Інформація
  • Переглядів: 917
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 20-02-2015, 21:59
20-02-2015, 21:59

Наказ ДОН від 20.02.2015 № 66

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення ІІ туру
Всеукраїнського конкурсу 
«Учитель року – 2015»

На виконання Указу Президента України від 29.06.1995 №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 №638, листа Міністерства освіти і науки України від 05.11.2014 №1/9-578 «Про організацію та проведення третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», наказів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.11.2014 №214 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у 2014/2015 навчальному році», від 29.12.2014 №316 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у 2014/2015 навчальному році», від 04.02.2015 №40 «Про забезпечення роботи фахових журі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», від 09.02.2015 №47 «Про внесення змін до наказу №316 від 29.12.2014» з 16 по 21 лютого 2015 року в області проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінаціях: «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво», «Правознавство», у якому брали участь 45 переможців І туру конкурсу із 11 районів області, міст Новодністровська та Чернівців.
До складу учасників конкурсу «Учитель року – 2015» увійшли 23 (2014 р. – 55 учасників) педагогічні працівники із кваліфікаційною категорією «спеціаліст вищої категорії», 22 (2014 р. – 15 учасників) – із кваліфікаційною категорією «спеціаліст першої категорії»; зі званнями «старший вчитель» – 7 (2014 р. – 11 учасників) та «учитель-методист» – 2 (2014 р. – 3 учасники) (додаток 1).
Належну організаційно-методичну роботу щодо підготовки учасників конкурсу здійснили відділи/управління освіти Вижницького, Герцаївського, Сторожинецького, Кіцманського, Кельменецького, Хотинського районів та міста Чернівців. Задовільний рівень підготовки матеріалів до заочного етапу конкурсу показали представники Глибоцького та Заставнівського районів. Недостатню підготовку учасників до заочного та очного етапів конкурсу здійснено органами управління освітою Путильської та Сокирянської РДА.
Умови конкурсу передбачали участь усіх конкурсантів у заочному етапі – перегляд членами журі блогу та майстер-класу; очному – проведення майстер-класу, фахового тестування, уроку та його самоаналізу, виконання творчого завдання (підготовка та реалізація освітнього проекту).
Практичний етап конкурсних випробувань – уроки та майстер-класи проходили на базі Чернівецьких гімназій №1, №2, №4, №5, №6, №7 Чернівецької міської ради; Чернівецького ліцею №4 Чернівецької міської ради; Чернівецьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2, №5, №8 Чернівецької міської ради.
Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.), управлінням освіти Чернівецької міської ради (Олійник Г.С.) здійснено належне організаційне забезпечення навчальних об’єктів для проведення конкурсу. 
Фахове журі відзначило технологічність блогів учасників та їх змістовність: Собко В.І. (Бобовецький НВК Сторожинецького району), Окйай Х.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Чернівецької міської ради), Фріц А.Г. (Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), Карпюк Д.Г. (Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району) – у номінації «Українська мова та література»; Любаревої С.І. (Чернівецька спеціалізована школа «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ст. №41), Даскалу Ю.К. (Великобудський НВК Герцаївського району) – у номінації «Хімія»; Булай В.Г. (Буківський НВК Герцаївського району) – у номінації «Правознавство»; Осіпової О.О. (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5), Іваницької Н.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради); Броски Л.М. (Сторожинецького ліцею) – у номінації «Образотворче мистецтво».
Членами журі відзначено значимість та соціальність блогів конкурсантів, зокрема інтерактивність та мережеву культуру, навчальну цінність: Собко В.І. (Бобовецький НВК Сторожинецького району), Матіос Н.О. (Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району) – у номінації «Українська мова та література»; Молдован О.В. (НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району), Романенко С.М. (Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району) – у номінації «Хімія»; Поповича О.В. (НВК «Вашківецька гімназія» Вижницького району) – у номінації «Правознавство»; Боднарюк У.І. (Верхньостановецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району); Осіпової О.О. (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5), Іваницької Н.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради); Броски Л.М. (Сторожинецький ліцей) – у номінації «Образотворче мистецтво».
Високий рівень професійності продемонстрували учасники під час фахового тестування, у зміст якого входили питання з методики викладання предметів, педагогіки, психології: Собко В.І. (Бобовецький НВК Сторожинецького району), Окйай Х.М. (ЧернівецькаЗОШ І-ІІІ ст.№8 Чернівецької міської ради), Мінтян- ська А.В. (Горішньошерівецька ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району), Карпюк Д.Г. (Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району), Згирча А.К. (Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району), Гарматюк Н.Т. (Дубовецький ЗНЗ І-ІІ ст. Кіцманського району), Дряпак Л.М. (Братанівський НВК Сокирянського району) – у номінації «Українська мова та література»; Лоза С.М. (Бабинський НВК Заставнівського району), Маріянчук О.М. (Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району) – у номінації «Хімія»; Нікіфорюк О.П. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №37 Чернівецької міської ради) – у номінації «Правознавство»; Осіпова О.О. (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5); Боднарюк У.І. (Верхньостановецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району); Броска Л.М. (Сторожинецький ліцей); Федорчак М.В. (Мигівський НВК Вижницького району) – у номінації «Образотворче мистецтво».
У рамках проведення майстер-класу відзначено оригінальність змісту, методичну доцільність і цінність обраної теми учасників: Окйай Х.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Чернівецької міської ради), Собко В.І. (Бобовецький НВК Сторожинецького району), Цимбалюк Т.В. (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Ковальчук М.І. (Кельменецький ліцей) – у номінації «Українська мова та література»; Руснака Б.І. (Драчинецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району), Ільніцької І.І. (Новодністровська ЗОШ ІІ-ІІІ ст.) – у номінації «Хімія»; Бучацької О.І. (Сербичанський НВК Сокирянського району), Брябін О.В. (Черленівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району) – у номінації «Правознавство»; Рудько М.Д. (Кадубовецька ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району); Паучек М.Д. (Самаківська ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району); Федорчак М.В. (Мигівський НВК Вижницького району); Іваницької Н.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради); Боднарюк У.І. (Верхньостановецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району) – у номінації «Образотворче мистецтво».
Фахове журі відзначило новизну (оригінальність) презентованих проектів: Собко В.І. (Бобовецький НВК Сторожинецького району), Матіос Н.О. (Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району), Окйай Х.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Чернівецької міської ради), Калинчук М.Г. (Коритненська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району) – у номінації «Українська мова та література»; Козачук О.О. (Глибоцький ліцей) – у номінації «Хімія»; Поповича О.В. (НВК «Вашківецька гімназія» Вижницького району), Бучацької О.І. (Сербичанський НВК Сокирянського району) – у номінації «Правознавство»; Боднарюк У.І. (Верхньостановецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району); Іваницької Н.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради); Рудько М.Д. (Кадубовецька ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району); Паучек М.Д. (Самаківська ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району); Поліщук Н.М. (Глибоцький ліцей) – у номінації «Образотворче мистецтво».
Найвищими балами оцінено проведення уроків: Окйай Х.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Чернівецької міської ради), Ковальчук М.І. (Кельменецький ліцей), Собко В.І. (Бобовецький НВК Сторожинецького району) – у номінації «Українська мова та література»; Любаревої С.І. (Чернівецька спеціалізована школа «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ст. №41), Даскалу Ю.К. (Великобудський НВК Герцаївського району), Токіци О.Г. (Верхньопетровецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району) – у номінації «Хімія»; Поповича О.В. (НВК «Вашківецька гімназія» Вижницького району) – у номінації «Правознавство»; Іваницької Н.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради); Броски Л.М. (Сторожинецький ліцей); Поліщук Н.М. (Глибоцького ліцею); Гордої О.І. (НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району) – у номінації «Образотворче мистецтво».
Відзначено, що учасниками конкурсу дано самоаналіз проведених уроків відповідно до вимог методики викладання предметів. Журі оцінило на належному рівні проведений самоаналіз уроку учасниками: Матіос Н.О. (Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району), Собко В.І. (Бобовецький НВК Сторожинецького району), Цимбалюк Т.В. (Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Ковальчук М.І. (Кельменецький ліцей) – у номінації «Українська мова та література»; Попович Г.І. (Мариничівський НВК «Родина» Путильського району), Максимчук І.Д. (Біловецький НВК Хотинського району) – у номінації «Хімія»; Флорескул О. Я. (Верхньостановецька ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району) – у номінації «Правознавство»; Іваницької Н.М. (Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради); Броски Л.М. (Сторожинецький ліцей); Федорчак М.В. (Мигівський НВК Вижницького району); Штефанець Н.І. (Селищанський НВК Сокирянського району) – у номінації «Образотворче мистецтво».
На підставі викладеного вище

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати участі педагогів області у ІІ турі конкурсу «Учитель року – 2015», що додаються.

2. Нагородити дипломом І ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
– Собко Валентину Іванівну, учителя української мови та літератури Бобовецького НВК Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії;
– Любареву Світлану Іванівну, учителя хімії Чернівецької спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ст. №41, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста;
– Поповича Олексія Васильовича, учителя правознавства НВК «Вашківецька гімназія» Вижницького району, спеціаліста вищої категорії;
– Іваницьку Наталію Михайлівну, учителя образотворчого мистецтва Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради, спеціаліста І категорії.

3. Нагородити дипломом ІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:
– Окйай Христину Мірчівну, учителя української мови та літератури Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Чернівецької міської ради, спеціаліста І категорії;
– Цимбалюк Тамару Василівну, учителя української мови та літератури Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, спеціаліста вищої категорії;
– Осіпову Ольгу Олександрівну, заступника директора з виховної роботи, учителя образотворчого мистецтва Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя;
– Броску Ларису Мірчівну, учителя образотворчого мистецтва, креслення та праці Сторожинецького районного ліцею, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя;
– Даскалу Юліану Костянтинівну, учителя хімії Великобудського НВК Герцаївського району, спеціаліста І категорії;
– Козачук Ольгу Олександрівну, учителя хімії Глибоцького ліцею, спеціаліста вищої категорії;
– Брябін Людмилу Вікторівну, учителя правознавства Черленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста;
– Булай Валентину Георгіївну, учителя правознавства Буківського НВК Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії.

4. Нагородити дипломом ІІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком: 
– Матіос Наталію Олексіївну, учителя української мови та літератури Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста вищої категорії;
– Ковальчук Марину Іванівну, учителя української мови та літератури Кельменецького ліцею, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя;
– Фріц Аліну Георгіївну, учителя української мови та літератури Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, спеціаліста вищої категорії;
– Рудько Марію Дмитрівну, учителя образотворчого мистецтва, креслення та художньої праці Кадубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району, спеціаліста І категорії;
– Федорчак Марію Василівну, учителя образотворчого мистецтва Мигівського НВК Вижницького району, спеціаліста вищої категорії;
– Лозу Світлану Михайлівну, учителя хімії Бабинського НВК І-ІІ ст. Заставнівського району, спеціаліста І категорії;
– Руснака Богдана Івановича, учителя хімії Драчинецького ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста І категорії;
– Романенко Світлану Миколаївну, учителя хімії Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя;
– Нікіфорюк Ольгу Петрівну, учителя правознавства Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №37 Чернівецької міської ради, спеціаліста І категорії;
– Флорескул Людмилу Ярославівну, учителя правознавства Верхньостановецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста І категорії.
5. Нагородити дипломами лауреата за креативний підхід до педагогічної діяльності учасників конкурсу:
– Згирчу Аллу Костянтинівну, учителя української мови та літератури Горбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії;
– Гашпан Оксану Миколаївну, учителя правознавства Чудейського НВК Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії;
– Маріянчук Ольгу Миколаївну, учителя хімії Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста І категорії;
– Боднарюк Уляну Іванівну, учителя образотворчого мистецтва Верхньостановецького ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста І категорії.

6. Нагородити дипломами учасників та цінними подарунками педагогів, які брали участь у конкурсі:
– Карпюк Домніку Георгіївну, учителя української мови та літератури Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя;
– Гарматюк Наталію Теофілівну, учителя української мови та літератури Дубовецького ЗНЗ І-ІІ ст. Кіцманського району, спеціаліста вищої категорії;
– Мінтянську Аліну Василівну, учителя української мови та літератури Горішньошерівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району, спеціаліста І категорії;
– Калинчук Марину Георгіївну, учителя української мови та літератури Коритненської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліста І категорії;
– Дряпак Людмилу Миколаївну, учителя української мови та літератури Братанівського НВК Сокирянського району, спеціаліста І категорії;
– Поліщук Наталію Миколаївну, учителя образотворчого мистецтва та художньої культури Глибоцького ліцею, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя;
– Горду Олену Іванівну, учителя образотворчого мистецтва НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району, спеціаліста вищої категорії;
– Штефанець Надію Іванівну, учителя початкових класів та образотворчого мистецтва Селищанського НВК Сокирянського району, спеціаліста І категорії;
– Паучек Марію Дмитрівну, учителя образотворчого мистецтва Самаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста І категорії;
– Токіцу Олександру Георгіївну, учителя хімії Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії;
– Молдован Олесю Василівну, учителя хімії НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району, спеціаліста І категорії;
– Ільніцьку Іванну Іванівну, учителя хімії Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ст., спеціаліста І категорії;
– Попович Галину Іванівну, учителя хімії Мариничівського НВК «Родина» Путильського району, спеціаліста І категорії;
– Максимчук Ірину Дмитрівну, учителя хімії Біловецького НВК Хотинського району, спеціаліста І категорії;
– Бучацьку Ольгу Іванівну, учителя правознавства Сербичанського НВК Сокирянського району, спеціаліста І категорії;
– Лучика Сергія Миколайовича, учителя правознавства СЗШ І-ІІІ ст. с.Подвір’ївка Кельменецького району, спеціаліста І категорії;
– Сиротюк Аллу Костянтинівну, учителя правознавства Глибоцького ліцею, спеціаліста вищої категорії;
– Тарахкотелик Лідію Василівну, учителя правознавства Заставнівської гімназії, спеціаліста І категорії;
– Кочергана Михайла Михайловича, учителя правознавства Довгопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району, спеціаліста вищої категорії.

7. Рекомендувати начальнику управління освіти Чернівецької міської ради (Олійник Г.С.) оголосити подяку із занесенням до трудової книжки керівникам навчальних закладів за плідну роботу та сприяння у проведенні конкурсу: 
- Шиманському Віктору Миколайовичу, директору Чернівецької гімназії №1 Чернівецької міської ради;
- Трекуш Наталії Георгіївні, в.о. директора Чернівецької гімназії №2 Чернівецької міської ради;
- Солтисіку Івану Богдановичу, директору Чернівецької гімназії №4 Чернівецької міської ради;
- Мінаковій Тетяні Георгіївні, директору Чернівецької гімназії №5 Чернівецької міської ради;
- Ігнату Івану Ауреловичу, директору Чернівецької гімназії №6 Чернівецької міської ради; 
- Рудько Світлані Григорівні, директору Чернівецької гімназії №7 Чернівецької міської ради;
- Починку Мирославу Йосиповичу, директору Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради;
- Галузінській Марії Георгіївні, директору Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Чернівецької міської ради;
- Покальській Оксані Михайлівні, директору Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.Федьковича Чернівецької міської ради;
- Жуковській Світлані Володимирівні, директору Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Чернівецької міської ради;
- Савчук Ірині Іванівні, директору Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Чернівецької міської ради.

8. За належну організацію у проведенні конкурсу оголосити подяку із занесенням до трудової книжки: 
- Богачик Тамарі Степанівні, заступнику директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
- Олійнику Георгію Севериновичу, начальнику управління освіти Чернівецької міської ради;
- Цвіріньку Роману Степановичу, директору Професійно-технічного училища №8;
- Цимбал Орисі Василівні, директору Чернівецького професійного ліцею сфери послуг;
- Касьянчук Ладі Василівні, директору Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»;
- Головченко Людмилі Юріївні, директору обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
- Балацькому Петру Івановичу, спеціалісту Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області.

9. Директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.), начальнику управління освіти Чернівецької міської ради (Олійник Г.С.), директорам Професійно-технічного училища №8 (Цвірінько Р.С.), Чернівецького професійного ліцею сфери послуг (Цимбал О.В.) відзначити працівників, які забезпечили належне проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

10. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
10.1. Організувати до 25.02.2015 підготовку та вчасне надсилання матеріалів переможців ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2015» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2014 №1053 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015»
10.2. Провести з 16.03 по 20.03.2015 тренувальні збори учасників ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». 
10.3. Поповнити банк даних учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
10.4. Передбачити навчальними планами курсової перепідготовки педагогів області зустрічі з учасниками конкурсу, проведення ними авторських курсів та майстер-класів.
10.5. Забезпечити виплату протягом 2015 року іменної стипендії Чернівецької обласної державної адміністрації переможцям обласного конкурсу «Учитель року-2015», зазначених у пунктах 2, 3, 4 цього наказу, за рахунок асигнувань, передбачених у кошторисі доходів і видатків Інституту на здійснення зазначених виплат у розрахунку: І місце – 300,00 грн., ІІ місце – 200,00 грн., ІІІ місце – 100,00 грн.

11. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад:
11.1. Проаналізувати результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».
11.2. Протягом 2015 року провести майстер-класи на базі навчальних закладів, де працюють переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

12. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом Путильської та Сокирянської РДА вказати працівникам методичних служб на недостатню підготовку учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» до ІІ туру.

13. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
 
14. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тодорюк С.С.

Директор Департаменту                                                              О.Палійчук


Додаток додається: pdsumki-proved-Uch.roku.docx [53.54 Kb] (cкачувань: 27)

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (111)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше