Інформація
  • Переглядів: 1334
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 7-05-2015, 16:34
7-05-2015, 16:34

Наказ ДОН від 07.05.2015 № 229

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про присвоєння категорій, 
педагогічних звань та відповідність 
раніше присвоєній кваліфікаційній 
категорії «спеціаліст вищої категорії», 
педагогічним званням педагогам області

Відповідно до рішення атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки (протокол № 4 від 28-29.04.2015)

НАКАЗУЮ затвердити рішення атестаційної комісії :

КЗ Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа №3 
1. Болоніна Лариса Геннадіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»;
2. Волошина Одарка Дмитрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;
3. Гриб'юк Світлані Миколаївні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
4. Харабара Ніна Андріївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вихователь-методист»;
5. Шептинська Любов Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;

Буковинський обласний центр соціальної реабілітації дітей–інвалідів «Особлива дитина»
6. Тікуш Олесі Володимирівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»;

Навчально-методичний центр ПТО
7. Маркуляк Людвіг Владиславович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Буковинський державний фінансово-економічний університет
8. Гіщук Оксана Стефанівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист». 
Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ
9. ББулега Галина Андріївна –відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії».

РМК управління освіти молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації
10. Топорчан Наталія Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».
КЗ «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»
11. Бербюк Валентина Денисівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту
12. Гончару Олександру Анатолійовичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
13. Спінова Валентина Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».

Глибоцький професійний ліцей
14. Сандуляну Георгію Івановичу – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії».

Новоселицький медичний коледж БДМУ
15. Дячук Олександр Павлович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
16. Кочервей Вірі Борисівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
17. Руснак Наталії Михайлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

РМК управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації
18. Реус Оксані Анатоліївні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
19. Савчук Руслана Олександрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Вище професійне художнє училище № 5 м. Чернівців
20. Радюк Галина Леонідівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
21. Романюку Олексію Васильовичу – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;
22. Цимбалюк Тамара Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

РМК відділу освіти Заставнівської райдержадміністрації
23. Остапович Тетяна Юріївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».
24. Хитик Ольга Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

РМК управління освіти Кельменецької райдержадміністрації
25. Кушнір Наталія Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Вашковецький медичний коледж БДМУ
26. Хіміч Михайло Вікторович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».
27. Макара Роман Павлович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
28. Опирка Михайло Миколайович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

КЗ «ВижницькаЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів ім. Н Яремчука»
29. Іванюк Оксані Іванівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
30. Матюшкіна Антоніна Анатоліївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
31. Синишина Людмила Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»;
32. Флора Валентина Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».


РМК управління освіти, молоді та спорту Сокирянської райдержадміністрації 
33. Євламп'єва Наталія Станіславівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

РМК відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації
34. Баєтул Надія Сильвестрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
35. Баєтул Світлані Василівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
36. Григорець Ларисі Василівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Вище профтехучилище № 24 м. Заставни
37. Богуцький Михайло Миколайович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
38. Козак Іван Романович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
39. Король Богдан Петрович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
40. М'якота Марія Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
41. Пшегодській Лілії Михайлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Сокирянське вище професійне училище
42. Гирбі Ігорю Миколайовичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
43. Довгань Сергій Миколайович–відповідає раніше присвоєному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
44. Рибарчук Микола Євгенійович – відповідає раніше присвоєному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії» (Протокол № 5 від 06.05.2015р.).
45. Швець Василь Іванович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
46. Яворська Ганна Георгіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».

Хотинський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету
47. Білецький Михайло Васильович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
48. Бурмей Іван Борисович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
49. Зінов Олександр Антамонович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
50. Комарницький Юрій Михайлович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка
51. Гаврилюку Роману Миколайовичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
52. Гордейчук Наталія Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
53. Гулей Ольга Григорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
54. Задорожний Іван Дмитрович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
55. Круглюк Олена Іллівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
56. Ямницька Тетяна Омелянівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Кельменецький професійний ліцей
57. Чура Ярослав Тадейович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;
58. Перстинчик Любов Олександрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;
59. Погоріловській Яні Іванівні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;
60. Мамоновій Тетяні Миколаївні – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;
61. Овчаренку Олександру Олександровичу – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;
62. Ілаш Олександр Костянтинович – відповідає раніше присвоєному званню «майстер виробничого навчання І категорії».

КЗ «Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

63. Олійник Світлана Олексіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель»; 
64. Процюк Ольга Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель».

ММК управління освіти Чернівецької міської ради
65. Ватутіна Людмила Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
66. Герасим Наталія Павлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
67. Марковська Діана Вікторівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
68. Огданському Ігорю-Григорію Васильовичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Дошкільні навчальні заклади міста Чернівці
69. Угорській Наталії Григорівні – присвоїти педагогічне звання «вихователь-методист»;
70. Палагнюк Віолетті Петрівні – присвоїти педагогічне звання «вихователь-методист»;
71. Романюк Яні Борисівні – присвоїти педагогічне звання «вихователь-методист»;
72. Лактіній Галині Танасіївні – присвоїти педагогічне звання «вихователь-методист»;
73. Самборській Галині Іванівні – присвоїти педагогічне звання «вихователь-методист»;
74. Швидюк Лесі Василівні – присвоїти педагогічне звання «вихователь-методист».

Ставчанський професійний ліцей
75. Голик Галина Антонівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
76. Голику Сергію Петровичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»
77. Дідорук Світлані Іванівні – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;
78. Захотій Віктор Тимофійович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
79. Москалюку Віктору Михайловичу – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;
80. Букорос Світлана Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та не відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «викладач-методист».

Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»
81. Дутчак Інна Іванівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «керівник гуртка – методист»;
82. Літовська Світлана Іванівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «керівник гуртка – методист».

Кіцманський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету
83. Біляр Іван Георгійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
84. Буровик Анжела Сидорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
85. Булега Юрій Михайлович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
86. Гуцуляк Віктор Євгенович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
87. Гуцуляк Олена Олександрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
88. Козій Галина Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
89. Перепічка Галина Павлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
90. Петракович Валентина Юліянівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач–методист».

Сторожинецький лісовий коледж
91. Джал Лілія Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
92. Корецька Наталя Георгіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;
93. Косих Лариса Денисівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
94. Курінний Ігор Григорович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
95. Плакош Володимир Михайлович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
96. Прокопенко Галина Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
97. Руснак Євген Васильович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
98. Стерлікова Тетяна Олександрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
99. Черней Роман Несторович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»
100. Білик Андрій Олександрович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
101. Бойко Оксана Антонівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
102. Кравчук Ольга Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
103. Лісовенко Олені Дмитрівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
104. Москаленко Леся Петрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
105. Настащук Галина Федорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
106. Осовська Ольга Петрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
107. Слівінська Тетяна Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
108. Федик Василь Миколайович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
109. Фесік Людмила Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

Чернівецький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія»
110. Лютик Олена Іллівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист».
111. Олару Оксані Вікторівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
112. Сірко Людмила Орестівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

Чернівецький професійний машинобудівний ліцей
113. Бігальський Богдан Антонович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
114. Зенкін Микола Олексійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
115. Куцому Петру Петровичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
116. Попов Анатолій Федорович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

Чернівецький медичний коледж БДМУ
117. Брезицька Надія Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
118. Дудці Лесі Степанівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
119. Стрижаковська Ольга Степанівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».
 
ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей»
120. Єреміца Галина Данилівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
121. Паскар Микола Васильович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
122. Ткачук Світлана Юріївна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг
123. Ковтюх Яні Дмитрівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;
124. Лакатуш Анна Вікторівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
125. Рогозевич Галині Михайлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;
126. Урсуляк Ольга Миколаївна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».

Чернівецьке вище профтехучилище радіоелектроніки
127. Мінченко Наталії Аркадіївні – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;
128. Нікітюк Володимир Семенович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
129. Паневник Олександр Романович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
130. Тодоріко Василь Борисович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії».

ДВНЗ «Чернівецький транспортний коледж»
131. Поповичу Мирославу Михайловичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
132. Прохорову Олександру Олександровичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
133. Остафійчук Ірина Андріївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

ВПУ № 3 м.Чернівці
134. Бричка Галина Дмитрівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
135. Ваврінчук Софія Тимофіївна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
136. Гончарюк Олеся Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;
137. Косован Людмилі Іванівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
138. Кундій Наталія Вячеславівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач».

Чернівецький коледж дизайну та економіки
139. Біла Марія Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
140. Кучумова Ніна Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
141. Мартинюк Людмила Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
142. Махній Тетяна Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
143. Рева Борис Пилипович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
144. Фоглінській Надії Борисівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Коледж ПВНЗ «Буковинський університет»
145. Возна Ірина Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
146. Забідовській Людмилі Євгенівні – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
147. Руснак Леся Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
148. Смернова Анелія Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
149. Сулима Тетяна Федорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
150. Трачук Оксана Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
151. Лавренюк Ніні Михайлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
152. Пилипчук Світлані Михайлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей»
153. Божик Олені Вікторівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
154. Влад Марія Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»;
155. Мельник Лариса Анатоліївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»;
156. Ноздрачова Олена Геннадіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»;
157. Трищецька Наталія Ярославівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;
158. Ціхоцький Сергій Степанович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель».

Чернівецький державний комерційний технікум
159. Божик Галина Анатоліївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
160. Запаранюк Світлана Андріївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
161. Провоторова Юлія Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
162. Тодерішин Оксана Олексіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
163. Шафранюк Володимир Петрович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист».

КЗНЗ «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1;
164. Гринчук Оксана Дмитрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
165. Горман Інні Олександрівні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
166. Деренькова Галина Анатоліївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»;
167. Костенко Людмила Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;
168. Ланівська Марія Георгіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вихователь-методист»;
169. Спіжавка Василь Георгійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
170. Шкурат Оксана Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 1»
171. Байдюк Інна Федорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
172. Катеринчук Галина Олександрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
173. Курганецький Віктор Іванович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;
174. Манко Валентина Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший вчитель»;
175. Мігай Майя Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
176. Павлишеній-Жуковій Валентині Миколаївні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
177. Склярук Олеся Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший вчитель».

ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»
178. Вєргілєс Людмилі Олександрівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
179. Гордій Василь Юрійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
180. Попенюк Петро Миколайович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
181. Посполітак Олені Василівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
182. Скакун Наталія Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
183. Фоглінському Сергію Володимировичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 4»
184. Вахтель Валерія Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
185. Голику Володимиру Івановичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
186. Єремоку Володимиру Семеновичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
187. Остафійчуку Миколі Івановичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
188. Штефлюк Марія Григорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
189. Сохацька Галина Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист».

Коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича
190. Собчук Олександр Васильович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
191. Верезуб Людмила Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;
192. Дутчак Світлана Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
193. Дерев'янчуку Олександру Володимировичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
194. Сівакову Михайлу Михайловичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
195. Славінській Нелі Павлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
196. Максимюку Олександру Дмитровичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
197. Торончуку Івановичу Желовичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 2»
198. Бойчук Жанна Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфіка-ційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;
199. Горобієвська Тетяна Анатоліївна – відповідає раніше присвоєній кваліфіка¬ційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;
200. Мельник Людмила Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфіка¬ційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вихователь-методист»;
201. Мосійчук Ольга Петрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфіка-ційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
202. Новосадська Орися Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфіка¬ційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
203. Фукс Альберт Олександрович – відповідає раніше присвоєній кваліфіка¬ційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
204. Шалєєва Олена Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфіка¬ційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу»
205. Ахременко Віктор Тимофійович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
206. Бєлік Євгенія Михайлівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
207. Бікбаєва Лілія Петрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
208. Горюк Микола Іванович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
209. Денисова Ольга Робертівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;
210. Дудко Лідія Федорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
211. Карнаух Ніна Касіянівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
212. Ленюк Юлія Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
213. Логін Мірча Вікторович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого І категорії»;
214. Москалюк Іван Юрійович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
215. Синчук Ірині Валеріївні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач».

Професійно-технічне училище №8
216. Боднарюк Микола Мефодійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;
217. Гембель Валентина Василівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
218. Гордаш Олені Федорівні – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;
219. Колмаковій Альоні Вікторівні – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого ІІ категорії»;
220. Косінська Марія Омельянівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
221. Кривко Наталії Миколаївні – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого І категорії»;
222. Купіна Роман Романович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;
223. Мардарійчук Ганна Василівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
224. Новак Галині Сергіївні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
225. Проданчук Микола Іванович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;
226. Степікова Тамара Вікторівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
227. Шаган Віоріка Василівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;
228. Шаламонова Ольга Олексіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат № 2»
229. Білій Людмилі Іванівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
230. Буршуляк Валерій Петрович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»;
231. Вараниця Сергій Андрійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
232. Гергележіу Ада Григорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»;
233. Ільніцькій Олені Миколаївні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
234. Лакусті Оксані Анатоліївні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
235. Осадча Людмила Данилівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
236. Проценко Тетяна Валентинівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»;
237. Томнюку Володимиру Олексійовичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
238. Топиркіна Ірина Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича
239. Головата Тетяна Сергіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
240. Жовнірчук Марія Савівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
241. Жук Мирослава Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
242. Колотій Тетяна Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
243. Константинюк Оксані Іванівні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
244. Кушнір Алла Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
245. Лосєва Лариса Павлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
246. Москалюк Домна Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
247. Настасій Антоніна Олексіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
248. Осинчук Валентина Дмитрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;
249. Палій Наталія Теодорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
250. Пацурківська Ганна Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
251. Процюк Василь Михайлович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
252. Пьонтик Наталії Михайлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
253. Сеничак Валентина Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
254. Цикрович Валентина Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
255. Чаплак Марині Всеволодівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету
256. Вилка Степан Григорович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
257. Гангал (Гонті) Тетяні Петрівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
258. Зінзюк Володимир Петрович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
259. Карвацька Жанна Кирилівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
260. Мочалюк Антоніні Петрівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
261. Небельському Віталію Вадимовичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
262. Небельській Світлані Володимирівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
263. Проскурняк Людмила Дмитрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
264. Сачко Ольга Петрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
265. Слімак Нелла Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;
266. Твердохліб Юрій Васильович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

Коледж Буковинського державного медичного університету
267. Візнюк Ірина Дмитрівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
268. Сметанюк Оксана Іллівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
269. Хоменко Віолетта Георгіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Інститут післядипломної педагогічної освіти в Чернівецькій області
270. Волошин Світлана Зіновіївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
271. Венгринюк Оксані Володимирівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; 
272. Гавлюк Вячеслав Васильович – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
273. Скрипська Ганна Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
274. Федорак Василь Федорович – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Керівники навчальних закладів, що перебувають під порядкуванням Департаменту освіти і науки ОДА та атестовані на відповідність займаній посаді 
275. Добржанська Ольга Михайлівна, директор КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа №3» – відповідає займаній посаді;
276. Бохонко Жанна Омелянівна, заступник директора з виховної роботи КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа №3» – відповідає займаній посаді;
277. Коропецький Іван Іванович, директор КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №4» – відповідає займаній посаді;
278. Курганецький Віктор Іванович, директор КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №1» – відповідає займаній посаді;
279. Гермаківська Галина Василівна, заступник з виховної роботи КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №1» – відповідає займаній посаді;
280. Дідич Гнат Миколайович, директор КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №2» – відповідає займаній посаді;
281. Пастушак Орися Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №2» – відповідає займаній посаді;
282. Гураль Любов Степанівна, заступник директора з виховної роботи КЗ «Хотинська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №2» – відповідає займаній посаді;
283. Мельник Людмила Михайлівна, заступник директора з виховної роботи КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №2» – відповідає займаній посаді;
284. Касьянчук Лада Василівна, директор КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»» – відповідає займаній посаді;
285. Дутчак Інна Іванівна, заступник директора КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»» – відповідає займаній посаді;
286. Висоцька Тетяна Іванівна, заступник директора КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»» – відповідає займаній посаді;
287. Статнік Ігор Васильович, директор Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою – відповідає займаній посаді;
288. Анастіна Ірина Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою – відповідає займаній посаді;
289. Погурський Іван Іванович, директор КЗ «Вижницька ЗОШ–інтернат І-ІІІ ст. ім. Н. Яремчука» – відповідає займаній посаді;
290. Плешко Петро Денисович, директор КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» – відповідає займаній посаді;
291. Чернега Ірина Аркадіївна, заступник директора КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» – відповідає займаній посаді;
292. Коновалова Ганна Миколаївна, директор КЗ « Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» – відповідає займаній посаді;
293. Головченко Людмила Юріївна, директор КЗ « Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» – відповідає займаній посаді;
294. Жук Олена Георгіївна, заступник директора КЗ « Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» – відповідає займаній посаді;
295. Кирилюк Марія Василівна, директор КЗ «Карапчівська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат» – перенести атестацію після виходу з лікарняного.

Керівникам закладів системи освіти області здійснювати нарахування заробітної плати з дня прийняття рішення атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації відповідно до протоколу № 4 від 29.04.2015.

Директора Департаменту                                                                 О. М. Палійчук
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2018 (46)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)
Червень 2018 (163)
Травень 2018 (190)
Квітень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше