Інформація
  • Переглядів: 3397
  • Автор: Nadya
  • Дата: 1-12-2010, 16:01
1-12-2010, 16:01

Наказ ГУОН ОДА 11.05.2010 №227

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про встановлення та підтвердження
кваліфікаційних категорій, присвоєння
та підтвердження педагогічних звань
педпрацівникам закладів освіти області


У відповідності до рішення обласної атестаційної комісії (протокол № 4 від 29, 30 квітня 2010 року)

НАКАЗУЮ:

Встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
1. Тріщ Оксані Олексіївні – вчителю Вижницької гімназії;
2. Шитрюку Віталію Миколайовичу – вчителю Лукавецької ЗОШ Вижницького району;
3. Якоб Марії Іванівні – вчителю Герцаївського районного ліцею імені Георгія Асакі;
4. Єрнеску Кларі Іванівні – вчителю Тернавської ЗОШ Герцаївського району;
5. Біля Олені Флорівні – вчителю НВК «Великобудський загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Герцаївського району;
6. Ватаманюк Анні Філаретівні – вчителю Тарашанської ЗОШ Глибоцького району;
7. Данелюк Тетяні Миколаївні – вчителю Стерченської ЗОШ Глибоцького району;
8. Ілуцан Марії Григорівні – вчителю Сучевенської ЗОШ Глибоцького району;
9. Панчуку Доріну Васильовичу – вчителю Тереблеченської ЗОШ Глибоцького району;
10. Пилипець Тетяні Григорівні – вчителю Старововчинецького ліцею Глибоцького району;
11. Урсу Валентину Михайловичу – вчителю Глибоцької ЗОШ;
12. Одайській Тетяні Василівні – вчителю Кострижівської ЗОШ Заставнівського району;
13. Баєтул Надії Сильвестрівні – методисту Кіцманського РМК;
14. Булезі Тетяні Володимирівні – вчителю Кіцманського НВК;
15. Лакусті Степану Корнійовичу – вчителю Нижньостановецького ЗНЗ Кіцманського району;
16. Подільчук Галині Захарівні – вчителю Мамаївського ЗНЗ Кіцманського району;
17. Сирбову Григорію Леонтійовичу – вчителю Путильської ЗОШ;
18. Штаку Людмилі Серафимівні – вчителю Ванчиківецької ЗОШ Новоселицького району;
19. Захаровій Марині Віталіївні – консультанту-олігофренопедагогу Чернівецької обласної психолого-медико-педагогічної консультації;
20. Дутчак Світлані Василівні – викладачу коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
21. Верезуб Людмилі Василівні – викладачу коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
22. Дригайло Оксані Мирославівні – викладачу коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
23. Собчуку Олександру Васильовичу – викладачу коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
24. Байдюк Інні Федорівні – вихователю Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
25. Катеренчук Галині Олександрівні – педагогу-організатору Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
26. Лемешевій Нонні Олександрівні – вихователю Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
27. Склярук Олесі Володимирівні – вчителю Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
28. Тітовій Світлані Валеріївні – вихователю Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
29. Проценко Тетяні Валентинівні – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат № 2;
30. Топиркіній Ірині Володимирівні – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат №2;
31. Гринчук Оксані Дмитрівні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 1 для глухих дітей;
32. Дереньковій Галині Анатоліївні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 1 для глухих дітей;
33. Кирилюк Марії Василівні – вчителю Карапчівської спеціальної ЗОШ-інтернат, Глибоцького району;
34. Бурлі Марії Костянтинівні – вихователю Чудейської допоміжної школи-інтернат;
35. Микайлу Любові Іванівні – вчителю Чудейської допоміжної школи-інтернат;
36. Саві Ользі Володимирівні – вихователю Чудейської допоміжної школи-інтернат;
37. Нізевич Оксані Володимирівні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат №4;
38. Берб’юк Валентині Денисівні – логопеду комунального закладу «Оршівський дитячий будинок»;
39. Гордєєвій Уляні Василівні – вихователю комунального закладу «Оршівський дитячий будинок»;
40. Ямницькій Тетяні Омелянівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
41. Круглюк Олені Іллівні – методисту Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
42. Андрич Вірі Іллівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
43. Брезицькій Надії Василівні – викладачу Чернівецького медичного коледжу БДМУ;
44. Опарику Михайлу Миколайовичу – викладачу Вашковецького медичного коледжу БДМУ;
45. Бурденюк Ользі Василівні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
46. Тодерішин Оксані Олексіївні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
47. Чумак Ірині Казимирівні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
48. Кочкодан Галині Іванівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
49. Білику Андрію Олександровичу – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
50. Волощук Катерині Олександрівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
51. Гавриліній Наталії Юріївні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
52. Гіщук Оксані Стефанівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
53. Забідовській Людмилі Євгенівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
54. Кирилюк Вірі Сергіївні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
55. Кіріченко Валентині Григорівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
56. Ковпак Ніні Георгіївні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
57. Кульбабському Петру Миколайовичу – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
58. Кушлак Олені Іванівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
59. Лотоцькій Наталії Георгіївні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
60. Руснак Лесі Михайлівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
61. Смирновій Анелії Василівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
62. Сулимі Тетяні Федорівні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
63. Трачук Оксані Василіві – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
64. Шафранюку Володимиру Петровичу – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
65. Возній Ірині Миколаївні – викладачу коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»;
66. Жук Мирославі Іванівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
67. Колотій Тетяні Володимирівні – концертмейстру педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
68. Цикрович Валентині Василівні – концертмейстеру педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
69. Котовій Світлані Миколаївні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
70. Кушнір Аллі Іванівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
71. Лосєвій Ларисі Павлівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
72. Осинчук Валентині Дмитрівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
73. Скрипській Ганні Володимирівні – методисту Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
74. Ткачу Ігорю Всеволодовичу – вчителю Лівинецької середньої ЗОШ Кельменецького району;
75. Чебан Оксані Василівні – вчителю-логопеду логопед пункту при Перковецькій середньої ЗОШ Кельменецького району;
76. Євламп’євій Наталії Станіславівні – методисту Сокирянського РМК;
77. Дімітрюку Василю Степановичу – викладачу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району;
78. Василенко Галині Макарівні – методисту Хотинського РМК;
79. Майстришиній Надії Іванівні – вчителю Данковецької ЗОШ Хотинського району;
80. Мітасову Альберту Юрійовичу – вчителю Хотинської ЗОШ № 5;
81. Турсіновій Галині Олексіївні – вчителю Перебиковецької ЗОШ Хотинського району;
82. Унгурян Руслані Михайлівні – вчителю Хотинської гімназії;
83. Дорошкіній Наталці Костянтинівні – вчителю Комарівської ЗОШ Сторожинецького району;
84. Мізюк Валентині Федорівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 1;
85. Куцик Галині Іванівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 24;
86. Бідняк Марині Миколаївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 39;
87. Андрейчук Ірині Сергіївні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
88. Добрянській Людмилі Георгіївні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
89. Калинюк Ірині Михайлівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
90. Швець Аллі Станіславівні – викладачу Сокирянського вищого професійного училища;
91. Швецю Василю Івановичу – викладачу Сокирянського вищого професійного училища;
92. Королю Богдану Петровичу – викладачу Заставнівського вищого професійного училища № 24;
93. Білоус Людмилі Іванівні – викладачу Чернівецького вищого професійного училища № 3;
94. Кундій Наталії В’ячеславівні – викладачу Чернівецького вищого професійного училища № 3;
95. Денисовій Ользі Робертівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
96. Боднарюку Миколі Мефодійовичу – викладачу Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
97. Лютик Олені Іллівні – викладачу Глибоцького професійного ліцею;
98. Білик Лілії Анатоліївні – вчителю Коровійської ЗОШ Глибоцького району;
99. Факас Євгенії Михайлівні – вчителю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
1. Герецун Георгіні Тодорівні – вчителю Кибацької ЗОШ Вижницького району;
2. Гакману Віталію Дмитровичу – вчителю Вижницької гімназії;
3. Гринчук Емілії Василівні – логопеду логопедичного пункту при Берегометській ЗОШ Вижницького району;
4. Іпатію Віктору Георгійовичу – вчителю Вовчинецької ЗОШ Вижницького району;
5. Кейван Орисі Михайлівні – вчителю Бабинської ЗОШ Вижницького району;
6. Микитейчуку Василю Дмитровичу – вчителю Коритненської ЗОШ Вижницького району;
7. Остафійчук Валентині Василівні – вчителю Бережницької ЗОШ Вижницького району;
8. Федорчук Галині Іванівні – вчителю Берегометської ЗОШ № 4 Вижницького району;
9. Шенгері Людмилі Олександрівні – вчителю Вашківецької ЗОШ Вижницького району;
10. Тодерян Марті Іванівні – вчителю Острицької ЗОШ Герцаївського району;
11. Пурич Олені Федорівні – вчителю Острицької ЗОШ Герцаївського району;
12. Попі Георгію Михайловичу – вчителю Петрашівської ЗОШ Герцаївського району;
13. Минзату Федору Федоровичу – вчителю Горбівської ЗОШ Герцаївського району;
14. Апакіцею Костянтину Дмитровичу – вчителю Байраківської ЗОШ Герцаївського району;
15. Агрігороаій Вірі Костянтинівні – вчителю Хряцької ЗОШ Герцаївського району;
16. Авасілой Віоріці Іванівні – вчителю Герцаївської ЗОШ;
17. Андрон Тетяні Олексіївні – вчителю Глибоцької ЗОШ;
18. Гнатчук Світлані Іванівні – вчителю Старововчинецького ліцею Глибоцького району;
19. Козубу Василю Івановичу – вчителю Кам’янської ЗОШ Глибоцького району;
20. Світик Олені Флорівні – вчителю Димківського НВК Глибоцького району;
21. Шові Василю Георгійовичу – методисту Глибоцького районного методичного центру;
22. Агатій Ніні Іванівні – вчителю Ржавенецького НВК Заставнівського району;
23. Бойко Ярославі Дмитрівні – вчителю Вербовецького НВК Заставнівського району;
24. Гаврилюк Марині Василівні – вчителю Горішньошерівецької ЗОШ Заставнівського району;
25. Гуцул Лілії Іванівні – вчителю Заставнівської гімназії;
26. Микитюк Марії Іванівні – вчителю Бабинського НВК Заставнівського району;
27. Нуцуляк Василині Василівні – вчителю Дорошовецького НВК Заставнівського району;
28. Остапович Тетяні Юріївні – методисту Заставнівського методичного кабінету;
29. Пінтяку Віктору Олександровичу – вчителю Баламутівського НВК Заставнівського району;
30. Руснак Марії Петрівні – вчителю Вікнянської ЗОШ Заставнівського району;
31. Ташиній Світлані Юхимівні – вчителю Звенячинського НВК Заставнівського району;
32. Боднарюку Корнелію Дмитровичу – вчителю Стрілецькокутського ЗНЗ Кіцманського району;
33. Вилєгжаніній Галині Семенівні – вчителю Хлівищенського ЗНЗ Кіцманського району;
34. Віксич Ганні Миколаївні – вчителю Драчинського ЗНЗ Кіцманського району;
35. Гальчук Євгенії Семенівні – вчителю Верхньостановецького ЗНЗ Кіцманського району;
36. Гаманюку Івану Миколайовичу – вчителю Кліводинського ЗНЗ Кіцманського району;
37. Мельничук Галині Миколаївні – вчителю Брусенківського ЗНЗ Кіцманського району;
38. Олексюк Галині Миколаївні – вчителю Кіцманської районної гімназії;
39. Селівановій Валентині Миколаївні – вчителю Оршовецького ЗНЗ Кіцманського району;
40. Шупені Джеті Миколаївні – вчителю Шишківського ЗНЗ Кіцманського району;
41. Головач Наталії Іванівні – вчителю Новодністровської ЗОШ;
42. Александрюк Руслані Степанівні – вчителю Селятинської ЗОШ Путильського району;
43. Генцар Ользі Федорівні – вчителю Довгопільської ЗОШ Путильського району;
44. Генцар Олені Миколаївні – вчителю Дихтинецької ЗОШ Путильського району;
45. Каштелян Тамарі Михайлівні – вчителю Драницького НВК Новоселицького району;
46. Келі Людмилі Василівні – вчителю Тарасовецької ЗОШ Новоселицького району;
47. Керунець Людмилі Петрівні – вчителю Подвірненської ЗОШ Новоселицького району;
48. Мегері Таїсії Назарівні – вчителю Мамалигівської ЗОШ Новоселицького району;
49. Шикирюк Оксані Михайлівні – вчителю Подвірненської ЗОШ Новоселицького району;
50. Скрипничук Ганні Михайлівні – вчителю Рідківської ЗОШ Новоселицького району;
51. Савці Тамарі Калинівні – вчителю Маршинецького НВК Новоселицького району;
52. Ришку Валентині Костянтинівні – вчителю Маршинецького НВК Новоселицького району;
53. Олійник Галині Михайлівні – вчителю Чорнівського НВК Новоселицького району;
54. Курганецькому Віктору Івановичу – вчителю Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
55. Мігай Майі Миколаївні – вчителю Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
56. Баглай Наталії Мирославівні – вчителю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
57. Дудко Лідії Федорівні – вчителю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
58. Папушко Марії Дмитрівні – вихователю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
59. Пархоменко Ганні Миколаївні – вихователю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
60. Боршуляку Валерію Петровичу – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат №2;
61. Вараниці Сергію Андрійовичу – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат № 2;
62. Гергележіу Аді Григорівні – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат № 2;
63. Осадчій Людмилі Данилівні – вихователю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат №2;
64. Варварюк Світлані Петрівні – учителю комунального закладу «Вижницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. імені Н. Яремчука»;
65. Матюшкіній Антоніні Анатоліївні – учителю комунального закладу «Вижницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. імені Н. Яремчука»;
66. Синишиній Ларисі Василівні – вчителю комунального закладу «Вижницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. імені Н. Яремчука»;
67. Флорі Валентині Іванівні – вчителю комунального закладу «Вижницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. імені Н. Яремчука»;
68. Безрукіх Ганні Денисівні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 1 для глухих дітей;
69. Костенко Людмилі Василівні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 1 для глухих дітей;
70. Ланівській Марії Георгіївні – вихователю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 1 для глухих дітей;
71. Бойчук Жанні Василівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
72. Горобієвській Тетяні Анатоліївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
73. Мельник Людмилі Михайлівні – вихователю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
74. Мосійчук Ользі Петрівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
75. Проц Людмилі Іванівні – вихователю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
76. Фуксу Альберту Олександровичу – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
77. Шалєєвій Олені Володимирівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
78. Шмараковій Світлані Юхимівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
79. Шундіній Людмилі Павлівні – вихователю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
80. Алябьєвій Олені Степанівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
81. Болоніній Ларисі Геннадіївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
82. Волошеній Одарці Дмитрівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
83. Харабарі Ніні Андріївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
84. Шептинській Любові Миколаївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
85. Стефюк Марії Григорівні – вчителю Селятинської ЗОШ-інтернат Путильського району;
86. Хару Миколі Георгійовичу – вчителю Селятинської ЗОШ-інтернат Путильського району;
87. Олійник Світлані Олексіївні – вчителю Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою;
88. Процюк Ользі Василівні – вчителю Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою;
89. Скіпор Марії Степанівні – вчителю Чудейської допоміжної школи-інтернат;
90. Вахтель Валерії Миколаївні – вихователю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 4;
91. Сохацькій Галині Михайлівні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат №4;
92. Тихоліз Раїсі Антонівні – вихователю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 4;
93. Штефлюк Марії Григорівні – вихователю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат №4;
94. Гоголь Галині Василівні – вихователю комунального закладу «Оршівський дитячий будинок»;
95. Слоцькій Галині Іванівні – логопеду комунального закладу «Оршівський дитячий будинок»;
96. Чепіль Ларисі Петрівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
97. Задорожному Івану Дмитровичу – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
98. Гулей Ользі Григорівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
99. Гордейчук Наталії Іванівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
100. Білі Марії Миколаївні – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
101. Дручіну Олександру Онисимовичу – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
102. Кучумовій Ніні Іванівні – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
103. Мартинюк Людмилі Василівні – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
104. Махній Тетяні Миколаївні – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
105. Реві Борису Пилиповичу – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
106. Гордію Василю Юрійовичу – викладачу Державного ВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»;
107. Попенюку Петру Миколайовичу – викладачу Державного ВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»;
108. Стрижаковській Ользі Степанівні – викладачу Чернівецького медичного коледжу БДМУ;
109. Дячуку Олександру Павловичу – викладачу Новоселицького медичного коледжу БДМУ;
110. Макарі Роману Павловичу – викладачу Вашковецького медичного коледжу БДМУ;
111. Божик Галині Анатоліївні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
112. Провоторовій Юлії Миколаївні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
113. Саранчуку Ігорю Васильовичу – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
114. Фесік Людмилі Іванівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
115. Федику Василю Миколайовичу – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
116. Слівінській Тетяні Михайлівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
117. Настащук Галині Федорівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
118. Гуляєву Валерію Сергійовичу – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
119. Бойко Оксані Антонівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
120. Акименко Ларисі Василівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
121. Белявченко Галині Харитонівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
122. Головатій Тетяні Сергіївні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
123. Жовнірчук Марії Саввівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
124. Лучаку Іллі Васильовичу – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
125. Москалюк Домні Михайлівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
126. Настасій Антоніні Олексіївні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
127. Палій Наталії Теодорівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
128. Пацурківській Ганні Василівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
129. Процюку Василю Михайловичу – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
130. Федораку Василю Федоровичу – методисту Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
131. Равлюку Любомиру Романовичу – методисту Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
132. Ларазарєвій Світлані Василівні – методисту Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
133. Куриш Світлані Михайлівні – методисту Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
134. Каравановій Тетяні Петрівні – методисту Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
135. Верстюк Людмилі Іванівні – вчителю Бернівської ЗОШ Кельменецького району;
136. Кушнір Наталії Іванівні – методисту Кельменецького РМК;
137. Паламарю Сергію Петровичу – методисту Кельменецького РМК;
138. Підкові Наталії Прокопівні – методисту Кельменецького районного дитячо-юнацького центру;
139. Толошняк Валентині Володимирівні – вчителю Бабинської середньої ЗОШ Кельменецького району;
140. Кучерявому Олександру Дмитровичу – вчителю Сокирянської ЗОШ № 1;
141. Мирзі Валентині Іванівні – вчителю Олексіївської ЗОШ Сокирянського району;
142. Перепелюк Лідії Петрівні – вчителю Сокирянської ЗОШ № 1;
143. Репесі Лідії Миколаївні – вчителю Сокирянської гімназії;
144. Бандалаку Анатолію Миколайовичу – вчителю Вашківецької ЗОШ Сокирянського району;
145. Романчук Катерині Федорівні – вчителю Романковецької гімназії Сокирянського району;
146. Жолинській Марії Броніславівні – вчителю Ставчанської ЗОШ Хотинського району;
147. Козорізу Анатолію Івановичу – вчителю Клішковецької ЗОШ Хотинського району;
148. Колодрібському Ігорю Олександровичу – вчителю Шировецької ЗОШ Хотинського району;
149. Павловській Людмилі Олексіївні – вчителю Бочковецької ЗОШ Хотинського району;
150. Подолюк Марії Іванівні – вчителю Перебиковецької ЗОШ Хотинського району;
151. Сорокіній Лідії Василівні – вчителю Недобоївської ЗОШ Хотинського району;
152. Яковець Зінаїді Олексіївні – вчителю Колінковецького НВК Хотинського району;
153. Гавлюк Лівії Каземирівні – вчителю Нижньопетровецької ЗОШ № 2 Сторожинецького району;
154. Іліуц Олені Василівні – вчителю Чудейської ЗОШ № 1 Сторожинецького району;
155. Козак Орисі Тодосіївні – вчителю Сторожинецького районного ліцею;
156. Костюк Людмилі Іванівні – вчителю Красноїльської ЗОШ № 3 Сторожинецького району;
157. Митрицькій Стеллі Миколаївні – вчителю Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району;
158. Побіжан Марії Миколаївні – вчителю Панківської ЗОШ Сторожинецького району;
159. Перовій-Семенюк Валентині Володимирівні – вчителю Кам’янської ЗОШ Сторожинецького району;
160. Скрипник Ортансі Степанівні – вчителю Робчанської ЗОШ Сторожинецького району;
161. Спельчук Євгенії Іванівні – вчителю Чудейської ЗОШ № 1 Сторожинецького району;
162. Барбуці Світлані Іванівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 6;
163. Батринчук Марії Петрівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 37;
164. Ватутіній Людмилі Михайлівні – методисту методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради;
165. Ващенко Марині Валеріївні – вчителю Чернівецького ліцею № 2;
166. Ганжі Едуарду Миколайовичу – вчителю Чернівецької ЗОШ № 5;
167. Герасим Наталії Павлівні – методисту методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради;
168. Гордієнко Наталії Сергіївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 8;
169. Гущиній Світлані Миколаївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 27;
170. Жар Ларисі Сергіївні – вчителю Чернівецької гімназії № 6;
171. Іринюк Любові Миколаївні – методисту методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради;
172. Кекуху Анатолію Івановичу – вчителю Чернівецької гімназії № 4;
173. Килиничу Олексію Володимировичу – методисту методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради;
174. Кишкан Світлані Іванівні – вчителю Чернівецької гімназії № 7;
175. Козьмі Василю Петровичу – методисту методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради;
176. Кольбі Ірині Олексіївні – вчителю Чернівецького ліцею № 2;
177. Кольцовій Асі Михайлівні – вчителю Чернівецької спеціалізованої ЗОШ № 22;
178. Лозовій Ользі Володимирівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 24;
179. Мазур Тетяні Юріївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 28;
180. Мамон Людмилі Іванівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 12;
181. Марковській Діані Вікторівні – методисту методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради;
182. Паскарюк Світлані Миколаївні – методисту методичного кабінету управління освіти Чернівецької міської ради;
183. Пастуховій Лідії Василівні – вчителю Чернівецької гімназії № 4;
184. Покиданцю Михайлу Григоровичу – вчителю Чернівецької спеціалізованої ЗОШ № 9;
185. Полушиній Тетяні Анатоліївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 42;
186. Сенишиній Світлані Дмитрівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 27;
187. Сінгаєвській Наталії Степанівні – вчителю Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4;
188. Солоджук Світлані Дмитрівні – вчителю Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю;
189. Сафроній Валентині Петрівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 25;
190. Старіковій Олені Віталіївні – вчителю Чернівецької гімназії № 2;
191. Томинець Альоні Костянтинівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 11;
192. Федор Лесі Мирославівні – вчителю Чернівецької гімназія № 5;
193. Щербань Марії Федорівні – вчителю Чернівецької гімназії № 7;
194. Скрипській Ганні Володимирівні – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
195. Попову Анатолію Федоровичу – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
196. Зенкіну Миколі Олексійовичу – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
197. Бігальському Богдану Антоновичу – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
198. Спіновій Валентині Іванівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
199. Панті Галині Миколаївні – викладачу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
200. Дашкевич Оксані Григорівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
201. Руснак Олені Валентинівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
202. Варваруку Василю Григоровичу – викладачу Кельменецького професійного ліцею;
203. Воронцову Ілларіону Івановичу – викладачу Сокирянського вищого професійного училища;
204. Яворській Ганні Георгіївні – викладачу Сокирянського вищого професійного училища;
205. Аксьоненку Валерію Леонідовичу – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
206. Радюк Галині Леонідівні – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
207. Федоровій Любові Гаврилівні – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
208. Цимбалюк Тамарі Іванівні – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
209. Паскарю Миколі Васильовичу – викладачу державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний будівельний ліцей»;
210. Куцаку Борису Васильовичу – методисту Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти;
211. Бікбаєвій Лілії Петрівні – методисту Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти;
212. Криловій Людмилі Михайлівні – викладач Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
213. Нікітюку Володимиру Семеновичу – викладач Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
214. М’якоті Марії Василівні – викладачу Заставнівського вищого професійного училища № 24;
215. Козаку Івану Романовичу – викладачу Заставнівського вищого професійного училища № 24;
216. Горюку Миколі Івановичу – викладачу Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
217. Ленюк Юлії Володимирівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
218. Букорос Світлані Іванівні – викладачу Ставчанського професійного ліцею;
219. Дорошу Миколі Івановичу – викладачу Ставчанського професійного ліцею;
220. Шаламоновій Ользі Олексіївні – викладачу Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
221. Степіковій Тамарі Вікторівні – викладачу Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
222. Проданчуку Миколі Івановичу – викладачу Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
223. Карлійчук Тетяні Георгіївні – викладачу Глибоцького професійного ліцею.

Присвоїти педагогічне звання «вчитель-методист», «викладач-методист», «вихователь-методист», «керівник гуртка-методист», «педагог-організатор-методист»:
1. Гакману Віталію Дмитровичу – вчителю Вижницької гімназії;
2. Ташиній Світлані Юхимівні – вчителю Звенячинського НВК Заставнівського району;
3. Олексюк Галині Миколаївні – вчителю Кіцманської районної гімназії;
4. Дутчак Інні Іванівні – керівнику гуртка Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»;
5. Літовській Світлані Іванівні – керівнику гуртка Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»;
6. Курганецькому Віктору Івановичу – вчителю Хотинської загальноосвітньої (допоміжної) спецшколи-інтернат № 1;
7. Ланівській Марії Георгіївні – вихователю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 1 для глухих дітей;
8. Мельник Людмилі Михайлівні – вихователю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
9. Проц Людмилі Іванівні – вихователю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
10. Алябьєвій Олені Степанівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
11. Болоніній Ларисі Геннадіївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
12. Бороденко Жанні Володимирівні – вихователю Селятинської ЗОШ-інтернат Путильського району;
13. Сохацькій Галині Михайлівні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 4;
14. Задорожному Івану Дмитровичу – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
15. Кучумовій Ніні Іванівні – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
16. Дячуку Олександру Павловичу – викладачу Новоселицького медичного коледжу БДМУ;
17. Божик Галині Анатоліївні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
18. Саранчуку Ігорю Васильовичу – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
19. Фесік Людмилі Іванівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
20. Москалюк Домні Михайлівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
21. Дерев’янко Оксані Анатоліївні – керівнику гуртка Кельменецької середньої ЗОШ;
22. Толошняк Валентині Володимирівні – вчителю Бабинської середньої ЗОШ Кельменецького району;
23. Кучерявому Олександру Дмитровичу – вчителю Сокирянської ЗОШ № 1;
24. Репесі Лідії Миколаївні – вчителю Сокирянської гімназії;
25. Подолюк Марії Іванівні – вчителю Перебиковецької ЗОШ Хотинського району;
26. Яковець Зінаїді Олексіївні – вчителю Колінковецького НВК Хотинського району;
27. Ганжі Едуарду Миколайовичу – вчителю Чернівецької ЗОШ № 5;
28. Кишкан Світлані Іванівні – вчителю Чернівецької гімназії № 7;
29. Мамон Людмилі Іванівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 12;
30. Старіковій Олені Віталіївні – вчителю Чернівецької гімназії № 2;
31. Федор Лесі Мирославівні – вчителю Чернівецької гімназія № 5;
32. Попову Анатолію Федоровичу – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
33. Радюк Галині Леонідівні – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
34. Букорос Світлані Іванівні – викладачу Ставчанського професійного ліцею;
35. Шаламоновій Ользі Олексіївні – викладачу Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
36. Степіковій Тамарі Вікторівні – викладачу Чернівецького професійно-технічного училища № 8.

Підтвердити педагогічне звання «вчитель-методист», «викладач-методист», «вихователь-методист», «керівник гуртка-методист», «педагог-організатор-методист»:
1. Федорчук Галині Іванівні – вчителю Берегометської ЗОШ № 4 Вижницького району;
2. Шенгері Людмилі Олександрівні – вчителю Вашківецької ЗОШ Вижницького району;
3. Тодерян Марті Іванівні – вчителю Острицької ЗОШ Герцаївського району;
4. Пурич Олені Федорівні – вчителю Острицької ЗОШ Герцаївського району;
5. Гнатчук Світлані Іванівні – вчителю Старововчинецького ліцею Глибоцького району;
6. Гаврилюк Марині Василівні – вчителю Горішньошерівецької ЗОШ Заставнівського району;
7. Гальчук Євгенії Семенівні – вчителю Верхньостановецького ЗНЗ Кіцманського району;
8. Каштелян Тамарі Михайлівні – вчителю Драницького НВК Новоселицького району;
9. Ришку Валентині Костянтинівні – вчителю Маршинецького НВК Новоселицького району;
10. Папушко Марії Дмитрівні – вихователю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
11. Боршуляку Валерію Петровичу – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат № 2;
12. Гергележіу Аді Григорівні – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат № 2;
13. Харабарі Ніні Андріївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
14. Хару Миколі Георгійовичу – вчителю Селятинської ЗОШ-інтернат Путильського району;
15. Тихоліз Раїсі Антонівні – вихователю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 4;
16. Мельничук Марії Іванівні – вихователь комунального закладу «Оршівський дитячий будинок»;
17. Чепіль Ларисі Петрівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
18. Гулей Ользі Григорівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
19. Гордейчук Наталії Іванівні – викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка;
20. Білі Марії Миколаївні – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
21. Махній Тетяні Миколаївні – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
22. Реві Борису Пилиповичу – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
23. Стрижаковській Ользі Степанівні – викладачу Чернівецького медичного коледжу БДМУ;
24. Макарі Роману Павловичу – викладачу Вашковецького медичного коледжу БДМУ;
25. Провоторовій Юлії Миколаївні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
26. Настащук Галині Федорівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
27. Бойко Оксані Антонівні – викладачу державного ВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;
28. Акименко Ларисі Василівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
29. Белявченко Галині Харитонівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
30. Головатій Тетяні Сергіївні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
31. Жовнірчук Марії Саввівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
32. Лучаку Іллі Васильовичу – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
33. Настасій Антоніні Олексіївні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
34. Палій Наталії Теодорівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
35. Пацурківській Ганні Василівні – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
36. Процюку Василю Михайловичу – викладачу педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
37. Перепелюк Лідії Петрівні – вчителю Сокирянської ЗОШ № 1;
38. Козак Орисі Тодосіївні – вчителю Сторожинецького районного ліцею;
39. Ващенко Марині Валеріївні – вчителю Чернівецького ліцею № 2;
40. Гордієнко Наталії Сергіївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 8;
41. Гущиній Світлані Миколаївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 27;
42. Кекуху Анатолію Івановичу – вчителю Чернівецької гімназії № 4;
43. Лозовій Ользі Володимирівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 24;
44. Пастуховій Лідії Василівні – вчителю Чернівецької гімназії № 4;
45. Покиданцю Михайлу Григоровичу – вчителю Чернівецької спеціалізованої ЗОШ №9;
46. Сінгаєвській Наталії Степанівні – вчителю Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4;
47. Солоджук Світлані Дмитрівні – вчителю Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю;
48. Сафроній Валентині Петрівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 25;
49. Щербань Марії Федорівні – вчителю Чернівецької гімназії № 7;
50. Скрипській Ганні Володимирівні – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
51. Федоровій Любові Гаврилівні – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
52. Цимбалюк Тамарі Іванівні – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
53. Криловій Людмилі Михайлівні – викладач Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
54. Козаку Івану Романовичу – викладачу Заставнівського вищого професійного училища № 24.

Присвоїти педагогічне звання «старший учитель», «старший викладач», «старший вихователь»:
1. Іпатію Віктору Георгійовичу – вчителю Вовчинецької ЗОШ Вижницького району;
2. Остафійчук Валентині Василівні – вчителю Бережницької ЗОШ Вижницького району;
3. Попі Георгію Михайловичу – вчителю Петрашівської ЗОШ Герцаївського району;
4. Андрон Тетяні Олексіївні – вчителю Глибоцької ЗОШ;
5. Козубу Василю Івановичу – вчителю Кам’янської ЗОШ Глибоцького району;
6. Пилипець Тетяні Григорівні – вчителю Старововчинецького ліцею Глибоцького району;
7. Агатій Ніні Іванівні – вчителю Ржавенецького НВК Заставнівського району;
8. Нуцуляк Василині Василівні – вчителю Дорошовецького НВК Заставнівського району;
9. Віксич Ганні Миколаївні – вчителю Драчинського ЗНЗ Кіцманського району;
10. Гаманюку Івану Миколайовичу – вчителю Кліводинського ЗНЗ Кіцманського району;
11. Селівановій Валентині Миколаївні – вчителю Оршовецького ЗНЗ Кіцманського району;
12. Шупені Джеті Миколаївні – вчителю Шишківського ЗНЗ Кіцманського району;
13. Александрюк Руслані Степанівні – вчителю Селятинської ЗОШ Путильського району;
14. Генцар Ользі Федорівні – вчителю Довгопільської ЗОШ Путильського району;
15. Шикирюк Оксані Михайлівні – вчителю Подвірненської ЗОШ Новоселицького району;
16. Скрипничук Ганні Михайлівні – вчителю Рідківської ЗОШ Новоселицького району;
17. Савці Тамарі Калинівні – вчителю Маршинецького НВК Новоселицького району;
18. Олійник Галині Михайлівні – вчителю Чорнівського НВК Новоселицького району;
19. Баглай Наталії Мирославівні – вчителю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
20. Факас Євгенії Михайлівні – вчителю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
21. Варварюк Світлані Петрівні – учителю комунального закладу «Вижницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. імені Н. Яремчука»;
22. Костенко Людмилі Василівні – вчителю Чернівецької спеціальної ЗОШ-інтернат № 1 для глухих дітей;
23. Бойчук Жанні Василівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
24. Перчику Захарію Дмитровичу – вчителю Чудейської допоміжної школи-інтернат;
25. Чумак Ірині Казимирівні – викладачу Чернівецького державного комерційного технікуму;
26. Бандалаку Анатолію Миколайовичу – вчителю Вашківецької ЗОШ Сокирянського району;
27. Колодрібському Ігорю Олександровичу – вчителю Шировецької ЗОШ Хотинського району;
28. Паращуку Василю Петровичу – вчителю Шиловецької ЗОШ Хотинського району;
29. Павловській Людмилі Олексіївні – вчителю Бочковецької ЗОШ Хотинського району;
30. Токарюк Оксані Євгенівні – вчителю Бобовецької ЗОШ Сторожинецького району;
31. Іліуц Олені Василівні – вчителю Чудейської ЗОШ № 1 Сторожинецького району;
32. Костюк Людмилі Іванівні – вчителю Красноїльської ЗОШ № 3 Сторожинецького району;
33. Перовій-Семенюк Валентині Володимирівні – вчителю Кам’янської ЗОШ Сторожинецького району;
34. Спельчук Євгенії Іванівні – вчителю Чудейської ЗОШ № 1 Сторожинецького району;
35. Барбуці Світлані Іванівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 6;
36. Батринчук Марії Петрівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 37;
37. Кольбі Ірині Олексіївні – вчителю Чернівецького ліцею № 2;
38. Мазур Тетяні Юріївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 28;
39. Полушиній Тетяні Анатоліївні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 42;
40. Сенишиній Світлані Дмитрівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 27;
41. Зенкіну Миколі Олексійовичу – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
42. Спіновій Валентині Іванівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
43. Панті Галині Миколаївні – викладачу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
44. Дашкевич Оксані Григорівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
45. Андрейчук Ірині Сергіївні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
46. Добрянській Людмилі Георгіївні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
47. Калинюк Ірині Михайлівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
48. Руснак Олені Валентинівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
49. Воронцову Ілларіону Івановичу – викладачу Сокирянського вищого професійного училища;
50. Яворській Ганні Георгіївні – викладачу Сокирянського вищого професійного училища;
51. Аксьоненку Валерію Леонідовичу – викладачу Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
52. Паскарю Миколі Васильовичу – викладачу державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний будівельний ліцей»;
53. Ленюк Юлії Володимирівні – викладачу Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
54. Проданчуку Миколі Івановичу – викладачу Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
55. Карлійчук Тетяні Георгіївні – викладачу Глибоцького професійного ліцею;
56. Дімітрюку Василю Степановичу – вчителю Білоусівської ЗОШ Сокирянського району.

Підтвердити педагогічне звання «старший учитель», «старший викладач», «старший вихователь»:
1. Герецун Георгіні Тодорівні – вчителю Кибацької ЗОШ Вижницького району;
2. Кейван Орисі Михайлівні – вчителю Бабинської ЗОШ Вижницького району;
3. Минзату Федору Федоровичу – вчителю Горбівської ЗОШ Герцаївського району;
4. Світик Олені Флорівні – вчителю Димківського НВК Глибоцького району;
5. Пінтяку Віктору Олександровичу – вчителю Баламутівського НВК Заставнівського району;
6. Руснак Марії Петрівні – вчителю Вікнянської ЗОШ Заставнівського району;
7. Головач Наталії Іванівні – вчителю Новодністровської ЗОШ;
8. Довганюку Валерію Олексійовичу – вчителю Новоселицького районного ліцею;
9. Дудко Лідії Федорівні – вчителю Чернівецької обласної середньої ЗОШ-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;
10. Флорі Валентині Іванівні – вчителю комунального закладу «Вижницька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. імені Н. Яремчука»;
11. Горобієвській Тетяні Анатоліївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
12. Мосійчук Ользі Петрівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
13. Шалєєвій Олені Володимирівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
14. Шмараковій Світлані Юхимівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 2 для слабочуючих дітей;
15. Волошеній Одарці Дмитрівні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
16. Шептинській Любові Миколаївні – вчителю Чернівецької спеціально ЗОШ-інтернат № 3;
17. Олійник Світлані Олексіївні – вчителю Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою;
18. Процюк Ользі Василівні – вчителю Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою;
19. Дручіну Олександру Онисимовичу – викладачу Чернівецького коледжу дизайну та економіки;
20. Гордію Василю Юрійовичу – викладачу Державного ВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»;
21. Попенюку Петру Миколайовичу – викладачу Державного ВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»;
22. Романчук Катерині Федорівні – вчителю Романковецької гімназії Сокирянського району;
23. Гавлюк Лівії Каземирівні – вчителю Нижньопетровецької ЗОШ № 2 Сторожинецького району;
24. Митрицькій Стеллі Миколаївні – вчителю Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району;
25. Микайлу Марії Георгіївні – вчителю Чудейської ЗОШ № 1 Сторожинецького району;
26. Козубу Петру Івановичу – вчителю Годилівської ЗОШ Сторожинецького району;
27. Жар Ларисі Сергіївні – вчителю Чернівецької гімназії № 6;
28. Кольцовій Асі Михайлівні – вчителю Чернівецької спеціалізованої ЗОШ № 22;
29. Маркіну Анатолію Петровичу – вчителю Чернівецької ЗОШ № 28;
30. Томинець Альоні Костянтинівні – вчителю Чернівецької ЗОШ № 11;
31. Бігальському Богдану Антоновичу – викладачу Чернівецького професійного машино-будівного ліцею;
32. Варваруку Василю Григоровичу – викладачу Кельменецького професійного ліцею;
33. Нікітюку Володимиру Семеновичу – викладач Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
34. Дорошу Миколі Івановичу – викладачу Ставчанського професійного ліцею.

Встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»:
1. Кузику Ярославу Ярославовичу – вчителю Валівської ЗОШ Вижницького району;
2. Павлю Ользі Василівні – вчителю Бережницької ЗОШ Вижницького району;
3. Апетракіоає Северині Георгіївні – вчителю Байраківської ЗОШ Герцаївського району;
4. Олару Катерині Миколаївні – вчителю Чуньківського НВК Заставнівського району;
5. Смереці Ганні Степанівні – вчителю Чуньківського НВК Заставнівського району;
6. Дзіньовському Юрію Павловичу – вчителю Новодністровської гімназії;
7. Зайцю Роману Григоровичу – вчителю Стальнівецької ЗОШ Новоселицького району;
8. Медвідь Лілії Вікторівні – вчителю Балківської ЗОШ Новоселицького району;
9. Тупкалу Івану Степановичу – вчителю Топорівської ЗОШ Новоселицького району;
10. Гречаній Тетяні Григорівні – вчителю Коновської середньої ЗОШ Кельменецького району;
11. Яхневич Наталії Василівні – вчителю Коболчинської ЗОШ Сокирянського району;
12. Чорній Лідії Володимирівні – вчителю-логопеду логопедпункту при Вашківецької ЗОШ Сокирянського району;
13. Сорочану Петру Петровичу – вчителю Верхньопетровецької ЗОШ № 2 Сторожинецького району;
14. Іванович Наталії Борисівні – вчителю Чудейської ЗОШ № 2 Сторожинецького району;
15. Хабайлу Андрію Васильовичу – вчителю Чернівецької ЗОШ № 28;
16. Тодерішеній Ганні Іванівні – вчителю Чернівецької гімназія № 6;
17. Савченку Сергію Никодимовичу – вчителю Чернівецької ЗОШ № 22;
18. Васянович Юлії Михайлівні – вчителю Чернівецького ДНЗ № 33 «Оселя талановитих».

Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»:
1. Пілат Валентині Іванівні – вчителю Становецької ЗОШ Глибоцького району;
2. Мазанович Вірі Григорівні – вчителю Шипинського ЗНЗ Кіцманського району;
3. Андроніку Петру Васильовичу – вчителю Корманської ЗОШ Сокирянського району;
4. Марку Валерію Миколайовичу – вчителю Крутеньківської ЗОШ Хотинського району;
5. Тісногузу Анатолію Михайловичу – вчителю Каплівської ЗОШ Хотинського району;
6. Токарюк Оксані Євгенівні – вчителю Бобовецької ЗОШ Сторожинецького району;
7. Саві Ользі Володимирівні – вчителю Чудейської ЗОШ № 1 Сторожинецького району;
8. Пошиті Раїсі Іванівні – вчителю Красноїльської ЗОШ № 2 Сторожинецького району;
9. Мітрік Ліліяні Іванівні – вчителю Красноїльської ЗОШ № 2 Сторожинецького району.

Встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»:
1. Пигичко Яніні Юріївні – вчителю Слобода-Банилівської ЗОШ Вижницького району;
2. Каланчі Людмила Іванівні – педагогу-організатору Васловівського НВК Заставнівського району;
3. Грудею Андрію Миколайовичу – вчителю Шипинського ЗНЗ Кіцманського району;
4. Палагнюк Олесі Іванівні – вчителю Суховерхівського ЗНЗ Кіцманського району;
5. Бельмезі Оксані Юріївні – вчителю Конятинської ЗОШ Путильського району;
6. Клепацькому Петру Вікторовичу – вчителю Путильської ЗОШ;
7. Єремію Дорину Михайловичу – вчителю Драницького НВК Новоселицького району;
8. Козуб Альбіні Іванівні – вчителю Топорівської ЗОШ Новоселицького району;
9. Мурару Лесі Миколаївні – вчителю Рідківської ЗОШ Новоселицького району;
10. Тарнавській Ірині Яківні – вчителю Хотинської спеціальної ЗОШ-інтернат № 2;
11. Олійнику Сергію Вікторовичу – вчителю Новоселицької середньої ЗОШ Кельменецького району;
12. Балан Яні Василівні – вчителю Вашківецької ЗОШ Сокирянського району;
13. Георгіяну Олександру Володимировичу – вчителю Сокирянської гімназії;
14. Семенко Надії Вячеславівні – вчителю Вашківецької ЗОШ Сокирянського району;
15. Цері Альоні Василівні – вчителю Бобовецької ЗОШ Сторожинецького району;
16. Гаєвій Людмилі Василівні – вчителю Годилівської ЗОШ Сторожинецького району.

Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»:
1. Ящук Людмилі Михайлівні – вчителю Ясенської ЗОШ Сторожинецького району;
2. Морар Любові Василівні – вчителю Верхньопетровецької ЗОШ № 2 Сторожинецького району.

Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст»:
1. Граб Зіні Василівні – соціальному педагогу Берегометської гімназії Вижницького району;
2. Жар Галині Костянтинівні – вчителю Петрашівської ЗОШ Герцаївського району;
3. Попі Марії Георгіївні – вчителю Байраківської ЗОШ Герцаївського району;
4. Банарюку Сергію Володимировичу – вчителю Рингацького НВК Новоселицького району;
5. Горинюк Наталії Миколаївні – вихователю Топорівського ДНЗ Новоселицького району;
6. Довганюку Валерію Олексійовичу – вчителю Новоселицького районного ліцею;
7. Капчеку Петру Михайловичу – вчителю Боянської ЗОШ Новоселицького району;
8. Матею Дмитру Георгійовичу – вчителю НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району;
9. Мігалчан Лілії Віорелівні – вчителю Боянської ЗОШ Новоселицького району;
10. Пасату Валентину Володимировичу – вчителю Тарасівецької ЗОШ Новоселицького району;
11. Петруняк Сільвії Іванівні – вчителю Чорнівського НВК Новоселицького району;
12. Сологубу Івану Васильовичу – вчителю Рідківської ЗОШ Новоселицького району;
13. Дикому Сергію Павловичу – вчителю Корманської ЗОШ Сокирянського району;
14. Чорному Святославу Петровичу – вчителю Шебутинецької ЗОШ Сокирянського району;
15. Коваль Валентині Василівні – вчителю Ломачинецької ЗОШ Сокирянського району;
16. Івонік Олені Трохимівні – вчителю Михалківської ЗОШ Сокирянського району;
17. Паращуку Василю Петровичу – вчителю Шиловецької ЗОШ Хотинського району;
18. Пишній Наталії Омелянівні – вчителю Старожадівської ЗОШ Сторожинецького району;
19. Козубу Петру Івановичу – вчителю Годилівської ЗОШ Сторожинецького району.

Присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»:
1. Урсуляк Ользі Миколаївні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
2. Панчуку Миколі Іллічу – майстру виробничого навчання Кельменецького професійного ліцею;
3. Ілашу Олександру Костянтиновичу – майстру виробничого навчання Кельменецького професійного ліцею;
4. Довганю Сергію Миколайовичу – майстру виробничого навчання Сокирянського вищого професійного училища;
5. Єреміці Галині Данилівні – майстру виробничого навчання державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний будівельний ліцей»;
6. Паневнику Олександру Романовичу – майстру виробничого навчання Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
7. Тодоріку Василю Борисовичу – майстру виробничого навчання Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки;
8. Луменецькому Валентину Дмитровичу – майстру виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею;
9. Захотію Віктору Тимофійовичу – майстру виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею;
10. Голик Галині Антонівні – майстру виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею;
11. Присяжнюку Дмитру Івановичу – майстру виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею;
12. Косінській Марії Омелянівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
13. Товарницькому Георгію Васильовичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею.

Підтвердити педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»:
1. Грінчук Олександрі Іванівні – майстру виробничого навчання вищого комерційного училища КНТЕУ;
2. Булезі Галині Андріївні – майстру виробничого навчання вищого комерційного училища КНТЕУ;
3. Брус Марії Георгіївні – майстру виробничого навчання Заставнівського вищого професійного училища № 24;
4. Ваврінчук Софії Тимофіївні – майстру виробничого навчання Чернівецького вищого професійного училища № 3;
5. Бричці Галині Дмитрівні – майстру виробничого навчання Чернівецького вищого професійного училища № 3;
6. Бєлік Євгенії Михайлівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
7. Карнаух Ніні Касіянівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
8. Логіну Мірчі Вікторовичу – майстру виробничого навчання Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
9. Москалюку Івану Юрійовичу – майстру виробничого навчання Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу;
10. Шаган Віоріці Василівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
11. Гембель Валентині Василівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
12. Мардарійчук Ганні Василівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
13. Захараків Ользі Андріївні – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
14. Мечу Василю Георгійовичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
15. Паламарю Петру Григоровичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
16. Романюку Івану Васильовичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
17. Сливці Івану Васильовичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
18. Циганчуку Василю Лазаровичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
19. Чобану Василю Івановичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
20. Шородку Іллі Васильовичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею.

Присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»:
1. Сороішці Михайлу Миколайовичу – майстру виробничого навчання Давидівської ЗОШ Сторожинецького району;
2. Руснак Людмилі Василівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту;
3. Олару Оксані Вікторівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
4. Овчаренку Олександру Станіславовичу – майстру виробничого навчання Кельменецького професійного ліцею;
5. Мамоновій Тетяні Миколаївні – майстру виробничого навчання Кельменецького професійного ліцею;
6. Рибарчуку Миколі Євгенійовичу – майстру виробничого навчання Сокирянського вищого професійного училища;
7. Романюку Олексію Васильовичу – майстру виробничого навчання Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5;
8. Москалюку Віктору Михайловичу – майстру виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею;
9. Кривко Наталії Миколаївні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
10. Процюк Василині Василівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
11. Гордаш Олені Федорівні – майстру виробничого навчання Чернівецького професійно-технічного училища № 8;
12. Ткачуку Іллі Дмитровичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею;
13. Сандуляну Георгію Івановичу – майстру виробничого навчання Глибоцького професійного ліцею.

Підтвердити педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»:
1. Москалюку Михайлу Доментійовичу – майстру виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею.

Начальник Головного управління М.Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2018 (120)
Жовтень 2018 (174)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)
Червень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше