полянського учнівського лісництва Хотинського району;
- Ткачук Тетяну, ученицю 8 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району.
3.4. В номінації «Тваринництво»:
- Ткачук Галину, ученицю 5 класу Старожадівської ЗОШ Сторожинецького району;
- Чевку Наталію, ученицю 9 класу Годинівського НВК Герцаївського району;
- Дробота Віталія, учня 9 класу Горішньошеровецької ЗОШ Заставнівського району;
- Буту Марію, ученицю 7 класу Старововчинецького ліцею, вихованку гуртка «Юні рослинники» Глибоцького БТДЮ;
- Михайлюк Роксолану, ученицю 7 класу Яблуницької ЗОШ, вихованку гуртка «Водограй» Путильського РЦДЮТ.
3.5. В номінації «Квітникарство»:
- Харитон Анастасію, вихованку гуртка «Юні квітникарі» Сторожинецького РЦЕНТУМ;
- Сідорову Олену, ученицю 7 класу Рукшинської ЗОШ Хотинського району;
- Ткаченко Анастасію, ученицю 8 класу Коновської ЗОШ Кельменецького району;
- Шарабуряк Юлію, вихованку гуртка «Екологічний дизайн» Путильського РЦТДЮ.
3.6. В номінації «Фітодизайн»:
- Спащук Катерину, ученицю 7 класу Заставнівської гімназії;
- Юрчук Анастасію, Максимчука Руслана, учнів 9 класу ЗОШ № 31 м. Чернівців, слухачів заочної біологічної школи.

4. Нагородити грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за результативну роботу у справі виховання підростаючого покоління та залучення учнівської молоді до дослідницької і практичної еколого-натуралістичної діяльності:
- Травінську Фіалку Іванівну, вчителя біології Чорнівського НВК Новоселицького району;
- Сіротяна Олексія Івановича, вчителя-методиста біології Тарасівецької ЗОШ Новоселицького району;
- Сіротян Юлію Олексіївну, вчителя біології Тарасівецької ЗОШ Новоселицького району;
- Пилипець Тетяну Григорівну, вчителя біології Старововчинецького ліцею, керівника гуртків Глибоцького БТДЮ;
- Гаврилюк Степанію Іванівну, вчителя біології Новобросковецької ЗОШ, керівника гуртків Сторожинецького РЦЕНТУМ;
- Буджак Тетяну Віталіївну, вчителя біології ліцею № 3 м. Чернівців;
- Мангер Степанію Іллівну, вчителя біології Костинецької ЗОШ Сторожинецького району;
- Головату Маргарету Лоуренціївну, вчителя біології Димківського НВК, керівника гуртків Глибоцького БТДЮ;
- Шкуро Людмилу Андріївну, вчителя біології Подвірненської ЗОШ Новоселицького району.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника– начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.

Начальник Головного управління М.Й. Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше