Інформація
  • Переглядів: 1738
  • Автор: Nadya
  • Дата: 8-12-2010, 15:16
8-12-2010, 15:16

Наказ ГУОН ОДА 10.09.2010 №419

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про нагородження

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотою Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну, творчу працю, досягнуті вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди ювілею від дня народження:

Ковальського Миколу Степановича - вихователя Чернівецької обласної середньої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки

Божеску Михайла Костянтиновича - заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації

Грозаву Василя Дмитровича - начальника відділу освіти Сторожинецької районної державної адміністрації

Ключевську Ларису Володимирівну - вчителя індивідуальної слухової роботи комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2"

Маковійчук Катерину Василівну - заступника директора з навчальної роботи Міліївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Дмитра Загула Вижницького району

Костиль Марію Юріївну вчителя математики Селятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району

2. Нагородити грамотою Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з нагоди Дня працівників освіти:

Філіп Юлію Леонтіївну - завідувача редакційно-видавничого відділу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Андрусяка Олександра Васильовича - доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету

Власика Леоніда Івановича - завідувача кафедри гігієни та екології Буковинського державного медичного університету

Рака Олександра Михайловича - завідувача кафедри іноземних мов Буковинського державного медичного університету

Рогового Юрія Євгеновича - завідувача кафедри патологічної фізіології Буковинського державного медичного університету

Радюк Галину Леонідівну - заступника директора з НВР Чернівецького вищого професійного художнього училища №5

Гавруша Ігоря Михайловича - майстра виробничого навчання вищого професійного художнього училища №5

Кучишину Марію Вікторівну - майстра виробничого навчання Чернівецькоговищого професійного художнього училища №5

Яківчика Василя Степановича - викладача Чернівецького політехнічного коледжу

Гуцуляка Віктора Євгеновича - заступника директора з навчально-виробничої роботи Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету

Бойко Наталію Миколаївну - викладача циклової комісії ветеринарних дисциплін Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету

Савчук Валентину Іллівну - викладача циклової комісії юридичних дисциплін Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету

3. Нагородити грамотою Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з нагоди ювілею від дня заснування навчальних закладів:

Гандабуру Марію Степанівну - завідуючу відділенням економіки та програмного забезпечення, викладача спеціальних комп’ютерних дисциплін Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж»

Васкан Анастасію Василівну - інспектора навчально-методичного відділу, викладача спеціальних дисциплін Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж»

Фокшека Андрія Миколайовича - завідуючого майстернями, викладача спеціальних дисциплін Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж»

Кузик Марію Василівну - викладача математики Державного вищого навчального закладу «Чернівецький індустріальний коледж»

Сандуляк Тамару Петрівну - викладача спеціальних дисциплін Ставчанського професійного ліцею

Гричук Альону Василівну - майстра виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею

Голика Василя Несторовича - старшого майстра Ставчанського професійного ліцею

Москалюка Віктора Михайловича - майстра виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею

Грубляка Івана Григоровича - майстра виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею

Бабину Галину Іванівну - майстра виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею

Перебиківську Альону Григорівну - майстра виробничого навчання Ставчанського професійного ліцею

Голика Івана Петровича - помічника директора з адміністративно-господарської частини Ставчанського професійного ліцею

Котова Валерія Володимировича - робітника по ремонту і виготовленню виробів з деревини Ставчанського професійного ліцею

Довганюка Юрія Івановича - робітника по обслуговуванню каналізаційних і водопровідних систем Ставчанського професійного ліцею

Бойко Оксану Іванівну - лаборанта педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Гошовського Миколу Володимировича - викладача анатомії та фізіології педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Мойсову Тетяну Григорівну - методиста педагогічної практики з виховної роботи педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Моклович Магду Петрівну - викладача хорового диригування педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Кошурбу Лесю Олексіївну - викладача основ правознавства та ознайомлення дошкільників з природою педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Кузик Савету Миколаївну - прибиральницю педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Яценюка Георгія Дмитровича - директора Становецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глибоцького району

Паскар Домніку Павлівну - заступника директора з виховної роботи Становецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глибоцького району

Постеуку Івана Адамовича - ветерана педагогічної праці Глибоцького району

Іванчук Марію Георгіївну - професора кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Грицюка Богдана Миколайовича - доцента кафедри напівпровідників і наноструктур Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Семен Галину Ярославівну - доцента кафедри іноземних мов для гуманітарних
факультетів Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Турлай Ольгу Іванівну - доцента кафедри ботаніки та охорони природи Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Грекова Сергія Анатолійовича - доцента кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Ковалець Лідію Михайлівну - доцента кафедри української літератури Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Кушнірчука Василя Йосиповича - доцента кафедри математичного моделювання Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Польчину Світлану Михайлівну - доцента кафедри ґрунтознавства Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Кучерівську Софію Степанівну - асистента кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Остаплюк Олену Петрівну - фахівця 2-ої категорії відділу кадрів Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Ковальця Тараса Романовича - студента 5 курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин, спеціальність «Історія» Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Комісарчук Оксану Василівну - студентку 4 курсу факультету комп’ютерних наук, напрям «Інформатика», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Луцана Ігоря Васильовича - студента 5 курсу філософсько-теологічного факультету, спеціальність «Теологія», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Меленко Марину Василівну - студентку 5 курсу факультету образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, спеціальність «Мистецтво» ,Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Пазюка Романа Володимировича - студента 4 курсу філологічного факультету, напрям «Філологія (українська мова та література)», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Пілат Уляну Миколаївну - студентку 5 курсу географічного факультету, спеціальність «Економічна і соціальна географія», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Рибенчук Аліну Олександрівну - студентку 4 курсу факультету біології,екології та біотехнології, напрям «Біологія», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Сідляр Оксану Ігорівну - студентку 3 курсу економічного факультету, напрям «Менеджмент», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Троянівську Наталю Миколаївну студентку 2 курсу хімічного факультету, напрям «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Шупеню Михайла Васильовича - студента 2 курсу педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича спеціальність, «Прикладна математика»

Юрійчука Руслана Дмитровича - студента 5 курсу кафедри будівництва та архітектури, спеціальність «Архітектура», Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Касьяненко Аллу Павлівну - викладача постановки голосу педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Курко Галину Андріївну - викладача суспільних дисциплін педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Думирович Серафима Миколайовича - студента 4 курсу факультету менеджменту, туризму та ресторанного господарства Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Винокурову Анастасію Володимирівну - студентку 4 курсу факультету менеджменту, туризму та ресторанного господарства Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ

4. Нагородити грамотою Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з нагоди проведення виставки «Інновації професійно-технічної освіти України» у рамках колегії Міністерства освіти і науки України «Про підсумки розвитку професійно-технічної освіти у 2009/2010 н.р. та завдання на 2010/2011 н.р.:

Харюк Наталію Михайлівну заступника директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького вищого професійного художнього училища №5

Руснак Наталію Михайлівну - старшого майстра Чернівецького вищого професійного художнього училища №5

Ламника Андрія Ілліча - майстра виробничого навчання Чернівецького вищого професійного художнього училища №5

Березку Жанну Михайлівну - майстра виробничого навчання Чернівецького вищого професійного художнього училища №5

Іщенко Олену Ярославівну - викладача художніх дисциплін Чернівецького вищого професійного художнього училища №5

5. Нагородити грамотою Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку до роботи дошкільного підрозділу НВК та з нагоди відкриття Припрутського НВК

Міхалчан Данієлу Миколаївну - вчителя трудового навчання Припрутського НВК Новоселицького району

Попійчука Василя Івановича - завгоспа Припрутського НВК Новоселицького району

6. Нагородити грамотою Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації за успіхи у науковій, навчально-методичній, громадсько-виховній роботі та з нагоди Дня філософсько-теологічного факультету

Марчука Михайла Георгійовича - доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри філософії Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Докаша Віталія Івановича - доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри соціології Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Возного Ігоря Петровича - доктора історичних наук, професора кафедри релігієзнавства та теології, заступника декана філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Шкрібляка Миколу Васильовича - кандидата історичних наук, доцента кафедри релігієзнавства та теології, заступника декана філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Кузьмука Ярослава Романовича - кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії, голову профбюро філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

Балуха Василя Олексійовича - доктора історичних наук, професора, декана філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича

7. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача сектору кадрової роботи та правового забезпечення Марку Д.І.

Начальник Головного управління М.Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше