Інформація
  • Переглядів: 1121
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-04-2015, 17:50
30-04-2015, 17:50

Наказ ДОН від 30.04.2015 № 210

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки семінару–практикуму
директорів, заступників директорів 
та інструкторів-методистів ДЮСШ
системи освіти області 

На виконання доручення № 01-44/334 від 30.01.2013 року Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, плану роботи Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 рік та з метою підвищення фахового рівня, обміну досвідом організаційно-методичної роботи директорів, заступників директорів та інструкторів-методистів ДЮСШ системи освіти області, надання методичної допомоги в організації навчально-тренувального процесу проведено семінар-практикум директорів, заступників директорів та інструкторів-методистів ДЮСШ системи освіти області
План роботи семінару-практикуму виконано повністю.
У семінарі-практикумі взяли участь усі директори, заступники директорів та інструктори-методисти ДЮСШ системи освіти області, окрім представників Романковецької КДЮСШ.
Учасників семінару привітав Жукотинський К.К. начальник обласного відділу Комітету фізичного виховання та спорту України. Жукотинський Корнелій Костянтинович проаналізував стан і перспективи розвитку дитячо-юнацьких шкіл системи освіти Чернівецької області та зазначив, що значну роль у вихованні особистості відіграють дитячо-юнацькі спортивні школи, значення яких зростає як для окремої особистості, так і для суспільства в цілому. Саме у зв’язку з цим залишається актуальним питання збереження та модернізації мережі позашкільних навчальних закладів, створення умов для визначення їх провідної ролі у формуванні освітнього простору міста, села, району.
Литвинчук Віталій Володимирович, директор Чернівецької обласної ДЮСШ, ознайомив учасників семінару із методами покращення матеріально-технічної бази установ для якісного проведення навчально-тренувальних занять. Для забезпечення фінансових потреб розвитку дитячо-юнацьких шкіл як осередку дитячо-юнацького та молодіжного спорту використовують ресурси державних бюджетів, інших джерел. Однак, як показує досвід, фінансування ДЮСШ є недостатнім. Основна частина коштів, що виділяються на утримання ДЮСШ, припадає на забезпечення оплати праці та покриття комунальних платежів, часткове покриття витрат на проведення поточних ремонтів. У зв'язку з цим необхідно залучати інші джерела надходжень. Так, це можуть бути кошти спонсорів та меценатів, благодійні надходження, а також пошук інвесторів для покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ.
Також підприємництво становить значний фінансовий ресурс, але як вже наголошувалося, що організація роботи ДЮСШ має високу капіталомісткість і вимагає великого початкового капіталу і тому потребує підтримки державних і місцевих органів влади. На сьогодні високоприбуткові підприємництва у спортивній галузі орієнтовані на забезпечення потреб у заняттях спортом забезпечених верств населення, тоді як дитячий спорт залишається поза увагою бізнесменів.
Заступник директора Чернівецької обласної ДЮСШ Безродний Олексій Васильович ознайомив учасників семінару з вимогами щодо чіткої організації роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Зокрема, про оновлений перелік документів, який повинен бути в наявності в дитячо-юнацьких спортивних школах. Було наголошено про звернення особливої уваги при складанні тарифікаційного списку тренерів-викладачів, ведення журналів обліку роботи тренерів-викладачів та заповнення оновлених особистих карток учнів-спортсменів. Також Безродний О.В. звернув увагу на систему планування роботи ДЮСШ, а саме: на навчальний план спортивної школи на рік та календарний план спортивно-масових заходів, ознайомив з вимогами до складання регламенту про офіційні фізкультурно-оздоровчі заходи або спортивні змагання. 
На завершення семінару відбувся круглий стіл, на якому учасники обговорили проблемні питання щодо організації роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, оздоровлення, обмінялися досвідом роботи, підвели підсумки роботи семінару та прийняли відповідні рекомендації. Кожний із присутніх на нараді отримав електронний варіант збірника методичних рекомендацій «Довідково-методичний збірник для дитячо-юнацьких спортивних шкіл», розроблений Чернівецької обласною дитячо-юнацької спортивною школою відповідно до нормативно-правових документів Міністерства молоді та спорту України.
Враховуючи вищезазначене,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Методичні рекомендації за підсумками обласного семінару-практикуму директорів, заступників директорів та інструкторів-методистів ДЮСШ системи освіти області, що додаються.
2. Відзначити роботу щодо підготовки та проведенням семінару-практикуму з врученням Подяки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації інструкторам-методистам Чернівецької обласної ДЮСШ Голосовій Тетяні Олександрівні та Гребенюк Наталії Вікторівні.
3. Директорам ДЮСШ області для покращення організаціїї навчально-тренувальної та методично-організаційної роботи:
3.1. Оновити наявний перелік організаційно-методичних та нормативних документів, які необхідні для якісної організації роботи дитячо-юнацької спортивної школи, відповідно до останніх змін в чинному законодавстві.
3.2. Перевірити та впорядкувати штатний розпис згідно з Типовими штатними нормативами дитячо-юнацьких спортивних шкіл від 30.07.2013 р. № 37.
3.3. Здійснювати роботу щодо залучення позабюджетних коштів для покращення матеріально-технічної бази.
3.4. Удосконалити систему планування роботи ДЮСШ для покращення навчально-тренувального та виховного процесу.
4. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту                                                     О.М. Палійчук

Методичні рекомендації додаються: i_rekomendacii_zbirnik.doc [75.5 Kb] (cкачувань: 14)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (44)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше