Інформація
  • Переглядів: 2643
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-06-2011, 18:13
29-06-2011, 18:13

Наказ ГУОН ОДА 29.06.2011 №339

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про результати проведення
державної підсумкової атестації
у загальноосвітніх навчальних
закладах області в 2011/2012 н.р.


На виконання наказу Головного управління освіти і науки від 13.05.2011 №239 «Про контроль закінчення 2010/2011 навчального року, проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах області» відповідальними працівниками Головного управління освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти 20, 23 травня 2011 року здійснено перевірку дотримання Інструкції про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» у 43 навчальних закладах області (з них – 16 школах нового типу), Сторожинецькому відділі освіти.
У ході перевірки здійснено контроль за проведенням державної підсумкової атестації учнів з української мови, історії України, математики в 11 класах загальноосвітніх навчальних закладах області.
Встановлено, що у всіх відвіданих загальноосвітніх навчальних закладах державну підсумкову атестацію проведено без порушень чинного законодавства. Керівниками відвіданих навчальних закладів забезпечені належні умови для проведення ДПА. Вірно визначені претенденти на золоті та срібні медалі.
Адміністраціями навчальних закладів прослідковано правильність оформлення підпису робіт головою атестаційної комісії та її членами.
У навчальних закладах є відповідні накази відділів освіти про затвердження складу атестаційних комісій, погоджені графіки проведення ДПА та списки звільнених від ДПА за станом здоров’я, наказами Головного управління та відповідно до Положення про переможців олімпіад, конкурсу-захисту МАН. Учні поінформовані щодо специфіки складання ДПА з кожного предмета. Педагогами навчальних закладів дотримана структура проведення ДПА.
Перевірка класних журналів довела, що навчальна програма виконується в повному обсязі. Періодично адміністраціями шкіл перевіряється стан ведення шкільної документації.
Разом з тим встановлено, що в окремих навчальних закладах не приведено у відповідність до інструкції записи у класних журналах, немає відповідності між обліком відвідування та іншими сторінками журналів (Опришенська, Волоківська ЗОШ Глибоцького району, Мигівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, Глибоцький ліцей, спеціалізована школа І-ІІІ ст. №22 м. Чернівців). Невчасно виставляються бали тематичного оцінювання у Заставнівській гімназії, не узгоджено графік проведення ДПА з відділом освіти у Рідківській ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району.
Не видано наказ про організацію навчальної практики та екскурсій у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району.
Виходячи з вищевикладеного,
НАКАЗУЮ:
1. Роботу з організації та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах області в 2010/2011 навчальному році визнати задовільною.
2. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій:
2.1. Проаналізувати результати державної підсумкової атестації з предметів інваріантної складової робочого навчального плану випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району, міста та подати інформацію в Головне управління освіти і науки до 01.08.2011.
2.2. Розглянути причини неякісного оцінювання державної підсумкової атестації з української мови, математики, організувати ґрунтовне опрацювання критеріїв оцінювання, затверджених МОНУ до 20.08.2010.
2.3. Щороку, до 1 липня, контролювати роботу керівників загальноосвітніх навчальних закладів щодо ведення книг видачі атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтв про базову середню освіту, обліковування та видачі документів суворої звітності.
2.4. Протягом 2011/2012 н.р. здійснити комплекс заходів щодо посилення контролю і керівництва навчально-виховним процесом.
3. Інституту післядипломної педагогічної освіти:
3.1. Проаналізувати результати державної підсумкової атестації з предметів інваріантної складової робочого навчального плану випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області до 01.08.2011.
3.2. Результати аналізу та рекомендації щодо усунення недоліків розглянути на серпневій інструктивно-методичній нараді завідуючих рай (міськ) методичними кабінетами.
4. Контроль за виконанням залишаю за собою

Заступник начальника
Головного управління освіти Тарангул Л.М.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше