Інформація
  • Переглядів: 1095
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 31-03-2015, 20:39
31-03-2015, 20:39

Наказ ДОН від 31.03.2015 № 146

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення IV етапу І Всеукраїнської
учнівської олімпіади з румунської мови і літератури
у 2014/2015 н.р. 

Відповідно до Правил проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2014 № 1134, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.10.2014 за № 1309/26086, наказу Міністерства освіти і науки України від 19.12.2014 № 1487 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України у 2014/2015 навчальному році», згідно із наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.03.2015 № 105 «Про організаційно-методичне та транспортне забезпечення проведення IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури (румунської та світової)» 23-26 березня 2015 року у м. Чернівцях проведено IV етап Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури. 
Роботу олімпіади забезпечено сформованими відповідно до вимог оргкомітетом, журі, апеляційною комісією, до складу яких увійшли відповідальні працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецької філії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів з румунською мовою навчання.
Урочисте відкриття І Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури відбулося на базі Чернівецької гімназії № 6 Чернівецької міської ради (директор Ігнат І.А.), урочисте закриття й нагородження переможців та учасників – у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини». 
Змагання школярів проходили на базі комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернату «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (директор Семанюк М.К.), де було забезпечено належні умови проведення учнівських змагань, роботи фахового журі. У цьому ж навчальному закладі було організовано проживання та харчування учасників.

У IV етапі І Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури взяли участь 11 учнів: 5 – із Закарпатської та 6 – з Чернівецької областей.
Згідно зі спільним рішенням журі та оргкомітету переможцями визначено 5 учнів. Максимальну кількість переможців має Чернівецька область – 4 учнів. Одне призове (ІІ-е) місце посіла учасниця команди Закарпатської області. Результати виступу команди Чернівецької області у IV етапі I Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури у 2014/2015 н.р. подано у додатку.
Проведення IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури забезпечено на належному організаційному рівні.
Виходячи із зазначеного вище,

НАКАЗУЮ:
1. За активну участь в організації та проведенні IV етапу І Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури оголосити подяку Департаменту освіти і науки облдержадміністрації: 
- Остафій Ользі Романівні – заступнику голови оргкомітету, головному спеціалісту Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації;
- Бостан Лорі Олександрівні – голові журі, доценту кафедри румунської та класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидату філологічних наук;
- Говорнян Лілії Серафимівні – відповідальному секретарю, методисту науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
- Вринчану Фелічії Дамаскінівні – експерту-консультанту, асистенту кафедри румунської та класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
- Зарембі Людмилі Василівні – члену журі, методисту Чернівецької філії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України;
- Попі Марії Костянтинівні – члену журі, учителю румунської мови і літератури (румунської та світової) Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Герцаївського району;
- Бику Анкуці Михайлівні – члену журі, учителю румунської мови і літератури (румунської та світової) Чернівецької гімназії № 6 Чернівецької міської ради;
- Колективу Чернівецької гімназії № 6 Чернівецької міської ради (директор Ігнат Іван Аврелович);
- Колективу Чернівецької комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (директор Семанюк Марина Костянтинівна);
- Колективу Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» (директор Касьянчук Лада Василівна).

3. Рекомендувати начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом Герцаївської, Глибоцької, Новоселицької, Сторожинецької райдержадміністрацій, управління освіти Чернівецької міської ради:
3.1. Проаналізувати результати участі школярів у IV етапу Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури.
3.2. До 01.09.2015 розробити та затвердити заходи щодо систематичної роботи з обдарованими дітьми у 2015/2016 н.р.
4. Врахувати результативність виступу школярів на олімпіадах вчителями під час проходження ними чергової атестації. 
5. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації С.С.Тодорюк.

Директор Департаменту                                                  О.М.Палійчук 
 
Додаток додається: pdsumki-reyestr.doc [267.5 Kb] (cкачувань: 18)

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (81)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше