Інформація
  • Переглядів: 1316
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-06-2011, 14:02
14-06-2011, 14:02

Наказ ГУОН ОДА 06.06.2011 №296

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки змагань обласної
спартакіади серед дитячо-юнацьких
спортивних шкіл системи освіти області

У 2010/2011 навчальному році згідно з наказом Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 28.08.2010 р. № 379 "Про проведення в 2010/2011 навчальному році обласної спартакіади серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області», Положенням про проведення обласної спартакіади серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області, зареєстрованому в управлінні юстиції у Чернівецькій області 27 жовтня 2009 року за № 101/2161, Чернівецькою обласною дитячо-юнацькою спортивною школою проведено обласну спартакіаду серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти. Її метою було залучення учнів загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих (І-ІІ рівнів акредитації) навчальних закладів до постійних занять спортом, підведення підсумків навчально-спортивної роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти області, виявлення кращих спортсменів і команд для участі у державних змаганнях.
Протягом жовтня – травня 2010/2011 навчального року проведені змагання з 11 видів спорту, в яких взяли участь 1366 учнів з 15 освітянських дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Змагання проводились на спортивних базах Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, ДЮСШ № 1, ЗНЗ № 27 м. Чернівців, Глибоцької, Новоселицької, Сторожинецької та Хотинської дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Найбільшою популярністю серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області користувалися змагання з наступних видів спорту: волейболу (дівчата та юнаки), баскетболу (дівчата та юнаки), футболу, легкої атлетики, вільної боротьби та настільного тенісу.
Переможцями обласної спартакіади серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти стали учні Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, збірні команди якої перемогли в чотирьох видах програми. На другому місці ДЮСШ № 1 м.Чернівців і третє призове місце посіли учні Новоселицької дитячо-юнацької спортивної школи.
Однак, в підготовці збірних команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл з видів спорту до участі в змаганнях обласної спартакіади серед ДЮСШ системи освіти є ряд недоліків. Через недостатнє фінансування відділами та управліннями освіти спортивно-масових заходів, не взяли участь в змаганнях з видів спорту, які культивуються в дитячо-юнацьких спортивних школах: Кельменецька ДЮСШ – в змаганнях з волейболу серед дівчат молодшої та старшої вікових груп, Романковецької ДЮСШ – з футболу та легкої атлетики (весняні змагання).
Враховуючи вищезазначене,

НАКАЗУЮ :

1.Затвердити довідку та додатки №№1,2 про підсумки змагань обласної спартакіади серед команд ДЮСШ системи освіти 2010/2011 навчального року серед збірних команд ДЮСШ, що додаються.

2.Визначити переможцями :
І місце − Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа (Литвинчук В.В.);
ІІ місце − ДЮСШ № 1 м. Чернівців (Звенігородська Н.О.);
ІІІ місце − Новоселицька дитячо-юнацька спортивна школа (Раца М.О.).

3.Нагородити дипломами та кубками Головного управління освіти і науки облдержадміністрації переможців і призерів в загальнокомандному заліку обласної спартакіади ДЮСШ системи освіти області:
І місце − Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа (Литвинчук В.В.);
ІІ місце − ДЮСШ № 1 м. Чернівців (Звенігородська Н.О.);
ІІІ місце − Новоселицька дитячо-юнацька спортивна школа (Раца М.О.).

4.Нагородити грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації директора Чернівецької обласної ДЮСШ Литвинчука В.В. та заступника директора Безродного О.В. за перше місце в змаганнях обласної спартакіади серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти.

5.Директору Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Литвинчуку В.В. проводити, починаючи з 2011/2012 навчального року, обласні змагання з видів спорту серед ДЮСШ системи освіти без визначення комплексного заліку.

6.Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації:
6.1.Відзначити директорів ДЮСШ, тренерів, команди яких успішно виступили в обласній спартакіаді серед команд ДЮСШ системи освіти.
6.2.До 29 серпня 2011 року обговорити на колегіях управлінь та відділів освіти результати участі учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл в обласній спартакіаді серед команд ДЮСШ системи освіти області.

7.Начальникам управління освіти Кельменецької райдержадміністрації (Довганю М.О.), відділу освіти Сокирянської райдержадміністрацій (Рябко Г.І.) вказати на недопустимість відсутності команд ДЮСШ в змаганнях обласної спартакіади з видів спорту, які культивуються в дитячо-юнацьких спортивних школах.

8.Директорам дитячо-юнацьких спортивних шкіл :
8.1.До 30 серпня 2011 року обговорити на засіданнях тренерських рад дитячо-юнацьких спортивних шкіл результати участі учнів в обласній спартакіаді серед команд ДЮСШ системи освіти області.
8.2.Постійно забезпечувати участь команд ДЮСШ в обласних змаганнях з видів спорту серед команд ДЮСШ системи освіти області.
8.3.Посилити контроль:
8.3.1.За підготовкою і оформленням документів згідно Положення;
8.3.2.За підготовкою та комплектацією збірних команд ДЮСШ з видів спорту;
8.4.Забезпечити збірні команди з видів спорту для участі в обласних змаганнях з видів спорту серед команд ДЮСШ системи освіти області єдиною спортивною формою.

9.Наказ розмістити на офіційному веб-сайті Головного управління освіти і науки ОДА.

10.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Головного управління, начальника управління навчання і виховання Тарангул Л.М. .


Начальник Головного управління М.Бауер

nakaz-296.doc [276 Kb] (cкачувань: 12) dovidka-2011.doc [42 Kb] (cкачувань: 17) dod-1.doc [75.5 Kb] (cкачувань: 12)dod-2.doc [60 Kb] (cкачувань: 11)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше