Інформація
  • Переглядів: 1396
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-10-2011, 09:08
3-10-2011, 09:08

Наказ ГУОН ОДА 29.09.2011 №474

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки обласного семінару начальників відділів (управлінь)
освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських)
методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки
Чернівецької області з проблеми «Основні підходи до організації
освітнього процесу з дітьми 5-річного віку, неперервності в роботі
дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу»

Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації 21 вересня 1011 року на базі загальноосвітніх закладів Кельменецького району проведено обласний семінар начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Основні підходи до організації освітнього процесу з дітьми 5-річного віку, неперервності в роботі дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу».
План роботи семінару виконано у повному обсязі.
У семінарі взяли участь начальники відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачі районних (міських) методичних кабінетів, голови районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області, голова Кельменецької районної державної адміністрації, голова Кельменецької районної ради, наукові співробітники Кам’янець-Подільського державного університету, директори загальноосвітніх закладів та завідуючі дошкільними навчальними закладами Кельменецького району.
У рамках обласного семінару було висвітлено стан та перспективи розвитку освіти Кельменецького району, результати співпраці з органами місцевого самоврядування з питань реалізації освітньої політики в районі, зокрема, запровадження обов’язкової освіти дітей старшого дошкільного віку, починаючи з 5–ти років.
Учасників семінару ознайомлено з виконанням державних стандартів у процесі реалізації принципу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в районі. Дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади Кельменеччини презентували організацію навчально-виховного процесу дітей п’ятирічного віку, напрямки управлінської діяльності щодо створення умов для адаптації дитини до нового соціального середовища та форми співпраці педагогів з батьківською громадськістю.
У ході роботи круглого столу було визначено основні підходи до організації освітнього процесу з дітьми п’ятирічного віку, неперервності в діяльності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області. Увагу було акцентовано на пріоритетних напрямках забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, шляхах психологічної адаптації дітей до навчання в школі.
За результатами роботи семінару розроблено рекомендації для начальників відділів (управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та завідуючих районними (міськими) методичними кабінетами, педагогічних колективів. У зв’язку з вищезазначеним

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласного семінару начальників відділів (управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області на базі Кельменецького району з проблеми «Основні підходи до організації освітнього процесу з дітьми 5-річного віку, неперервності в роботі дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу», що додаються.

2. Відзначити роботу щодо успішного проведення семінару та оголосити подяку Головного управління освіти і науки облдержадміністрації:
-Мартинюк Любові Іванівні – начальнику управління освіти Кельменецької райдержадміністрації;
-Молодій Валентині Іллівні – завідуючій районним методичним кабінетом управління освіти Кельменецької райдержадміністрації.
-Паламар Таїсії Миколаївні – голові Кельменецького районного комітету профспілки працівників освіти.

3. Начальнику управління освіти Кельменецької райдержадміністрації Мартинюк Л.І. відзначити працівників управління освіти Кельменецької РДА, керівників та педагогічні колективи навчальних закладів, які брали участь у проведенні семінару:
Лопанчук Жанну Олександрівну – методиста районного методичного кабінету Кельменецької райдержадміністрації;
Равлюк Ларису Віталіївну – директора Кельменецького ліцею;
-Павлюк Жанну Григорівну – методиста Кельменецького ДНЗ №1;
-Юрнюк Галину Костянтинівну – методиста Кельменецького ДНЗ №2;
-Цекало Зою Іванівну – директора Дністрівського НВК;
-Дуплаву Ларису Іванівну – заступника директора з НВР
-Бузовицької ЗОШ;
-Семенову Руслану Іванівну – директора Вартиковецької ЗОШ;
-Коржук Віру Зотівну – директора Мошанецької ЗОШ;
-Ліщук Ольгу Іванівну – завідувача Іванівецького ДНЗ;
-Вовчук Ларису Василівну – директора Грушовецької ЗОШ;
-Довбенюк Аллу Василівну – завідувача Бабинського ДНЗ;
-Толошняк Валентину Володимирівну – директора Бабинської ЗОШ;
-Мельник Лілію Олександрівну –директора Лівинецької ЗОШ.

4. Начальникам управлінь освіти Чернівецької міської ради та Кельменецької РДА, відділів освіти райдержадміністрацій та Новодністровської міської ради, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області подати в Головне управління освіти і науки до 01.09.2012р. (каб. 405) узагальнену інформацію про виконання наказу.

5. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки, рекомендації семінару опублікувати в газеті «Освіта Буковини».

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.

Начальник Головного управління освіти і науки М.Й.Бауер

Рекомендації: rekomendaciyi-474.doc [49.5 Kb] (cкачиваний: 36)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Июль 2017 (52)
Июнь 2017 (166)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)
Февраль 2017 (407)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ