Інформація
  • Переглядів: 1895
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-08-2011, 18:17
22-08-2011, 18:17

Наказ ГУОН ОДА 15.08.2011 №395

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про роботу закладів освіти області
в осінньо - зимовий період 2011/2012років

З метою забезпечення належного функціонування закладів освіти області в опалювальний сезон 2011/2012 років, дотримання температурного режиму приміщень, безаварійної експлуатації котельного господарства та інженерних мереж, а також для покращення безпечних умов праці обслуговуючого персоналу

НАКАЗУЮ

1. Начальникам управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської міської ради, директорам шкіл - інтернатів, позашкільних установ, професійно- технічних навчальних закладів:
1.1.Реалізацію заходів з підготовки і забезпечення належного функціонування в опалювальний сезон 2011/2012років відомчих котелень, систем опалення, водопостачання, газових, електричних та каналізаційних мереж, забезпечення повної потреби в твердому паливі завершити до16.09.2011 року.
1.2. Здійснити своєчасне укладання договорів з енергопостачальними підприємствами на споживання теплової енергії від централізованих мереж та природного газу для відомчих котелень. Взяти під особистий контроль стан розрахунків за спожиті енергоносії ( водо - , тепло -, електро -, газопостачання), забезпечити повну поточну оплату та недопущення заборгованості.
1.3.Привести в належний санітарно-технічний стан приміщення господарського значення.
1.4. Призначити відповідальних осіб за загальний стан, експлуатацію, збереження котельного обладнання, інженерно – комунікаційних мереж та організувати проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці операторів котелень, обслуговуючого персоналу.
1.5. Посилити контроль за виконанням вимог нормативних актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці в закладах освіти області, забезпечити безпечні і нешкідливі умови праці, навчання. Підготувати комплекс заходів щодо негайного реагування на виконання надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Особливу увагу звернути на електробезпеку, загальний стан електрогосподарства, трансформаторних підстанцій, протипожежний стан. Укомплектувати навчальні заклади засобами пожежегасіння.
1.6. Продовжити роботу із покращення умов безперешкодного доступу до навчальних та інших приміщень учнів ( вихованців ), студентів з урахуванням особливостей їх психофізичного розвитку.
1.7. Забезпечити умови термінового ремонту комунікацій ( розчищення під’їзних шляхів, місць прокладання тепломереж, водокомунікаційних засобів, ліній електропередач тощо).
1.8. Розробити плани ліквідації надзвичайних ситуацій на об’єктах навчально - виробничої бази, енергетичного і газового господарства. Затвердити склад аварійних бригад.
1.9. У випадках вимушеного припинення навчально – виховного процесу в зв’язку із значним пониженням температури повітря, стихійним лихом, епідемічними захворюваннями терміново інформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації ( протягом години).
1.10. Провести районні, міські огляди стану готовності дошкільних, загальноосвітніх, професійно – технічних, вищих та позашкільних навчальних закладів до опалювального сезону.
1.11. Розглянути стан готовності навчальних закладів до осінньо – зимового періоду на засідання колегій та тематичних нарадах. Інформацію про проведену роботу надати Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 20.09.2011 року на електронну адресу: ggoauoo@mail.ru.

2. Начальнику Групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області Ю. Стінському:
2.1. Питання безперебійного функціонування навчально – виховних закладів області в опалювальний сезон 2011/2012 років тримати на постійному контролі. Інформувати щотижнево.
2.2. Покласти персональну відповідальність за стан підготовки котельного господарства закладів освіти обласного підпорядкування на начальника Групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області Ю.Стінського.
2.3. Підготувати узагальнені матеріали з питань готовності закладів освіти області до роботи в осінньо – зимовий період для розгляду на тематичній нараді Головного управління освіти і науки облдержадміністрації до 26.09.2011 року.

3. Наказ опублікувати в обласній інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини» та розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник Головного управління М. Бауер скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (12)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше